صفحه 287 از 398 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297337387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نکته جدید: از تاریخ 12 بهمن 1394 ( برابر با 01 فوریه 2016) ترجمه های مدارک فارغ التحصیلی شغلی و تحصیلی شما تایید و تصدیق نخواهد شد، بلکه فقط کپی آن ها مورد تایید قرار خواهد گرفت. لطفا اطلاعات مربوطه در خصوص روند جدید را از برگه راهنما جهت تایید و تصدیق کپی، دریافت نمایید.
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...isationen.html

اینم پی دی اف مربوط به دانشجوها:
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...lisationDL.pdf

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض بخش تایید مدارک سفارت

داستان سرایی چیه تایید برای مصاحبه ی ویزای دانشجویی دیگه لازم نیست طبق گفته شون هرکی هم میومد میگفتن اگه برای دانشگاه میخواین بعد از دریافت ویزا ببرین تایید کنین. من بدون تلیید پنجشتبه رفتم پ کیس خاصی هم نبودم هر دانشجویی هم میومد همینو میگفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط MasihAriany نمایش پست ها
    بنده امروز یکی از دوستانم رو فرستادم سفارت و پرسید . گفتن که تایید لازمه. هیچ قانونی هم عوض نشده. یک صف عظیم هم طبق معمول جلوی سفارت صف کشیده بودن برای تایید گرفتن.
    نمیدونم شما case خاص بودید یا دوست دارید داستان سرایی کنید؟
    شما اگه وقتتون زیادی کرده میتونین با نامه ی پذیرش برین سفارت و درخواست تایید بدین اگر براتون رایگان مدرکی رو تایید کرد بیاین و اینجا بگین. اگه پول بخواین بدین هر چیزی رو تایید میکنه. ولی برای مصاحبه ی سفارت حداقل روزی که ما اونجا بودیم مال کسیو تایید نکرد. در ضمن بهتره ادب رو رعایت کنید من قصدم دادن اطلاعات و کمک بود
    ویرایش توسط omid2015 : March 1st, 2016 در ساعت 01:52 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان.من براي تاييد مجاني كپي مداركم توسط سفارت ، يه ايميل از دانشگاه نياز دارم كه ليست مدارك رو گفته باشه.به چند تا دانشگاه ايميل زدم و درخواست كردم ليست مدارك مورد نياز رو برام بفرستن اما اونا در جواب لينك ميفرستن نه يه ليست مشخص! ايا پرينت اين مدل ايميل ها كفايت ميكنه براي سفارت؟! اگرنه راه حلش چيه؟!

Junior Member

سلام.
    برای مرحله اپلای کردن هم نیاز به تایید کپی های ترجمه می باشد؟
    و اینکه برای تایید باید وقت قبلی بگیریم یا هر روزی صبح زود رفتیم اوکیه؟
    مرسی از شما که وقت میذارید.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر یک بار 5 نسخه کپی مجانی را تایید کرده باشیم، آیا بازم می شه 5 نسخه کپی دیگر تایید گرفت. برای اینکه یک درسم اسمش اشتباه ترجمه شده و باید دارالترجمه اصلاح کننه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Darkocean نمایش پست ها
    سلام.
    برای مرحله اپلای کردن هم نیاز به تایید کپی های ترجمه می باشد؟
    و اینکه برای تایید باید وقت قبلی بگیریم یا هر روزی صبح زود رفتیم اوکیه؟
    مرسی از شما که وقت میذارید.
    دوستان خیلی فوریه لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.
    برای تایید سفارت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم نیازه یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Darkocean نمایش پست ها
    دوستان خیلی فوریه لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه.
    برای تایید سفارت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم نیازه یا خیر؟
    بستگي به دانشگاه مورد نظرتون داره از تو سايت دانشگاه چك كنيد. ولي اكثر دانشگاهاي المان تاييد سفارت رو روي كپي ها نياز دارن.
    نياز به گرفتن وقت سفارت نيست.ولي لازمه صبح زود (زودتر از 6) بريد سفارت كه جزو 20 نفر اول باشيد و نوبت بهتون برسه.سفارت بدون مهر دادگستري و امور خارجه مدركي رو تاييد نميكنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من براي تاييد مجاني كپي مداركم توسط سفارت ، يه ايميل از دانشگاه نياز دارم كه ليست مدارك رو گفته باشه.به چند تا دانشگاه ايميل زدم و درخواست كردم ليست مدارك مورد نياز رو برام بفرستن اما اونا در جواب لينك ميفرستن نه يه ليست مشخص! ايا پرينت اين مدل ايميل ها كفايت ميكنه براي سفارت؟! اگرنه راه حلش چيه؟!
    به كمكتون نياز دارم.كسي جواب سوالمو نميدونه ايا؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    به كمكتون نياز دارم.كسي جواب سوالمو نميدونه ايا؟!!!
    سلام.
    ایمیلی که من براشون بردم، مدارک مورد نیاز را نه بصورت کامل بلکه فقط یکی دو موردش رو نوشته بود و بعد هم یه لینک داده بود که لیست کاملش را می تونید توی این آدرس ببینید.
    بنظر من دوباره به همون ها ایمیل بزنید و چند تا سؤال جزئی تر بپرسید که مجبور به توضیح بشن. مثلاً بپرسید که پس از ثبت نام آنلاین، کدوم یک از مدارک را باید پست کنید، یا مثلاً کدومشون نیاز به تآیید سفارت داره و ...
    اینطور مجبور می شن که اسم تعدادی از مدارک رو توی جواب بنویسند.
    من خودم به دانشگاه بیلفلد ایمیل زدم که جواب خیلی خوب و کاملی داده بود. در صورتی که اصلا نمی خواستم اونجا برم و رشته اش هم خیلی مرتبط نبود!
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی اخیراً اصل ترجمه مدارکش را بدون هزینه تایید کرده؟ می دونم که توی سایت سفارت نوشته که تأیید نمی کنن، اما یه تبصره گذاشته و اون اینکه اگه دانشگاه برای ثبت نام نیاز داشته باشه تأیید می کنن. من نامه پذیرش رو دارم و توش هم نوشته که نیازه. باید روز چهارشنبه برم برای گرفتن ویزام. می خوام اگه بشه همون روز تأیید مدرک رو هم انجام بدم. نمی دونم که باید ویزام رو هم بهشون نشون بدم برای تأیید مدرک یا نیازی نیست. اگه نیاز باشه کارم عقب می افته و باید تهران بمونم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)