صفحه 288 از 398 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298338388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ra121 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی اخیراً اصل ترجمه مدارکش را بدون هزینه تایید کرده؟ می دونم که توی سایت سفارت نوشته که تأیید نمی کنن، اما یه تبصره گذاشته و اون اینکه اگه دانشگاه برای ثبت نام نیاز داشته باشه تأیید می کنن. من نامه پذیرش رو دارم و توش هم نوشته که نیازه. باید روز چهارشنبه برم برای گرفتن ویزام. می خوام اگه بشه همون روز تأیید مدرک رو هم انجام بدم. نمی دونم که باید ویزام رو هم بهشون نشون بدم برای تأیید مدرک یا نیازی نیست. اگه نیاز باشه کارم عقب می افته و باید تهران بمونم!
    بله، من 15 فوریه با نامه دانشگاه رفتم سفارت و برای من بدون هزینه یک نسخه اصل ترجمه رو تأیید کردند.

دوستان سلام

کسی میدونه سازمان Uni Assist تو آلمان تایید سفارت رو لازم داره یا نه؟
    راستش خواهرم آلمانه (مقیم) و میخواد که از طریق این سازمان اجازه ادامه تحصیل واسه کارشناسی ارشد بگیره. بهشون ایمیل میزنه میگن مدارکت رو (فیزیکی) اول باید ببینیم تا بگیم میشه یا نه! مدارکش دست منه که باید واسش پست کنم و منم شهرستانم و اومدن به تهران خیلی سخت......

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

آیا کسی میدونه برای تاییدیه ZAB چه مدارکی
    ضروری نیست که ترجمه بشه؟ مثلا آیا این کافی هست که کپی برابر اصل گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم بدون ترجمه فرستاده بشه؟ آیا نیازی به ترجمه ریزنمرات هم هست یا تنها خود مدرک کافیه؟

Junior Member

سلام. برای ویزای کار بدون قرارداد ( ویزای جستجوی کار ) باید همون پروسه ویزای بلند مدت کار ( بلو کارت ) رو طی کرد؟ توی سایت سفارت جایی تصریح نشده.
    ممنون.

سلام. من 1 بار اول دی رفتم سفارت و 1 سری اصل ترجمه و 5 سری کپی رو رایگان تایید کردم. اما کپی هام تموم شده و هنوز 1 سری کپی تایید شده دیگه لازم دارم برای اپلای کردن. قبلا شنیدم که هر ترم تحصیلی میشه 5 سری کپی رایگان تایید کرد. یعنی من بعد از اول اپریل که ترم تابستون شروع میشه میتونم برم سفارت تا برام کپی رایگان تایید کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    دوستان سلام

کسی میدونه سازمان Uni Assist تو آلمان تایید سفارت رو لازم داره یا نه؟
    راستش خواهرم آلمانه (مقیم) و میخواد که از طریق این سازمان اجازه ادامه تحصیل واسه کارشناسی ارشد بگیره. بهشون ایمیل میزنه میگن مدارکت رو (فیزیکی) اول باید ببینیم تا بگیم میشه یا نه! مدارکش دست منه که باید واسش پست کنم و منم شهرستانم و اومدن به تهران خیلی سخت......

ممنون میشم راهنماییم کنید
    بله لازمه . شما لزومی نداره برین تهران. شرکت های پستی خصوصی معمولا این کار رو انجام میدن. من مشهد بودم دادم آرامکس . حدود 100 هزار تومن ازم گرفت و بعد از سه جهار روز به ادرس منزل تحویل داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    به كمكتون نياز دارم.كسي جواب سوالمو نميدونه ايا؟!!!
    صرفا مکاتباتتون کافیه . حالا اگر در انتهای نامه هم اسمتون رو ذکر کنین که در جواب اول نامه اسم و فامیلتون رو ذکر کنن که خیلی بهتره.
    من شخصا یک نامه از یونی اسیس و یک نامه از دانشگاهی که تشکر کرده بود بابت اپلای کردنم و لینگ های مربوط به ارسال مدارک و ...

Junior Member

دوستان کسی اطلاع نداره روز دوم عید تایید مدارک انجام میدن یا نه؟

سلام. من پذیرش phd گرفتم از آلمان. مدارکی که برام فرستادن ننوشته تایید میخواد یا نه و اینکه نوشته موقع ثبت نام حضوری باید ببرم اینارو:

Copy of University degrees (Bachelor, Master and Transcripts)
    Copy of certification for PhD studies from your department (Prüfungsausschuss) (can be delivered until the end of the 1st semester)
    Acceptance letter from your professor
    Written confirmation of your membership in a health insurance company or statement from the health insurance company that a membership is not required
    Passport photograph
    Residence permit or valid visa/Passport)
    من نمیدونم الان باید چیکار کنم؟ مدارک و باید ببرم مهر سفارت بخوره؟
    ...Move and the way will open

Junior Member

دوستان ترجمه مدارک دانشگاهی باید به آلمانی باشه یا انگلیسی تا سفارت تایید کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)