صفحه 3 از 371 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط cristian_boy29 نمایش پست ها
    سلام
    1- مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی من در دانشگاه است. اما ازشون کپی برابر اصل دارم. دادگستری وزارت خارجه تاییدش میکنه؟ اگه تایید نمیکنه کجا باید تاییدشون کنم؟
    2- مدرک زبان که سفارت میخواد تایید کنه، به موسسه ای که این مدرک رو داده حساسیت به خرج میده؟
    با تشکر
    1- نمی دونم ولی اصولا شما باید ترجمه ی مدرک رو به تایید دادگستری و وزارت خارجه برسونین، نه اصل مدرک رو! که شما وقتی مدرک رو میدین دارالترجمه اونا خودشون ازتون میپرسن تایید کجاها رو میخواین و خودشون اون تاییدها رو براتون می گیرن.
    2- سفارت مدرک زبان رو تایید نمی کنه و نیازی هم به تاییدش نیست. مدرک که میگم منظورم آیلتس یا تافل هست. سایر مدرک ها رو که سفارت اصلا قبول نداره!

سلام به همگی
    یه سوال:اگه فقط یه سری از مدارک دبیرستان توسط سفارت تایید کرده باشیم,میشه از این 1 سری کپی گرفت و توسط دارالترجمه و دادگستری برابر اصلش کرد و برای پذیرش گرفتن از کپی برابر اصل ها استفاده کرد؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه برای تایید مدارک تحصیلی نیاز به پاسپورت هست یا نه؟
    چون من قبل از اومدن نامه ی پذیرش نمیتونم پاسپورت بگیرم
    داشتنش واجبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milawd نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میدونه برای تایید مدارک تحصیلی نیاز به پاسپورت هست یا نه؟
    چون من قبل از اومدن نامه ی پذیرش نمیتونم پاسپورت بگیرم
    داشتنش واجبه؟
    بله برای تایید مدارک تحصیلی صد در صد نیاز به پاسپورت هست. از شما تحویل میگیرند و با بقیه مدارک بعدا بهتون تحویل میدن

Junior Member

سلام.

من تا اینجا متوجه شدم که برای روز مصاحبه نیازی به تایید مدارک نیست.
    1. من از دارالترجمه یک نسخه از هر ترجمه را گرفتم که باید به سفارت تحویل بدهم. حالا موندم بعدا چطوری تاییدیه بگیریم برای کپی های دیگه که می خواهم با خودم ببرم آلمان!؟
    2. اگر دوباره برم دارالترجمه و یک نسخه دیگه از ترجمه ها بگیرم که مهر وزارت خارجه هم داشته باشه، می تونم این نسخه اصل رو بدون تایید سفارت در آلمان استفاده کنم؟ (تو سایت سفارت نوشته دیگه نسخ اصل ترجمه رو تایید نمی کنند!)

به نظرتون کدوم گزینه بهتره؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    سلام.

من تا اینجا متوجه شدم که برای روز مصاحبه نیازی به تایید مدارک نیست.
    1. من از دارالترجمه یک نسخه از هر ترجمه را گرفتم که باید به سفارت تحویل بدهم. حالا موندم بعدا چطوری تاییدیه بگیریم برای کپی های دیگه که می خواهم با خودم ببرم آلمان!؟
    2. اگر دوباره برم دارالترجمه و یک نسخه دیگه از ترجمه ها بگیرم که مهر وزارت خارجه هم داشته باشه، می تونم این نسخه اصل رو بدون تایید سفارت در آلمان استفاده کنم؟ (تو سایت سفارت نوشته دیگه نسخ اصل ترجمه رو تایید نمی کنند!)

به نظرتون کدوم گزینه بهتره؟

ممنون.
    شما اون نسخه هایی که از دارالترجمه گرفتین روز مصاحبه میدین سفارت.بعد اگر دانشگاهتون واسه ثبت نام نسخه ترجمه اصل با تایید سفارت بخواد یه نسخه دیگه هم از دارالترجمه میگیرین و وقتی ویزاتون اومد اون ویزا رو که نشون بدین براتون نسختونو رایگان تایید میکنند.

Junior Member

ممنون.
    در مورد تایید اصل ترجمه مدارک چطور؟ اینطور که اخیرا خوانده ام سفارت دیگه فقط کپی رو تایید میکنه. اما از طرفی دوستان در آلمان میگن برای انجام کارهایی اداری در آلمان تاییدیه سفارت خیلی مهمه و بهش توجه میکنند مثلا تاییدیه اصل ترجمه سند ازدواج توسط سفارت.
    با این حساب برای این تاییدیه ها چه کنیم؟!

Junior Member

یه نکته ای رو هم من به پست 3132 اضافه کنم؛ حتما پول نقد به ریال همرهتون باشه.
    یادتون باشه عابر بانک ها تا سقف خاصی پول می دهند که ممکنه کمتر از مقدار مورد نیاز باشه و سفارت هم کارت خوان نداره... این مشکلی بود که من بهش برخوردم! پس از روز قبل به مقدار مورد نیاز پول نقد تهیه کنید.

سلام. من برای پست داک پذیرش دارم. مدارکم را قبلا برای دانشگاه فرستادم و آنها قبول کردند و قرارداد را برای من فرستادند و چند روز دیگه وقت سفارت دارم. نوع ویزای من ویزای دانشمند است. حالا سوالی که دارم:
    1- آیا من نیازی به تایید کپی مدارک تحصیلی توسط سفارت دارم یا همان اصل ترجمه ها رو بدم کافیه؟(یعنی برای روز مصاحبه نیازه؟)
    2- جز مدارکی که باید به سفارت بدم مدارک تحصیلی همسرم هم هست در مورد آنها چطور ؟ آنها نیز نیاز به تایید دارند یا اصل ترجمه کافیه؟
    3- اصل ترجمه شناسنامه و سند ازدواج را می تونم به سفارت بدم یا نیاز به کپی تایید شده است؟(برای ویزای همراه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadghlm نمایش پست ها
    سلام. من برای پست داک پذیرش دارم. مدارکم را قبلا برای دانشگاه فرستادم و آنها قبول کردند و قرارداد را برای من فرستادند و چند روز دیگه وقت سفارت دارم. نوع ویزای من ویزای دانشمند است. حالا سوالی که دارم:
    1- آیا من نیازی به تایید کپی مدارک تحصیلی توسط سفارت دارم یا همان اصل ترجمه ها رو بدم کافیه؟(یعنی برای روز مصاحبه نیازه؟)
    2- جز مدارکی که باید به سفارت بدم مدارک تحصیلی همسرم هم هست در مورد آنها چطور ؟ آنها نیز نیاز به تایید دارند یا اصل ترجمه کافیه؟
    3- اصل ترجمه شناسنامه و سند ازدواج را می تونم به سفارت بدم یا نیاز به کپی تایید شده است؟(برای ویزای همراه)
    ۱-نیاز به کپی تأیید شده دارید.
    ۲-من یک ترجمه با مهر مترجم دادم و قبول کردم.
    ۳- برای همراه هم نیاز به تأیید اصل ترجمه هست ظاهرا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)