صفحه 308 از 398 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    من باز هم نمی فهمم چرا شما میگید باید ؟ هیچ بایدی در کار نیست برای بخش تائيد مدارک ،‌ شما میتونید حداکثر با ارائه یک ایمیل مکاتبه بین خودتون و دانشگاه که تو اون ایمیل ذکر شده برای مراحل پذیرش باید مدارک تائيد شده ی سفارت رو برای ما بفرستین میتونید < حداکثر > دو نسخه اصل ترجمه و ۵ نسخه کپی از همون اصل ها رو برای تائيد سفارت ارائه بدین . من تا اول سال ۲۰۱۶ که خودم مدارکم رو بردم برای تائيد ،‌اینجوری بود ، یعنی دو نسخه اصل ترجمه رو هم تائيد میکردند ،‌ولی الان با توجه به اینکه اعلام کردن برای مصاحبه سفارت هیچ اجباری نیست که مدارکی ارائه داد که حتما مهر تائيد سفارت هم از قبل داشته باشد ، ممکنه دیگه اون دو نسخه اصل ترجمه ها رو تائید نکنن . (‌به احتمال زیاد )‌ چون شما یک نسخه اصل رو برای روز مصاحبه نیاز دارید و ازتون میگیرن ،‌و یک نسخه اصل دیگر هم برای بعد از گرفتن ویزا و رفتن به آأمان نیاز دارید ،‌ که دقیقا هم اعلام کردن وقتی ویزاتون حاضر شد میتونید با همون ویزا یک نسخه اصل ترجمه رو تائيد سفارت کنید . در واقع خلاصه بهتون بگم هیچ فرقی هم نداره که دو نسخه اصل رو تائيد کنن یا نکن ،‌ چون نهایت وقتی خواستید ویزاتون رو دریافت کنید میتونید یک نسخه اصل ترجمه رو بدین تائيد سفارت کنن براتون .
    برای روز مصاحبه هم باید به فرووم چک لیست برای روز مصاحبه مراجعه کنید ، اونجا خیلی کامل توضیح داده شده چه مدارکی و چند نسخه نیاز هست برای روز مصاحبه ، حتی اونجا هم ترتیب دسته های مدارک رو هم توضیح دادن دوستان . ولی باز هم من میگم که یک نسخه اصل نیاز دارین با یک نسخه کپی از همون اصل ها . ( کپی ساده یا کپی تائيد شده ،‌فرقی نمیکنه )

ببشید شما گفتید اصل ترجمه هایتان را تایید کردند. می دونم که 5 کپی مجانی است. برای تایید اصل ترجمه ها هزینه ای پرداخت کردید؟

Junior Member

سلام بچه ها من 27 تیر وقت سفارت دارم، برای شرکت در کنفرانس ویزا می خوام.مدرک تحصیلی و باید ترجمه کنم به نظرتون یا نه؟من اصل مدرک کارشناسی ارشدم آماده نیست در حال حاضر فقط کپی دارم ازش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eliot1989 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من 27 تیر وقت سفارت دارم، برای شرکت در کنفرانس ویزا می خوام.مدرک تحصیلی و باید ترجمه کنم به نظرتون یا نه؟من اصل مدرک کارشناسی ارشدم آماده نیست در حال حاضر فقط کپی دارم ازش
    سلام
    شما برای ویزای شینگن (شرکت در کنفرانس)٬ فقط باید گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارائه بدید (با مهر دانشگاه) و نیازی به ترجمه هم نیست (اما بهتر هست که ترجمه بشه و نیازی به تایید سفارت هم نداره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drugbodd نمایش پست ها
    سلام
    شما برای ویزای شینگن (شرکت در کنفرانس)٬ فقط باید گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارائه بدید (با مهر دانشگاه) و نیازی به ترجمه هم نیست (اما بهتر هست که ترجمه بشه و نیازی به تایید سفارت هم نداره)
    مرسی که جواب دادین ولی من 10 ماهه که فارغ النحصیل شدم و اصل دانش نامه کارشناسی ارشدم حاضر نیست همین مدرک موقت و ببرم کافیه؟

Junior Member

سلام من پیش دانشگاهی ندارم یعنی فنی خوندمو الان کارشناسی ناپیوسته دارم ایا بدون مدرک پیش دانشگاهی میتونم از سفارت المان واسه ارشد ویزا بگیرم؟

Junior Member

سلام. دوستان میتونم بعد از کارای سفارت برم واسه تایید مدارک؟ روز مصاحبه که کپی ساده میخوان. درسته؟
    درباره اصل مدارک میخواستم بدونم حتما باید دو سری باشه؟ یک سری وقت مصاحبه تایید بشه یک سری وقت ویزا؟ یا با یک سری هم کارمون میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p000ya نمایش پست ها
    سلام. دوستان میتونم بعد از کارای سفارت برم واسه تایید مدارک؟ روز مصاحبه که کپی ساده میخوان. درسته؟
    درباره اصل مدارک میخواستم بدونم حتما باید دو سری باشه؟ یک سری وقت مصاحبه تایید بشه یک سری وقت ویزا؟ یا با یک سری هم کارمون میشه؟
    شما برای تایید مدارک اصل ترجمه های مدارکتون رو لازم دارید یعنی زمانی برید که یک نسخه اصل داشته باشید. قسمت تایید هم فقط کپی هارو تایید میکنه. اصل هارو تایید نمیکنه. با نامه پذیرش دانشگاه هم فقط 2نسخه کپی براتون تایید میکنن.
    روز مصاحبه هم باید یک نسخه اصل ترجمه ها و یک نسخه کپی معمولی تحویل بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    شما برای تایید مدارک اصل ترجمه های مدارکتون رو لازم دارید یعنی زمانی برید که یک نسخه اصل داشته باشید. قسمت تایید هم فقط کپی هارو تایید میکنه. اصل هارو تایید نمیکنه. با نامه پذیرش دانشگاه هم فقط 2نسخه کپی براتون تایید میکنن.
    روز مصاحبه هم باید یک نسخه اصل ترجمه ها و یک نسخه کپی معمولی تحویل بدید.
    خیلی خیلی ممنون از پاسختون. فقظ میخواستم بپرسم که بخش تایید مدارک مدارک شمارو چند روزه تایید کرد؟چون من تهران نیستم میپرسم. بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط p000ya نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون از پاسختون. فقظ میخواستم بپرسم که بخش تایید مدارک مدارک شمارو چند روزه تایید کرد؟چون من تهران نیستم میپرسم. بازم ممنون
    برای منو ساعت 2.5 روز بعدش دادن ( ومعمول هم همینه) ولی اگه جزو چند نفر اول باشید همون روزی که تحویل میدید بعد از ظهرش تحویل میدن بهتون.
    فقط باید صبح زود برید و شنیدم حتی بعضیا آخر شب میرن اسم مینویسن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    برای منو ساعت 2.5 روز بعدش دادن ( ومعمول هم همینه) ولی اگه جزو چند نفر اول باشید همون روزی که تحویل میدید بعد از ظهرش تحویل میدن بهتون.
    فقط باید صبح زود برید و شنیدم حتی بعضیا آخر شب میرن اسم مینویسن.
    سلام
    منم نفر چهارم تو نوبت بودم٬ ساعت ۴.۳۰ صبح اسم نوشتم و همون روز ساعت ۲.۳۰ تحویل گرفتم. اما مدارک اکثر افراد رو روز بعد تحویل می دادن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)