صفحه 316 از 398 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

من تازه فارغ التحصیل شدم و دانشگاه به من یک سری ریزنمرات 8 ترم غیرقابل ترجمه داده. و اینکه اصل مدرک و ریزنمرات قابل ترجمه 5 6 ماهه دیگه حاضر میشه که من به این ترم نمیرسم. باقی مدارکو ترجمه رسمی کردم و میتونم توسط سفارت تایید کنم
    سوالم اینه که اگر با همین ریزنمرات پذیرش بگیرم بعدا موقع مصاحبه مشکلی پیش نمیاد؟ سفارت از من اصل مدرک و ترجمه رسمی ریزنمرات نمیخواد؟

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

با سلام

خودم مراحلی رو که انجام دادم رو مینویسم.

مدرک و ربزنمراتی که از دانشگاه گرفتین لازم هست برای تایید مدارک.
    ابتدا تشریف میبرید پوترا جایا، وزارت خانه تحصیلات عالی اونجا فرم رو پر می کنید (تا سه نسخه هم رایگان کپی برابر با اصل میتونید بگیرید).
    بعد از آن، کمی آنطرف تر وزارت امورخارجه تشریف ببرید و 50 رینگت میگیرند و مهر میزنند و حال مدارک شما برای تایید توسط سفارت آلمان آماده هست. تشریف ببرید سفارت آلمان و 45 یورو (200 رینگت) می گیرند و مدارک رو تایید می کنند.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam620 نمایش پست ها
    سلام

من مدرک فوق لیسانس خود را از مالزی گرفتم و برا دکتری از دانشگاه کایزرسلاترن پوزیشن گرفتم، تو سایت سفارت آلمان آمده است مدارک صادر شده خارج از ایران توسط سفارت آلمان در آن کشور تایید شود، میخواستم بدون دوستانی که تجربه دارن، بجز اصل مدارک صادره از دانشگاه مالزی (UPM)، چه مدارک دیگری و سفارت آلمان در مالزی نیاز داره برای تایید مدارک صادره از دانشگاه مالزی.

با تشکر از همه دوستان

Junior Member

سلام

دوستانی که تجربه ویزای کاری برای مقطع دکتری داشتند (و بقیه دوستان مطلع) لطفا پاسخ بدن که ایا مدارکشون نیاز به تایید سفارت داشت؟ (ویزای دانشجویی رو میدونم که نداره*

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط teta123 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که تجربه ویزای کاری برای مقطع دکتری داشتند (و بقیه دوستان مطلع) لطفا پاسخ بدن که ایا مدارکشون نیاز به تایید سفارت داشت؟ (ویزای دانشجویی رو میدونم که نداره*
    من از دوستانی که برای مقاطع دکتری و پست داک درخواست ویزای کاری داده بودند پرسیدم . تقریبا همه گفتند که حداقل مدارک تحصیلی شون نیاز به تایید سفارت داشت.
    در برگه راهنمای مربوط به ویزای کاری (که البته برعکس برگه های دیگه آخرین آپدیت اش مربوط به آبان 94 هست) هم نوشته شده که "مدارک تحصیلی با تایید سفارت". البته در مورد "شناسنامه" هم گفته بدون نیاز به تایید.

به نظرم بهتره که تاییدش رو بگیرید

ApplyAbroad Veteran

سلام مجدد

1- آیا امکانش هست که فقط برای تایید یک یا تعداد خاصی از مدرک به سفارت مراجعه کرد؟ (چون در برگه مربوط به ویزای کاری تنها نیاز به تایید مدارک تحصیلی هست)
    2- آیا با نشون دادن پذیرش، حتی اگر ویزا کاری باشه و دانشجویی نباشه، باز هم دو نسخه رو رایگان تایید میکنند؟ (چون اگر پولیه ترجیح میدم به توصیه دوستان بدون صف و قبل از ساعت 8.30 وارد بخش تایید مدارک بشم)
    3- فکر کنم همراه داشتن اصل و کپیِ پاسپورت در هرصورت (چه یک مدرک، چه ده مدرک!) باید ضروری باشه. درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    سلام مجدد

1- آیا امکانش هست که فقط برای تایید یک یا تعداد خاصی از مدرک به سفارت مراجعه کرد؟ (چون در برگه مربوط به ویزای کاری تنها نیاز به تایید مدارک تحصیلی هست)
    2- آیا با نشون دادن پذیرش، حتی اگر ویزا کاری باشه و دانشجویی نباشه، باز هم دو نسخه رو رایگان تایید میکنند؟ (چون اگر پولیه ترجیح میدم به توصیه دوستان بدون صف و قبل از ساعت 8.30 وارد بخش تایید مدارک بشم)
    3- فکر کنم همراه داشتن اصل و کپیِ پاسپورت در هرصورت (چه یک مدرک، چه ده مدرک!) باید ضروری باشه. درسته؟
    سلام
    1.سفارت فقط و فقط مدارک تحصیلی رو اونم با نشون دادن مدرکی که نشون بده شما داری بادانشگاههای المانی مکاتبه میکنی و یا پذیرش گرفتی تایید رایگان میکنه
    2.ویزای کاری رو بعید میدونم چون فقط دانشجویی رو رایگان تایید میکنه
    3.صد در صد اصل وکپی پاسپورت باید باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    سلام
    1.سفارت فقط و فقط مدارک تحصیلی رو اونم با نشون دادن مدرکی که نشون بده شما داری بادانشگاههای المانی مکاتبه میکنی و یا پذیرش گرفتی تایید رایگان میکنه
    2.ویزای کاری رو بعید میدونم چون فقط دانشجویی رو رایگان تایید میکنه
    3.صد در صد اصل وکپی پاسپورت باید باشه
    برای تایید مدارک دانشجویی داشتن پاشپورت الزامی نیس در غیر اینصورت خیلی از دانشجوهایی که هنوز پاسپورت ندارن نمیتونستند اقدام کنن. بک مدرک شناسایی معتبر باید همراتون باشه

من از دوستانی که برای مقاطع دکتری و پست داک درخواست ویزای کاری داده بودند پرسیدم . تقریبا همه گفتند که حداقل مدارک تحصیلی شون نیاز به تایید سفارت داشت.
    در برگه راهنمای مربوط به ویزای کاری (که البته برعکس برگه های دیگه آخرین آپدیت اش مربوط به آبان 94 هست) هم نوشته شده که "مدارک تحصیلی با تایید سفارت". البته در مورد "شناسنامه" هم گفته بدون نیاز به تایید.

به نظرم بهتره که تاییدش رو بگیرید
    برای مدارک دانشچویی نیازی به ترجمه و تایید شناسنامه نیست لطفا دوستان رو به اشتباه نیاندازید چون موجب صرف وقت و هزینه بیشتر میشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    برای مدارک دانشچویی نیازی به ترجمه و تایید شناسنامه نیست لطفا دوستان رو به اشتباه نیاندازید چون موجب صرف وقت و هزینه بیشتر میشه
    دوست عزیز

لطفا قبل از هرگونه قضاوتِ شتاب زده، متنِ پیامی که نوشته شده رو با دقت بخونید.

بنده صریحاً نوشتم که "مقاطع دکتری و پست داک که درخواست ویزای کاری داده بودند". و در ادامه بازهم قید کردم که "در برگه راهنمای مربوط به ویزای کاری" و حتی یک clue دیگه هم دادم که "آخرین آپدیت مربوط به آبان 94" .

آیا یک توجه کوچک به این همه اشاره ای که به ویزای کاری (کارت آبی) شده (و مسلما با ویزای دانشجویی که نه نیاز به تایید مدارک تحصیلی داره و نه نیاز به ترجمه شناسنامه متفاوته) انقدر سخته که باعث بشه شما خیلی سریع همچین قضاوتی داشته باشید؟

موفق باشید

دوست عزیز

لطفا قبل از هرگونه قضاوتِ شتاب زده، متنِ پیامی که نوشته شده رو با دقت بخونید.

بنده صریحاً نوشتم که "مقاطع دکتری و پست داک که درخواست ویزای کاری داده بودند". و در ادامه بازهم قید کردم که "در برگه راهنمای مربوط به ویزای کاری" و حتی یک clue دیگه هم دادم که "آخرین آپدیت مربوط به آبان 94" .

آیا یک توجه کوچک به این همه اشاره ای که به ویزای کاری (کارت آبی) شده (و مسلما با ویزای دانشجویی که نه نیاز به تایید مدارک تحصیلی داره و نه نیاز به ترجمه شناسنامه متفاوته) انقدر سخته که باعث بشه شما خیلی سریع همچین قضاوتی داشته باشید؟

موفق باشید
    عذرخواهی میکنم من پستهای بالاتر رو نخونده بودم. متاسفانه دوستان گاها اینجا اشتباه راهنمایی میکنن و چون من توی سفارت دیدم که علت اشتباهاتشون رو از اطلاعاتی که اینجا گرفتن قلمداد میکنن خواستم تصحیح کنم که بازم بابت عجله در برداشتم عذرخواهی میکنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)