صفحه 322 از 398 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام
    کسی میدونه فردا که تعطیل رسمیه سفارت تو بخش تایید مدارک باز است ؟
    ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من سال گذشته هنوز اصل مدرک فوق لیسانسم و نگرفته بودم و تا لیسانس مدارکم و تایید کردم. حالا به نظرتون فقط باید برم فوق و تایید کنم یا دوباره همه اش را با هم؟
    این تاییدیه ها موقع ثبت نام تو آلمان به کار میاد یا فقط برای اپلای؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من سال گذشته هنوز اصل مدرک فوق لیسانسم و نگرفته بودم و تا لیسانس مدارکم و تایید کردم. حالا به نظرتون فقط باید برم فوق و تایید کنم یا دوباره همه اش را با هم؟
    این تاییدیه ها موقع ثبت نام تو آلمان به کار میاد یا فقط برای اپلای؟
    تا دو سال پیش به این صورت بود که هر سال ملت میتونستن 5 سری کپی + دوسری اصل رو تایید کنند. منظورم سال میلادی هست.
    الان نمیدونم همینطوری مونده یا نه.
    ولی میتونی شما مدرک فوق + ریزنمرات رو باهم ببری تایید کنی. تایید شده های قبلیت رو هم همراه ببر و نشون بده.
    همش رو هم میتونی ببری.
    بستگی به دانشگاه داره. یه سری کپی تایید شده میگیرند. یه سری اصل ترجمه هارو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    اووه دیگه خیلی جدی کرده قضیه رو.من اخرای سال2015 مدارکمو ترجمه کرده بودم و مهراشم گرفته بودم اما همین یکی دوماه پیش رفتم تایید هم گرفتم.منو هم خیلی ترسوندن و گفتن چون هم سال میلادی عوض شده هم شمسی قطعا مهراش عوض شده ولی هیچکس ایرادی نگرفت و 5سریمو هم تایید کردن

با سلام خدمت دوستان محترم. من مدارک کارشناسی و ارشدم رو حدود چهار سال پیش ترجمه رسمی کردم. آیا نیازه که دوباره برم ترجمه رسمی جدید بکنم یا همون نسخه-های ترجمه رسمی شده چهار سال پیش رو هم ممکنه سفارت قبول کنه؟ منظورم از ترجمه رسمی: مهر وزارت امور خارجه و دادگستری. / با تشکر.

Junior Member

بی معنیه که مدرک تحصیلی شش ماه اعتبار داشته باشه. کسانی که ریز نمره ها و دانشنامه گرفتند می دونند که چه کار سختیه و چقدر اذیت می کنند تا نمره هاتون رو بهتون بدند.
    به نظر من این کلک دار الترجمه ها و دولت هست که الکی پول بگیرند. نمره ها با لیسانس یا فوق لیسانس که با گذشت زمان عوض نمی شوند پس دلیلی هم نداره که مدرک ها و ترجمه ها بی ارزش باشند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم. من مدارک کارشناسی و ارشدم رو حدود چهار سال پیش ترجمه رسمی کردم. آیا نیازه که دوباره برم ترجمه رسمی جدید بکنم یا همون نسخه-های ترجمه رسمی شده چهار سال پیش رو هم ممکنه سفارت قبول کنه؟ منظورم از ترجمه رسمی: مهر وزارت امور خارجه و دادگستری. / با تشکر.
    چهارسال خیلی زیاده.بعید میدونم سفارت قبول کنه.من شنیده بودم تا دوسال قبول میکنه.کلک جدید دارالترجمه ها اینه که میگن نمیریم مهرخارجه ودادگستری جدید رو همین ترجمه قدیمیهات بگیریم ازاول باید بدی ترجمه!
    اما بنظرمن اول شماامتحانی اگه تهرانی ببر سفارت اگه قبول کرد که هیچ نکرد خودت ببر مهرای دادگستری و خارجه رو بزنن یابده دارالترجمه ایی که قبول کنه ببره فقط مهراشو بزنه دیگه پول ترجمه دوباره ندید.

Junior Member

سلام دوستان..
    کسی میدونه پنجشنبه ها هم برای تایید مدارک سفارت باز هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Marziehr نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    کسی میدونه پنجشنبه ها هم برای تایید مدارک سفارت باز هست یا نه؟
    سلام بله باز هستن مثل بقیه روزهای هفته

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehan نمایش پست ها
    چون مهر وزارت خارجه عوض شده بعید میدونم سفارت قبول کنه تاییدشون کنه در ضمن ترجمه مدارکی که در انها دخل و تصرف نشه مثل ریز نمرات و دانشنامه به شرط معتبر بودن مهر وزارت خارجه اعتبارشون دائمی هست ولی مدارکی که تغییر میکنند مثل شناسنامه سند ازدواج یا سند ملک به شرط اعتبار مهر وزارت خارجه معمولا 1 سال اعتبار دارند حالا میتونید امتحان کنید ببرید سفارت اگه قبول نکردند دوباره ترجمه کنید

Junior Member

سلام دوستان

راستش نمیدونم جای درستی مطرح میکنم یا خیر. من میلی از استادم در یافت کردم و گفته پوزیشن رو بردی. برو سفارت ببین چی میخوان بیا بم بگو. استاده گفت هیچ آشنایی هم نداره با روند سفارت(خودمم همین جور). کسی میدونه سفارت برای وقت گرفتن و ویزا دادن به چه تاییدیه ای از دانشکاه نیاز داره؟ چه نامه ای از استاد/ دپارتمان/ دانشگاه لازممه؟ و دیکه اینکه حدودا چقدر برای تمام این کارا وقت نیاز هست؟ من عجله ای ندارم ولی استاده داره. اگر کسی قذم به قدم بگه ممنون میشم. به سفارتم ک زنگ زدم که هیچی دیگه کلا رو منشی بود.

تشکر از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)