صفحه 327 از 398 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون
    ببخشید همون روز همسرم میتونه تایید کنه و همون روزش وقت سفارت داره منظورم اینه که سریع بهش برمیگردونن؟آیا لازمه 5 صبح مثل بقیه بره یا چون پولیه همون روز هم میتونه 7 یا 8 صبح بره .ممنونم.
    لازم نیست 5 صبح بره ساعت 6 صبح هم اونجا (جلوی درب سفارت) باشه خوبه چون تو لیستی که مردم روی درب میزنند باید اسم بنویسه از ساعت 7 هم طبق اون لیست شروع میکنند به اسم خوندن که برید داخل. ولی من بهتون توصیه میکنم اکیدا بهیچوجه تایید مدارک رو روز مصاحبه سفارت انجام ندید همیشه اتفاقات غیر منتظره رو در نظر بگیرید( مثل ساختمان پلاسکو) سعی کنید چند روز قبلش برید تایید کنید. چون روز مصاحبه به خودی خود استرس داره چه برسه به اینکه بخوایید استرس تایید مدارک هم تحمل کنید. باز هم میگم چند روز قبل برید.

Junior Member

سلام دوستان خواهشن راهنماییم کنید
    اگه من مدارکم رو امسال به تایید سفارت برسونم ازین تاییدات میتونم بطور مثال برای سال 97 هم استفاده کنم؟؟ یا انقضای مشخصی داره؟؟
    ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidshz نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشن راهنماییم کنید
    اگه من مدارکم رو امسال به تایید سفارت برسونم ازین تاییدات میتونم بطور مثال برای سال 97 هم استفاده کنم؟؟ یا انقضای مشخصی داره؟؟
    ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز
    تمامی مهرهای مدارک شما فقط به مدت 6ماه اعتبار داره.ترجمه بالای 6ماه قابل قبول نیست چون مهر دادگستری و وزارت خارجه هر6ماه یکبار تعویض میشه و سفارت به هیچ عنوان مدارک بالای6ماه رو تایید نمیکنه.واگه امروز همه ی مدارکتون رو تایید کنید مثلا سال آینده برید سفارت آفیسر ازشما مدارکو قبول نمیکنه باید همه ی مراحل رو از ابتدا شروع کنید.

Junior Member

مرسی از پاسختون
    من منظورم اینکه مدارک بعد از تایید سفارت تا چند وقت اعتبار دارند؟ بعد از اینکه آفسر تایید کرد تا چند وقت بعد میتونم ازش استفاده کنم؟

Senior Member

مرسی از پاسختون
    من منظورم اینکه مدارک بعد از تایید سفارت تا چند وقت اعتبار دارند؟ بعد از اینکه آفسر تایید کرد تا چند وقت بعد میتونم ازش استفاده کنم؟
    معمولا میگن مدارک ترجمه شده تا 1 سال اعتبار داره ولی وقتی مهر سفارت روش بخوره فکر کنم دیگه هر وقت بخوایید میتونید ازش استفاده کنید چون مهر سفارت عوض نمیشه. مگر اینکه مهر سفارت عوض بشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تمامی مهرهای مدارک شما فقط به مدت 6ماه اعتبار داره.ترجمه بالای 6ماه قابل قبول نیست چون مهر دادگستری و وزارت خارجه هر6ماه یکبار تعویض میشه و سفارت به هیچ عنوان مدارک بالای6ماه رو تایید نمیکنه.واگه امروز همه ی مدارکتون رو تایید کنید مثلا سال آینده برید سفارت آفیسر ازشما مدارکو قبول نمیکنه باید همه ی مراحل رو از ابتدا شروع کنید.
    معمولا مدارکی که دخل و تصرف توشون نمیشه مثلا مدارک دانشگاهی تا زمانی که مهر وزارت خارجه عوض نشه اعتبار داره. ولی اگه بخوایین یک بازه زمانی در نظر بگیرید 1 سال اعتبار دارند.

سلام دوستان
    ویزای من واسه فرصت مطالعاتی دانشجویی هست که نمی خواد مدارکم رو سفارت تأیید کنه. ولی ویزای همسرم چون پیوست هست باید سفارت تأیید کنه جدا؟ شامل سند ازدواج و........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    معمولا مدارکی که دخل و تصرف توشون نمیشه مثلا مدارک دانشگاهی تا زمانی که مهر وزارت خارجه عوض نشه اعتبار داره. ولی اگه بخوایین یک بازه زمانی در نظر بگیرید 1 سال اعتبار دارند.
    پس اگه قبل عید مدارکم رو ترجمه کنم و به تاییدات دادگستری و خارجه برسه و همون قبل سال جدید (95ی که الان هستیم)سفارت تایید کنه . اونوقت بعد ازسال نو ( سال 96)هم میتونم ازش استفاده کنم دیگه؟؟
    ویرایش توسط Majidshz : January 26th, 2017 در ساعت 07:37 PM

Senior Member

پس اگه قبل عید مدارکم رو ترجمه کنم و به تاییدات دادگستری و خارجه برسه و همون قبل سال جدید (95ی که الان هستیم)سفارت تایید کنه . اونوقت بعد ازسال نو ( سال 96)هم میتونم ازش استفاده کنم دیگه؟؟
    بله میتونید استفاده کنید . میتونید یک کار دیگه هم انجام بدید ترجمه کنید تایید دادگستری و وزارت خارجه هم کنید ولی تایید سفارت رو بزارید نزدیک وقت مصاحبتون .

Junior Member

ببخشید دوستان
    من الات پاسپورتم امضا نداره و طبق قانون گذرنامه ,باید امضاش همون امضا تعرفه گذرنامه(همون پوشه) باشه که من اونو فارسی امضا کرده بودم, درسته که برای ویزا باید امضا انگلیسی باشه؟؟ اگه میشه راهنماییم کنید هم واسه ویزا امضا نیازه هم برای ثبتنام آیلتس و گیج شدم بخاطر همون دلیل بالا که امضام فارسیه
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)