صفحه 332 از 398 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamidos نمایش پست ها
    دوستان من تا حالا از هر کسی پرسیدم گفته باید دو نسخه از مدارکم ترجمه کنم. یکی رو سفارت میگیره. اون یکی هم برای دانشگاه!
    حالا دانشگاه از من خواسته که مدارکم رو به تایید سفارت آلمان برسونم. ولی سفارت آلمان فقط کپی مدارک ترجمه شده رو تایید میکنه و نه اصلش رو!

امکانش هست سفارت اصل ترجمه رو تایید بکنه؟

لطفا زودتر جواب بدین باید مدارک رو ببرم برای تایید. نمیخوام یه بار الکی از شهرستان برم و ببینم قبول نمیکنن

دوست عزیز سفارت واسه منم فقط کپی مدارک رو تایید کرد اصل مدارک به تایید سفارت نرسید و اونارو روز مصاحبه ازم گرفتن از طرفی وقتی خود سفارت(کنسول) کپی مدارک رو تایید کرده یعنی مهر دادگستریو امورخارجه و بقیه موارد درسته و فرقی با اصلش نداره ی جورایی مثل کپی برابر اصل میمونه. این فقط شامل حال شما نمیشه همه بچه ها مدارکشون همینجوری تایید میشه و از کپی تایید شده برای ثبت نام استفاده میکنند.بازم روزی که واسه تایید تشریف میبرید از آفیسر سوال کنید و برای اطمینان ی نسخه ترجمه اضافی با خودتون ببرید(اینجا هزینه نسخه دوم فقط20درصد مبلغ کل هست احتمالن شهر شمام بیشتر ازینا نیست) شاید به قول دوستمون با پول براتون تایید کنند ولی اگه نکردندو دانشگاه ایرادی گرفت بهشون بگید که قانون سفارت به چ شکله.

سلام. من مدارک دانشگاه و دبیرستانمو تو سفارت رایگان تایید کردم. حالا تو مدارک لازم واسه اپلای مدرک زبان آلمانیم زده. اما یه نسخه بیشتر از مدرک زبانم (B1 گوته) ندارم و چند تا جا میخوام اپلای کنم.
    مدرک زبانم باید به تایید سفارت برسه؟
    اگه چند نسخه بخوام باید کپی بگیرم ببرم سفارت تایید کنم؟ و اینکه اینم رایگان میشه یا نه؟ و اگه نه هزینه ش چقدر میشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام. من مدارک دانشگاه و دبیرستانمو تو سفارت رایگان تایید کردم. حالا تو مدارک لازم واسه اپلای مدرک زبان آلمانیم زده. اما یه نسخه بیشتر از مدرک زبانم (B1 گوته) ندارم و چند تا جا میخوام اپلای کنم.
    مدرک زبانم باید به تایید سفارت برسه؟
    اگه چند نسخه بخوام باید کپی بگیرم ببرم سفارت تایید کنم؟ و اینکه اینم رایگان میشه یا نه؟ و اگه نه هزینه ش چقدر میشه؟
    فکر نکنم مدارک زیان ( IELTS TOFEL و گوته) نیازی به تایید داشته باشند. باز دوستان اگه اطلاعات کاملتری دارند راهنمایی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    چرا نمی کنه؟! سفارت اصل ترجمه هارو هم تائید می کنه. فقط احتمالا پول می گیره. با نامه و اطلاعات دانشگاه رایگان هست اما احتمالا فقط کپی ها. باز بپرسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    دوست عزیز سفارت واسه منم فقط کپی مدارک رو تایید کرد اصل مدارک به تایید سفارت نرسید و اونارو روز مصاحبه ازم گرفتن از طرفی وقتی خود سفارت(کنسول) کپی مدارک رو تایید کرده یعنی مهر دادگستریو امورخارجه و بقیه موارد درسته و فرقی با اصلش نداره ی جورایی مثل کپی برابر اصل میمونه. این فقط شامل حال شما نمیشه همه بچه ها مدارکشون همینجوری تایید میشه و از کپی تایید شده برای ثبت نام استفاده میکنند.بازم روزی که واسه تایید تشریف میبرید از آفیسر سوال کنید و برای اطمینان ی نسخه ترجمه اضافی با خودتون ببرید(اینجا هزینه نسخه دوم فقط20درصد مبلغ کل هست احتمالن شهر شمام بیشتر ازینا نیست) شاید به قول دوستمون با پول براتون تایید کنند ولی اگه نکردندو دانشگاه ایرادی گرفت بهشون بگید که قانون سفارت به چ شکله.
    ممنون از جوابتون. ایشالا که اصل مدرک رو تایید بکنن. در غیر این صورت الکی 300 400 دادم واسه مهر دادگستری و مهر وزارت برای نسخه دوم!

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamidos نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. ایشالا که اصل مدرک رو تایید بکنن. در غیر این صورت الکی 300 400 دادم واسه مهر دادگستری و مهر وزارت برای نسخه دوم!

کاش اول می پرسیدین از دانشگاهتون که اصلن این مهرهارو لازم داره یا نه بعضیا نمیخان. واسه نسخه اول که ضروریه چون واسه سفارت لازمه.مثلن درمورد خودم من ایمیل دادم قسمت اینترنشنال ازشون پرسیدم گفتن مهر ترنسلیشن کافیه.این مربوط به RWTH Aachen هست.

Junior Member

من 2 ماه پیش اصل ترجمه آلمانی مدارک تحصیلیم رو در سفارت اتریش تایید کردم. آیا با همین ترجمه میشه 5 سری کپی از سفارت آلمان تاییدیه گرفت یا باید یک سری دیگه ترجمه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    کاش اول می پرسیدین از دانشگاهتون که اصلن این مهرهارو لازم داره یا نه بعضیا نمیخان. واسه نسخه اول که ضروریه چون واسه سفارت لازمه.مثلن درمورد خودم من ایمیل دادم قسمت اینترنشنال ازشون پرسیدم گفتن مهر ترنسلیشن کافیه.این مربوط به RWTH Aachen هست.
    ازشون پرسیدم. گفتن مدرک اصل رو میخوایم با مهر سفارت آلمان. متاسفانه چون سفارت فقط مدارکی رو مهر میزنه که مهر وزارت امور خارجه روش باشه و وزارت امور خارجه هم فقط مهر دادگستری رو تایید میکنه مجبور شدم دو نسخه بدم مهر بزنن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط swaindoves نمایش پست ها
    من 2 ماه پیش اصل ترجمه آلمانی مدارک تحصیلیم رو در سفارت اتریش تایید کردم. آیا با همین ترجمه میشه 5 سری کپی از سفارت آلمان تاییدیه گرفت یا باید یک سری دیگه ترجمه کنم؟
    به نظر من بهترین کار اینه که ببرید به سفارت نشون بدید اگه تایید کردند که چه بهتر اگر هم تایید نکردند که دیگه باید برید از اول ترجمه کنید.

دوستان عزیز برای تایید ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم...آیا باید پلمپ مدارک از هم جدا باشه؟ یا میشه با هم دیگه پلمپ شده باشن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    دوستان عزیز برای تایید ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم...آیا باید پلمپ مدارک از هم جدا باشه؟ یا میشه با هم دیگه پلمپ شده باشن؟
    منظورتون از جدا شدن پلمپ مدارک چیه؟ اگه منظورتون اینه که پلمپ دیپلم یا پیش دانشگاهی رو باز کنید اگه این کار رو بکنید اون ترجمه دیگه هیچ ارزشی نداره و کلا بی ارزش میشه و سفارت هم براتون تاییدش نمیکنه. اما اگه منظورتون اینه که دارلترجمه ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی رو به هم پلمپ میکنه چندین بار گفتم نه همچین چیزی نیست. اینها 2 تا مدرک جدا از هم هستن و دارلترجمه بهیچوجه به هم پلمپشون نمیکنه. ربطی به هم ندارند که بخواد بهم پلمپشون کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)