صفحه 333 از 398 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دویتان شاید تکراری باشه سوالم من برای المان با کورس انگلیسی برای ارشد دارم اقدام میکنم میخاستم بدونم مدارک ایلتس هم لارمه پنج سری کپی بگیرم و همراه با دبیرستان و پیش دانشگاهی ( ریزنمراتشون ) و باقی مدارک ارایه بدم ! و ایا نرتیب دقیقشون روکسی اطلاعی داره

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payamfi نمایش پست ها
    سلام دویتان شاید تکراری باشه سوالم من برای المان با کورس انگلیسی برای ارشد دارم اقدام میکنم میخاستم بدونم مدارک ایلتس هم لارمه پنج سری کپی بگیرم و همراه با دبیرستان و پیش دانشگاهی ( ریزنمراتشون ) و باقی مدارک ارایه بدم ! و ایا نرتیب دقیقشون روکسی اطلاعی داره
    اگر منظورتون تائید سفارت هست تا جایی که من می دونم سفارت مدرک زبان رو تائید نمی کنه.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Usa

نقل قول نوشته اصلی توسط payamfi نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه دانشگاهی که می خواین اپلای کنید گقته باشه از طریق خود ایلتس و یا تافل باید مستقیما فرستاده بشه که هیچ ولی اگه مدرک زبان انگلیسی رو هم تایید شده اش رو می خوان ازتون و یا زیر تمام مدارک نوشته تاییدیه سفارت رو می خواد شما می تونید به افسر تو سفارت نشون بدی و براتون تایید می کنن. من خودم مدرک تافلم رو تایید کردم تو سفارت همراه بقیه مدارکم و محدودیتی برای تایید مدرک زبان وجود نداره. فقط اصل مدرک زبان همراهتون باشه به همراه ایمیل اون دانشگاه ها که این قضیه تایید رو قید کرده باشن توش. در مورد ترتیب مدارک هم شما میتونید به قسمت تایید مدارک تحصیلی سفارت مراجعه کنید و طبق اون ترتیب بهشون تحویل بدید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام ذوستان ممکنه منو راهنمایی کنید .به کمک فوری شما نیازمندم

میشه گواهی سازمان سنجش رو برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی یک جا پلمپ کرد و یک بار هزینه تمبر داد؟ یا اینکه گواهی سازمان سنجش رو با مدرک کاردانی و ریز نمرات یک جا پلمپ کرد؟
    اگر به فرض وزارت خارجه و دادگستری این کارو انجام بده آیا سفارت آلمان قبول می کنه مدارکی رو که یک جا پلمپ شده باشه ؟
    در مورد مدارک کاری که نامه به صورت انگلیسی از شرکت گرفته شده آیا باید تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری رو بگیریم؟

Junior Member

آیا سفارت مدارک کاری را هم کپی برابر اصل میکنه؟ چون من از محل کارم یک سری گواهی کار و بیمه گرفتم و ترجمه هم یک سری دارم. اگر سفارت ترجمه ها را بگیره نمونه دیگری ندارم .نظر شما چیه آیا دو نسخه ترجمه بگیرم؟ در مورد نامه هایی که به انگلیسی گرفته شده چطور اونا مهر خارجه رو نداره
    در مورد مدارک تحصیلی من متوجه نمیشم چرا سفارت ترجمه اصلی رو هم میکیره و پس نمیده چون قبلا پنج سری کپی برابر اصل کردن یک نمونه از اونا براشون کافی باید باشه و نیازی به ترجمه اصلی منطقا نباید داشته باشند....کسی اطلاعات دقیقی داره در این مورد؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    آیا سفارت مدارک کاری را هم کپی برابر اصل میکنه؟ چون من از محل کارم یک سری گواهی کار و بیمه گرفتم و ترجمه هم یک سری دارم. اگر سفارت ترجمه ها را بگیره نمونه دیگری ندارم .نظر شما چیه آیا دو نسخه ترجمه بگیرم؟ در مورد نامه هایی که به انگلیسی گرفته شده چطور اونا مهر خارجه رو نداره
    در مورد مدارک تحصیلی من متوجه نمیشم چرا سفارت ترجمه اصلی رو هم میکیره و پس نمیده چون قبلا پنج سری کپی برابر اصل کردن یک نمونه از اونا براشون کافی باید باشه و نیازی به ترجمه اصلی منطقا نباید داشته باشند....کسی اطلاعات دقیقی داره در این مورد؟
    مدارکی که مهر امور خارجه داره رو فکر می کنم تائید می کنه. در حقیقت تائید مهر امور خارجه هست نه خود مدرک. از محل کار نامه انگلیسی بگیرید که هزینه و دردسر اضافی نداشته باشه.

کپی برابر اصل ربطی به مصاحبه و دریافت مدارک شما نداره. طی کپی برابر اصل هم اونجا مدارک شمارو چک می کنن و همه رو پس می دن. بعد اگر برای ویزایی اقدام کنید که مدرک تحصیلی نیاز هست اصل ترجمه لازمه. برای مدارک تحویلی برای ویزا هم هیچ مدرکی پس داده نمی شه.

Junior Member

سلام دوستان
    یه خبر خوش دارم .با سفارت تماس گرفتم گفتند میشه گواهی سازمان سنجش رو با مدارک دانشنامه و ریزنمرات یک جا پلمپ کنید مورد قبول سفارت هست. البته دارالترجمه های تهران اکثرا میگن وزارت خارجه قبول نمیکنه و ممکنه به خاطر منافع مالی خودشون باشه .با وزارت خارجه هم صحبت کردم گفتند قبول میکنند .دیگه لازم نیست دوبار پول تمبر بدید.
    در مورد مدارک کاری هم اگر از چند جا گواهی دارید باید هر کدام را جداگانه تمبر باطل کنید البته این گفته وزارت خارجه است .

Senior Member

اگه کارتون دولتی باشه سوابق کاری تو سربرگ ادارتون و به همراه بیمه را میتونید ترجمه کنید. ولی اگه تو شرکت خصوصی کار میکنید حتما باید برای ترجمه روزنامه رسمی شرکت + بیمه باشه تا وزارت خارجه تاییدش کنه. اگه نسخه دوم لازم دارید میتونید به همون دارلترجمه بگید کپی نسخه اول رو برابر با اصل کنه اگه قبول نکرد مجبورید 2 نسخه ترجمه کنید. نامه انگلیسی تا تو سربرگ دادگستری با مهر مترجم نباشه برای دارالترجمه اعتباری نداره . حتی اگه شما نامه انگلیسی هم از شرکت بگیرید باز باید تو سربرگ دادگستری ترجمه بشه و مهر مترجم بخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    اگه کارتون دولتی باشه سوابق کاری تو سربرگ ادارتون و به همراه بیمه را میتونید ترجمه کنید. ولی اگه تو شرکت خصوصی کار میکنید حتما باید برای ترجمه روزنامه رسمی شرکت + بیمه باشه تا وزارت خارجه تاییدش کنه. اگه نسخه دوم لازم دارید میتونید به همون دارلترجمه بگید کپی نسخه اول رو برابر با اصل کنه اگه قبول نکرد مجبورید 2 نسخه ترجمه کنید. نامه انگلیسی تا تو سربرگ دادگستری با مهر مترجم نباشه برای دارالترجمه اعتباری نداره . حتی اگه شما نامه انگلیسی هم از شرکت بگیرید باز باید تو سربرگ دادگستری ترجمه بشه و مهر مترجم بخوره.
    مواردی که شما فرمودید برای افرادی که سوابق کاری جهت پر کردن گپ تحصیلی می خوان ارائه بدن هم صادقه؟قبلا در فروم دوستان گفتند گواهی کار نیازی به تاییدیه خارجه و دادگستری نداره....

Senior Member

مواردی که شما فرمودید برای افرادی که سوابق کاری جهت پر کردن گپ تحصیلی می خوان ارائه بدن هم صادقه؟قبلا در فروم دوستان گفتند گواهی کار نیازی به تاییدیه خارجه و دادگستری نداره....
    بله من خودم گفته بودم که سوابق کار نیازی به تایید دادگستری و خارجه نداره ولی چون شما پرسیدید من جوابتون رو دادم. ولی من موردی که گفتم نیازی به تاییدات دادگستری و وزارت خارجه نداره بیشتر واسه ویزای کار و جستجوی کار بود. اما برای پر کردن گپ تحصیلی دقیق نمیدونم شاید لازم باشه رسمی تر باشه و تاییدات دادگستری و وزارت خارجه رو بگیرید دقیقا مطمن نیستم . چون برای ویزای کار یا جستجوی کار سوابق کار یک چیز فرمالیته هست و صرفا برای تکمیل مدارک و پرکردن پروندست. اما خب برای پر کردن گپ تحصیلی شرایط فرق میکنه. از دوستان اگه اطلاعات کاملتری دارند لطفا راهنمایی کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)