صفحه 343 از 398 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط vahi3vahid نمایش پست ها
    استرس این مورد رو 4-5 ماه پیش داشتم وقتی میخواستم مدارکمو تایید کنم. شما برای تایید مدارک به پاسپورت نیاز ندارید. نگران نباشید، این رو میتونید برید دم در سفارت هم بپرسید تا مطمئن بشید.
    خیلی ممنون از شما. دیگه تقریبا ناامید شده بودم که بتونم یه کپی تایید شده از مدارکم بگیرم ! چون وقتمم محدوده ( تا قبل 15 جولای میخوان) و هیچ راهی نیست بتونم پاسپورت بگیرم الان ! من ساکن تهران نیستم متاسفانه و چون تو یکی از روز های نامشخص همین دوهفته آزمون باید بدم نمیتونم بیش تر از یکبار تهران باشم (تا قبل 15 جولای). در هر صورت شانسم رو امتحان می کنم.
    باز هم تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

دوستان من قبلا هم این سوال رو پرسیدم متاسفانه جواب نگرفتم. مدرک کارشناسی ارشد من به زبان اسپانیولی صادر شده و از اسپانیاست اما لیسانسم از ایرانه. حالا من اگه بخوام مدارک رو تحویل بدم روز مصاحبه ، آیا قبلش باید مدرکم رو تایید کنم؟ تو لیست سفارت نوشته برای مدارک خارجی باید مه اپوستیله بشه.من مدرکم اپوستیله هست اما به انگلیسی نیست! کاملا گیج شدم.نمیدونم کسی تجربه مشابهی داره؟سپاس

Junior Member

سلام
    کسی میدونه وقت های بخش تایید مدارک کی باز میشن؟
    و اینکه برای مصاحبه ویزای دانشجویی، اصل مدرک کارشناسی رو میخواد سفارت یا نه؟

با سلام

دوستان من برای دوره دکتری پذیرش دارم، البته هنوز ایمیل دوم نگرفتم ولی درحال آماده کردن مدارک هستم. آیا تایید مدارک توسط سفارت برای ویزای دانشجویی لازمه( مدارک کارشناسی و ارشد)؟ در ضمن من خانومم بعد از اینکه من برم مصاحبه میخواد وقت بگیره برای ویزای پیوست و من روز مصاحبه خودم باید سند ازدواج رو به همراه ترجمه با خودم ببرم. آیا سند ازدواج تایید سفارتو میخواد؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط naleshkin نمایش پست ها
    دوستان من قبلا هم این سوال رو پرسیدم متاسفانه جواب نگرفتم. مدرک کارشناسی ارشد من به زبان اسپانیولی صادر شده و از اسپانیاست اما لیسانسم از ایرانه. حالا من اگه بخوام مدارک رو تحویل بدم روز مصاحبه ، آیا قبلش باید مدرکم رو تایید کنم؟ تو لیست سفارت نوشته برای مدارک خارجی باید مه اپوستیله بشه.من مدرکم اپوستیله هست اما به انگلیسی نیست! کاملا گیج شدم.نمیدونم کسی تجربه مشابهی داره؟سپاس
    سلام

سفارت آلمان در ایران فقط مدارک ایرانی ترجمعه شده بهمراه تاییده امور خارجه و دادگستری رو تایید میکنه. من شرایط شما رو داشتم البته برای ویزا کاری و اصل مدرک لیسانس غیر ایرانی بهمراه
    تاییده KMK رو بردم و مشکلی نبود. البته اگر شما برای ویزا دانشجویی اقدام می کنید شرایطتون شاید فرق کنه.

موفق باشین

سلام

کسی از دوستان تونسته با این سیستم جدید وقت تایید مدارک بگیره؟ ظاهرا دیگه حتما باید وقت بگیریم فبل از مراجعه.

من وب سایت رو چک کردم ولی وقت ها باز نیست! آیا می دونید که کی وقت باز میشه؟

Junior Member

توی قسمتی که برای تایید مدارک میخوایم وقت بگیریم، دو تا گزینه داره:

1- Application for a Legalization
    2- Application for a Certification Copy

کدوم یکی رو باید انتخاب کنیم ؟

Junior Member

کسی جدیدا وقت گرفته ؟من دائما چک می کنم دائم میگه وقت نیست
    کسی جدیدا دم سفارت رفته ببینه مثل قبل میشه مدارک رو تایید کرد یا نه
    همانجا حضوری بریم بدون وقت قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط zibbaa نمایش پست ها
    کسی جدیدا وقت گرفته ؟من دائما چک می کنم دائم میگه وقت نیست
    کسی جدیدا دم سفارت رفته ببینه مثل قبل میشه مدارک رو تایید کرد یا نه
    همانجا حضوری بریم بدون وقت قبلی
    سلام

امروز صبح برای دو هفته دیگه وقت باز بود. صبح ها چک کنید وب سایت رو.

موفق باشین

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

سلام
    کسی میدونه برای تایید مدارک دانشگاهی و سند ازدواج باید دو تا وقت بگیریم یا نه؟ یکی از نوع تایید مدارک و یکی خدمات کنسولی. یا سند ازدواج رو میشه تو بخش تایید مدارک هم تایید کرد؟
    سوال دیگه، تو وقتی که واسه خودم میگیرم میتونم مدارک تحصیلی همسرم هم تایید کنم؟ آخه از مدارک ویزای من به حساب میاد.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)