صفحه 348 از 398 نخستنخست ... 248298338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,471 تا 3,480 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam777 نمایش پست ها
    با سلام. من امروز رفتم سایت که برای تایید مدارک وقت بگیرم که هیچ وقتی نشونم نداد. میخواستم ببینم اصولا چند وقت یبار وقت جدید باز میکنند؟ من ۲۵ مهر وقت مصاحبه دارم، میرسه تا اون موقع؟
    سلام

صبح زود چک کنین وقت ها رو. معمولا هر روز وقت برای دو هفته بعد باز میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich‑Alexander‑University, Literature

سلام به همه،

کسی تونسته برای ماه سپتامبر وقت بگیره برای تایید اصل مدارک و کپی؟ امروز نهم هست و تا آخر سپتامبر وقت ها پر هست. یک هفته میشه که وقت های اکتبر هم باز نشده و هیچ وقت جدیدی ندادن. من شنیدم، بعضی ها حضوری میرن و منتظر میشن بعد آخر وقت معمولا بهشون میگین میتونن برن داخل. کسی اطلاعات بیشتری داره؟ کسی همچین کاری کرده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1989 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه کسی برای دکترای المان بورسیه داشته باشه، میبایست گواهی قبولی کنکور رو هم داشته باشه و ترجمه رسمی (دادگستری + وزارت خارجه) کنه برای روز سفارت؟ و اینکه شناسنامه که نوشته شده کپی ساده، منظور فارسی هست یا ترجمه بشه؟

بله، گواهی قبولی در کنکور بهتره باشه. شناسنامه نیازی به ترجمه نداره، کپی ها باید برابر اصل شده باشن یعنی قبلا سفارت تایید کرده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدارکم رو سال 2014 به انگلیسی ترجمه کردم. آیا برای تایید مدارک باید حتما ترجمه ها باید کمتر از یک سال قبل باشه؟ یا همین ترجمه هارو ببرم تایید می کنن؟ و سوال بعد اینکه من اصل دانشنامه لیسانسم رو دارم بازم باید گواهی قبولی کنکور بگیرم؟ ممنون

بستگی به مدارک شما داره، بعضی مدارک اصل اشون مدت دار هستن وقتی مدتش بگذره اصل و ترجمه اش باطله. بعضی مدارک اصلشون امکان تغییر داره، مثل شناسنامه، که آدم ممکنه ازدواج کنه و یا طلاق بگیره و مفاد شناسنامه ممکنه عوض بشه، بنابراین ترجمه های این جور مدارک مدت دار هستن و وقتی مدتشون بگذره دیگه تایید نمیشن. بعضی مدارک مثل مدرک لیسانس و... مدت دار نیستن و امکان تغییر هم ندارن، پس ترجمه هاشون هم مدت دار نیست، پس همیشه میشه اونها رو تایید کرد.

جواب سوال دوم اتون: اگه مدرک رو از دانشگاهی زیرنظر وزارت علوم گرفتید، بله گواهی قبولی در کنکور نیاز هست. اگر از دانشگاه ازاد گرفتید نیاز نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام. روز مصاحبه میشه مدارک تحصیلی رو تایید کرد؟ (کسی تجربه اینکار رو داشته یا شنیده؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط behmandtirgar نمایش پست ها
    سلام. روز مصاحبه میشه مدارک تحصیلی رو تایید کرد؟ (کسی تجربه اینکار رو داشته یا شنیده؟)
    نه نمیشه شما باید صبح زود برید واسه تاییدنوبت بگیرین که البته شنیدم الان اینترنتی شده یکی دوساعتم معطل شین تابرین داخل،داخلم که رفتین حدودنیم ساعت بلکم بیشتر کارتون طول میکشه بعدم میگن عصر3به بعد بیاین واسه تحویل اینجوری عملن به مصاحبتون نمیرسین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

وقت تایید مدرک م بعد از روز مصاحبه م هست. ولی شنیدم یه برگه بهم میدن که با اون برگه بصورت ویژه میشه رفت برای تایید مدرک.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    نه نمیشه شما باید صبح زود برید واسه تاییدنوبت بگیرین که البته شنیدم الان اینترنتی شده یکی دوساعتم معطل شین تابرین داخل،داخلم که رفتین حدودنیم ساعت بلکم بیشتر کارتون طول میکشه بعدم میگن عصر3به بعد بیاین واسه تحویل اینجوری عملن به مصاحبتون نمیرسین.
    با سیستم جدید تعیین وقت تایید مدارک، هیچ معطلی دیگه ندارین. نه بیرون سفارت. (به شرط اینکه زودتر از وقتتون نرسید) نه داخل سفارت

دوستان مطالب خیلی زیاد و گیج کننده است. من برای ویزای کار می خوام اقدام کنم توی لیست مدارک فقط برای مدرک تحصیلی تاییدیه خواسته حالا طبق چیزی که من فهمیدم باید
    1 مدرک اصلی
    2 ترجمه رسمی
    3 چهار کپی از ترجمه
    را به سفارت ببرم برای تایید و 45 یورو هم بدم
    آیا این درسته؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من پست های زیادی رو خوندم ولی پاسخ سوالم به طور واضح توشون نبود:
    من برای ویزای کاری میخوام اقدام کنم
    یک) آیا باید مدارکم (لیسانس و فوق لیسانس) قبل از اقدام برای تایید سفارت توسط ZAB تایید بشه؟ یا برعکس هست و اول باید سفارت تایید کنه بعدش ZAB؟
    دو) ترجمه مدرک و ریز نمرات من توسط دارالترجمه پلمپ شده و روی «فقط» مدرک، مهر وزارت خارجه و دادگستری رو داره ولی ریز نمراتی که توی پلمپ هست، این دو مهر رو ندارند. این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    سه) آیا کپی ای که برای تایید مدارک باید به سفارت ببریم، یه کپی معمولی از این مدارک ترجمه شده هست یا باید «برابر با اصل» (در کجا؟!) شده باشند؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)