صفحه 351 از 398 نخستنخست ... 251301341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,501 تا 3,510 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

صرفا جهت اطلاع،

بنده در 3 شب متوالی 14، 15 و 16 اکتبر حدود ساعت 12 شب به وقت آلمان، تونستم باز شدن وقت های تایید مدارک شاهد باشم. البته فقط در شب سوم موفق شدم وقت بگیرم. در دو شب اول وقتها دقیقا راس ساعت 12 شب به وقت المان باز شدن و در شب سوم ساعت 00:20 بامداد وقتها باز شدند. در هر سه شب هم در طی 4-5 دقیقه تمامی وقت ها پر شدند!

صرفا جهت اطلاع دوستان گفتم که احتمالا باز شدن وقت ها بر اساس ساعت رسمی آلمان باشه و نه ایران.
    امیدوارم مفید باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط QuickQuestion نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز، روز خوش.
    راهي براي گرفتن وقت تاييد مدرك فوري هست ؟ يا اينكه بدون وقت راه ميدن ؟
    من برگه اي را قبلاً تاييد كردم و الان منقضي شده و دوباره بايد تاييد كنم ! چه راهي به من پيشنهاد مي كنيد ؟
    تشكر
    من پیشنهاد میکنم حضوری اول صبح تشریف ببرید سفارت و با مسئولان درب ورودی مشورت کنید. امکانش هست که بهتون اجازه بدن همون روز مدارک برای تایید تحویل بدید. فقط باید صبور باشید

سلام . اگه کسی پارسال یه نسخه از مدارک ترجمه شده به همراه ۵ نسخه کپی رو تو سفارت تایید کرده (رایگان)،
    ۱) امسالم میتونه ۵ نسخه ی دیگه تایید رایگان بگیره؟ اگه میشه با همون نسخه ی ترجمه ی اصلی پارسال که مهر تایید پارسالم خورده میشه یا باید ترجمه رو دوباره انجام داد؟
    ۲) یکی دو نسخه از پارسالی ها مونده. از اونام برای اپلای امسال میشه استفاده کرد؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام . اگه کسی پارسال یه نسخه از مدارک ترجمه شده به همراه ۵ نسخه کپی رو تو سفارت تایید کرده (رایگان)،
    ۱) امسالم میتونه ۵ نسخه ی دیگه تایید رایگان بگیره؟ اگه میشه با همون نسخه ی ترجمه ی اصلی پارسال که مهر تایید پارسالم خورده میشه یا باید ترجمه رو دوباره انجام داد؟
    ۲) یکی دو نسخه از پارسالی ها مونده. از اونام برای اپلای امسال میشه استفاده کرد؟ ممنون.
    1.بله با همون ترجمه ها می تونید تایید بگیرید. 5 تا مکانبه جدبد با دانشگاه همراه داشته باشید.
    2. بله میشه. من کردم مشکلی نبوده

Junior Member

سلام..من یه سوالی دارم..برای تائید مدارک فقط باید ترجمه دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس رو برد یا ریز نمرات هر دو مقطع هم لازمه؟ و اگه ریز نمرات هم لازمه ..برای دانشگاه سراسری ریز نمرات هم باید اول تو سایت وزارت علوم اپلود شه و بعد مهر شه؟ مثل همون روال دانشنامه؟ یا ریز نمراتی که دانشگاه میده کافیه؟
    و اینکه موقع ترجمه بگم تائید وزارت امورخارجه رو هم میخوام یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef1987 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این که شما می فرمایید بین 2 تا 6 صبح هر روز چک میکنم براساس چه منبعی هست ؟
    خود سفارت گفته یا از کسایی که تجربه شو داشتند؟
    من دو بار دیدم در ساعت 1.30 بامداد وقت میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    صرفا جهت اطلاع،

بنده در 3 شب متوالی 14، 15 و 16 اکتبر حدود ساعت 12 شب به وقت آلمان، تونستم باز شدن وقت های تایید مدارک شاهد باشم. البته فقط در شب سوم موفق شدم وقت بگیرم. در دو شب اول وقتها دقیقا راس ساعت 12 شب به وقت المان باز شدن و در شب سوم ساعت 00:20 بامداد وقتها باز شدند. در هر سه شب هم در طی 4-5 دقیقه تمامی وقت ها پر شدند!

صرفا جهت اطلاع دوستان گفتم که احتمالا باز شدن وقت ها بر اساس ساعت رسمی آلمان باشه و نه ایران.
    امیدوارم مفید باشه
    دقیقا درسته. منم همین تجربه رو داشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط tilehbaz نمایش پست ها
    سلام..من یه سوالی دارم..برای تائید مدارک فقط باید ترجمه دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس رو برد یا ریز نمرات هر دو مقطع هم لازمه؟ و اگه ریز نمرات هم لازمه ..برای دانشگاه سراسری ریز نمرات هم باید اول تو سایت وزارت علوم اپلود شه و بعد مهر شه؟ مثل همون روال دانشنامه؟ یا ریز نمراتی که دانشگاه میده کافیه؟
    و اینکه موقع ترجمه بگم تائید وزارت امورخارجه رو هم میخوام یا فقط مهر دارالترجمه کافیه؟
    ریز نمزات و دانشنامه باید با هم ترجمه بشه و همیشه با هم پانچ میشه
    ریز نمرات باید مهر و امضای معتبر داشته باشه (زنگ بزنید از یه دارالترجمه بپرسید برای دانشگاتون)
    بگید ترجمه رسمی می خواید (یعنی دادگشتری+خارجه)

Junior Member

درود
    من هفته پیش سفارت بودم
    مدارک درخواستی عوض شده و در سایت هنوز اعلان نشده. از من نه فقط مدرک ارشد رو گرفت و بقیه رو اصلا نگاه نکرد و همه رو پس داد

Junior Member

درود بر شما دوستان.

چند سوال در مورد تایید مدارک داشتم.
    ۱. مدارک اول ترجه توسط مترجم بشه و بعد تاییده ی دادگستری رو بگیره؟ یا جای دیگه ای رو؟
    ۲. اگر چند نسخه کپی برابر اصل بخوام ببرم سفارت و تایید کنن چه قدر باید پول بدم؟ توی تعدادش محدودیت وجود دارد؟
    ۳. آزمون آیلتس رو باید چی کرد مدرکشو؟ باید جایی تایید کرد؟ (‌نه که یک آزمون رسمی است برای این میپرسم) و این که من میخوام به چند دانشگاه درخواست بدم که مدارک رو به صورت مستقیم میخوان. چه جوری به هر کدام این دانشگاه ها مدرک آیتلس خودم رو بدم؟ ( ببخشید آزمون آیلتسم یک ماه دیگه است. یکم گیجم ممنون میشم راهنمایی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)