صفحه 352 از 398 نخستنخست ... 252302342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,511 تا 3,520 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط eloy نمایش پست ها
    درود بر شما دوستان.

چند سوال در مورد تایید مدارک داشتم.
    ۱. مدارک اول ترجه توسط مترجم بشه و بعد تاییده ی دادگستری رو بگیره؟ یا جای دیگه ای رو؟
    ۲. اگر چند نسخه کپی برابر اصل بخوام ببرم سفارت و تایید کنن چه قدر باید پول بدم؟ توی تعدادش محدودیت وجود دارد؟
    ۳. آزمون آیلتس رو باید چی کرد مدرکشو؟ باید جایی تایید کرد؟ (‌نه که یک آزمون رسمی است برای این میپرسم) و این که من میخوام به چند دانشگاه درخواست بدم که مدارک رو به صورت مستقیم میخوان. چه جوری به هر کدام این دانشگاه ها مدرک آیتلس خودم رو بدم؟ ( ببخشید آزمون آیلتسم یک ماه دیگه است. یکم گیجم ممنون میشم راهنمایی
    درود
    1. مدارک رو بدید دارالترجمه رسمی خودشون کار مهر دادگستری و وزارت خارجه و انجام میدن شما لازم نیست ببرید و فکر هم میکنم اصلا جز از کانال خود دارالترجمه کسی نمیتونه شخصی مهرها رو بگیره
    2. توضیحات در سایت سفارت هست.
    3. نظری ندارم

Junior Member

سلام برای تایید مدارک وقت برای دی ماه میخوام اگر الان هرروز چک کنم میتونم برای اون تایم وقت بگیرم ؟ و اینکه ساعت چند باز میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shi1235 نمایش پست ها
    سلام برای تایید مدارک وقت برای دی ماه میخوام اگر الان هرروز چک کنم میتونم برای اون تایم وقت بگیرم ؟ و اینکه ساعت چند باز میشه ؟

بله حدودا ساعت 2.5 شب باز میشه ... و وقت برای دو هفته بعد میده

Junior Member

سلام
    چه ساعتی چک میکنید؟
    مشکلی برای وقت تایید مدارک نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط kuroshx نمایش پست ها
    من هم حدود ده روزه دارم چک میکنم وقت نمیده.

Junior Member

سلام
    بله، تایید مدارک فوری همان 9 الی 14 روز هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط QuickQuestion نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز، روز خوش.
    راهي براي گرفتن وقت تاييد مدرك فوري هست ؟ يا اينكه بدون وقت راه ميدن ؟
    من برگه اي را قبلاً تاييد كردم و الان منقضي شده و دوباره بايد تاييد كنم ! چه راهي به من پيشنهاد مي كنيد ؟
    تشكر

Junior Member

بله
    امکان دریافت هست.
    می تونید از وب سایت خود سفارت در ساعت 1 الی 2.5 شب بررسی کنید ، که تایم خالی دارند ویا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط TiredOfVisa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آیا کسی چند وقت اخیر تونسته که وقت برای تایید مدارک بگیره؟
    من هر روز از ساعت 8 تا 11 واسه تایید مدرک رو هر یک ساعت چک میکنم ولی فایده نداره.
    میشه راهنمایی کنید سیستم وقت گرفتن برای تایید مدرک چطور کار میکنه؟

ممنون

Junior Member

تاریخ مدارک باید بیشتر از یک سال پیش نباشد ، در غیر این صورت مدارک قابل قبول نیست .
    اصل مدرک دانشگاه کافیه و گواهی کنکور لازم نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدارکم رو سال 2014 به انگلیسی ترجمه کردم. آیا برای تایید مدارک باید حتما ترجمه ها باید کمتر از یک سال قبل باشه؟ یا همین ترجمه هارو ببرم تایید می کنن؟ و سوال بعد اینکه من اصل دانشنامه لیسانسم رو دارم بازم باید گواهی قبولی کنکور بگیرم؟ ممنون

Junior Member

نامه پذیرش موقت دانشگاه و یا تایید رسمی دانشگاه برای بررسی و دریافت مدارک شما
    با ایمیل دانشگاه هم می توانید این کار را بکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط eghtesadkhan65 نمایش پست ها
    سلام. دقیقا چه نامه ای رو باید نشون بدیم که هزینه تایید کپی ها رایگان بشه؟ من پنج سری لازم دارم ولی فقط سه تا دانشگاه بهم جواب ایمیل دادن. تازه توی اون ایمیل ها هم دقیقا نگفتن کدوم مدارک رو باید تایید کنید. فقط گفتن مدارک باید تایید شده باشه. یعنی دوتای دیگه رو باید پول بدم؟

Junior Member

بازم سوالی بود در خدمتم

Junior Member

سلام ، ببخشید سوالی داشتم من گواهی موقت دانشنامه و ریز نمرات را دارم ( اصل آنرا ندارم و تصمیم دارم از طریق عدم کاریابی بگیرم که زمان بر است ) ، میتونم در زمان تائید مدارک توسط سفارت ، مابقی مدارک را ( دیپلم ، ریز نمرات دیپلم ، پیش دانشگاهی و ریز نمرات و . .. ) تائید بگیرم و اصل دانشنامه را وقتی گرفتم مجدد ببرم برای تائید؟ و سوال بعدی : اگر گواهی موقت دانشنامه و ریز نمرات را داشته باشم باز هم نیاز به ترجمه گواهی قبولی کنکور سراسری و تائید اون توسط دادگستری و وزارت خارجه دارم ؟ با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)