صفحه 366 از 398 نخستنخست ... 266316356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام

دوستان من چهارشنبه وقت مصاحبه داشتم برای job seeker. چون مدرل لیسانسم تائید سفارت نشده بود، آفیسر بهم برش گردوند که برم تائید کنم. اما متاسفانه وقت خیلی سخت گیر میاد.
    میخواستم بدونم وقتی نقص مدرک داریم چقدر بهمون زمان میدند که نقص رو درست کنیم و ریجکت نکنند پرونده مون رو.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط student1363 نمایش پست ها
    سلام

دوستان من چهارشنبه وقت مصاحبه داشتم برای job seeker. چون مدرل لیسانسم تائید سفارت نشده بود، آفیسر بهم برش گردوند که برم تائید کنم. اما متاسفانه وقت خیلی سخت گیر میاد.
    میخواستم بدونم وقتی نقص مدرک داریم چقدر بهمون زمان میدند که نقص رو درست کنیم و ریجکت نکنند پرونده مون رو.

ممنون
    شما بهتره هر چه زودتر نقص مدرکتون را برطرف کنید تا پرونده تون به چریان بیفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa4 نمایش پست ها
    تشکر از پاسختون. حتما 2روز قبل از نوبت مصاحبم میرم.
    اگر دو روز قبل مصاحبه برید احتمالا راه نمیدن برید داخل ولی اگر روز قبلش برید حتما داخل میشید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iliyad64 نمایش پست ها
    شما بهتره هر چه زودتر نقص مدرکتون را برطرف کنید تا پرونده تون به چریان بیفته.
    بله اما متاسفانه هر کار میکنم نمیتونم نوبت تاپید مدرک بگیرم. یک روز هم رفنم جلوی سفارت تا بعد از اونایی که نوبت دارم برم داخل اما راه نداد.

دوستان یه سوال
    اگر من به اسم و مشخصات خودم یک نوبت بگیرم آیا میتونم مدارک دوستم هم با مال خودم بدم و اون نخواد نوبت جداگانه بگیره؟

سلام خدمت دوستان. من هم هفته گذشته نوبت مصاحبه سفارت داشتم ولی مدارکم تایید نبود روز قبلش رفتم و بعد از یکی دوساعت که منتظر موندم مدارکم رو واسه تایید دادم وظهرش رفتم گرفتم .
    اگر زودتر احتیاج ندارید الکی به این دلال ها پول ندید واسه وقت تایید مدارک.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

دوستان یه سوال
    اگر من به اسم و مشخصات خودم یک نوبت بگیرم آیا میتونم مدارک دوستم هم با مال خودم بدم و اون نخواد نوبت جداگانه بگیره؟
    والا من که با اسم و مشخصات خودم رفتم اونم تازه فرداش مصاحبه داشتم به زور فقط یه سری از مدرک تحصیلی من رو با آیلتسم قبول کردن تایید کنند اونم از انبوه مدارکی که برده بودم برای تایید. و مدارک همسرم هم قبول نکرد تایید کنه. حالا شما دیگه خودتون حساب کنید. البته این تجربه شخصی منه و فکر کنم منطقی هم حساب کنید اگر قبول کنند این موارد رو دیگه کسی وقت نمیگیره و میده دوستش انجام بده. تنها راه تایید مدارک اینه که چند روز وقت بزارید و به صورت مداوم از صبح تا شب چک کنید بلکه باز بشه و موفق بشید و قید ساعت ۲.۴۵ رو هم بزنید که بسیار مشکله. موفق باشید.

Junior Member

دوستان یه سوال
    روش حساب نکنید چون شدنی نیست. حتی اگر پیک هم بخواد مدارک چند نفر رو همزمان ببره، باید برای هر کدوم وقت جداگانه‌ای گرفته باشند. امتحانش ضرری نداره ولی متاسفانه فکر نمی‌کنم فایده‌ای داشته باشه.

Junior Member

بله اما متاسفانه هر کار میکنم نمیتونم نوبت تاپید مدرک بگیرم. یک روز هم رفنم جلوی سفارت تا بعد از اونایی که نوبت دارم برم داخل اما راه نداد.
    مگه وقتی برای مصاحبه رفتید، بهتون یک کاغذ ندادند که با اون برین برای تایید مدارک؟! با اون برگه هم راه ندادند؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh4dy نمایش پست ها
    مگه وقتی برای مصاحبه رفتید، بهتون یک کاغذ ندادند که با اون برین برای تایید مدارک؟! با اون برگه هم راه ندادند؟!
    نه چیزی نداد. تنها یک رسید داد که تاریخ مصاحبه و شماره پرونده روش بود و وقتی پرداخت رو انجام دادم به رسید پرداختم منگه شد و جفتش رو بهم پس دادند. اون رسید رو نشون دادم و گفتم دیروز مصاحبه داشتم و نقصی خوردم که بیام تائید ولی نگهبان یا همون مسئول جلوی در گفت نه نمیشه فقط با نوبت. برید تلاش کنید و نوبت بگیرید!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)