صفحه 367 از 398 نخستنخست ... 267317357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,661 تا 3,670 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط student1363 نمایش پست ها
    نه چیزی نداد. تنها یک رسید داد که تاریخ مصاحبه و شماره پرونده روش بود و وقتی پرداخت رو انجام دادم به رسید پرداختم منگه شد و جفتش رو بهم پس دادند. اون رسید رو نشون دادم و گفتم دیروز مصاحبه داشتم و نقصی خوردم که بیام تائید ولی نگهبان یا همون مسئول جلوی در گفت نه نمیشه فقط با نوبت. برید تلاش کنید و نوبت بگیرید!!!

من خوشبختانه تونستم قبل از مصاحبه وقت تایید مدرک بگیرم و این مشکل برام پیش نیومد، اما وقتی برای تایید مدرک رفتم دیدم کسایی که نقص مدرک خورده بودند همه شون کاغذی داشتند که با اون راحت میومدند برای تایید مدرک ( نه قبض صندوق البته). این‌جا هم دوستان دیگه نوشتند که همین کار رو کردند. نگهبان‌های ورودی روزهای مختلف فرق می‌کنند، به نظر من شما باز هم ساعت 7:30 مراجعه کنید و حتما هم به نظرم یک ایمیل به سفارت بزنید و این موضوع رو اطلاع بدین. حقیقتا من اطلاعی ندارم که چند روز برای نقص مدرک وقت دارید. اگر برای خودم این مشکل پیش اومده بود هر چه زودتر یک ایمیل به سفارت می‌زدم و هم صبح ساعت 7 می‌رفتم بخش تایید مدارک.

Junior Member

دوستان برای ویزای شنگن من هنوز متوجه نشدم چه مدارکی رو باید ترجمه کنم . سفارت هم زنگ زدم اما روی صدای ضبط شده است که همون مطالب داخل چک لیست رو تکرار میکنه ، داراترجمه هم زنگ زدم ، اصلا چیزی در مورد ترجمه یا مهر دادگستری نمیدونند ، اصلا داخل چک لیست اشاره ای نه به ترجمه شده نه به مهر دادگستری ، اما بعضی ها میگن حتی مهر دادگستری هم باید ترجمه بشه ممنون میشم یکی یک بار بای همیشه بگه قضیه ترجمه و مهر دادگستری چیه؟

Junior Member

بالاخره امروز تونستم وقت بگیرم. البته فکر کنم یه کم پیک ترافیکش کم شده چون تو دسامبر اصلا وقت نداده بودند اینقدر مشکل شده بود. فقط تجربه من این بود که با گوگل کروم سایت کار نمی کرد من چند بار دیگه هم تونسته بودم فرم رو پر کنم ولی سابمیت نمیشد. آخرش با فایر فاکس کار کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    واسه تایید مدرک رایگان من به هرجا ایمیل می زنم لینک مدارک مورد نیازو می فرستن برام😐 یعنی کسی جواب نمیده که بله ما مدرک تایید شده سفارت احتیاج داریم که من پرینت کنم بیرم
    باید چیکار کنم؟ اگر وب پیج مدارک مورد نیازو پرینت کنم ببرم اکیه؟
    ممنونم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfff نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای شنگن من هنوز متوجه نشدم چه مدارکی رو باید ترجمه کنم . سفارت هم زنگ زدم اما روی صدای ضبط شده است که همون مطالب داخل چک لیست رو تکرار میکنه ، داراترجمه هم زنگ زدم ، اصلا چیزی در مورد ترجمه یا مهر دادگستری نمیدونند ، اصلا داخل چک لیست اشاره ای نه به ترجمه شده نه به مهر دادگستری ، اما بعضی ها میگن حتی مهر دادگستری هم باید ترجمه بشه ممنون میشم یکی یک بار بای همیشه بگه قضیه ترجمه و مهر دادگستری چیه؟
    دادگستری در واقع صحت امضای مترجم رو بعد از ترجمه تایید می‌کنه، بنابراین ترجمه‌ی مهر دادگستری اصلا معنی نداره!
    شما اگر نیاز به ارائه‌ی ترجمه‌ی "رسمی" مدارک‌تون داشته باشید، بعد از اینکه مترجم مدارک رو براتون ترجمه کرد، باید تایید دادگستری و وزارت امورخارجه رو هم بگیرید، که مترجم‌ها خودشون هم می‌تونند براتون انجام بدند. دادگستری صرفا صحت مهر و امضای مترجم و وزارت امورخارجه هم صحت مهر و امضای دادگستری رو تایید می‌کنه.

اینکه دوستان می‌گن به ترجمه‌ی مهرها دقت کنید، منظور مهرهایی هست که روی مدرک فارسی‌تون زده شده. به عنوان مثال، مهر تایید وزارت علوم روی مدارک دانشگاهی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh4dy نمایش پست ها
    دادگستری در واقع صحت امضای مترجم رو بعد از ترجمه تایید می‌کنه، بنابراین ترجمه‌ی مهر دادگستری اصلا معنی نداره!
    شما اگر نیاز به ارائه‌ی ترجمه‌ی "رسمی" مدارک‌تون داشته باشید، بعد از اینکه مترجم مدارک رو براتون ترجمه کرد، باید تایید دادگستری و وزارت امورخارجه رو هم بگیرید، که مترجم‌ها خودشون هم می‌تونند براتون انجام بدند. دادگستری صرفا صحت مهر و امضای مترجم و وزارت امورخارجه هم صحت مهر و امضای دادگستری رو تایید می‌کنه.

اینکه دوستان می‌گن به ترجمه‌ی مهرها دقت کنید، منظور مهرهایی هست که روی مدرک فارسی‌تون زده شده. به عنوان مثال، مهر تایید وزارت علوم روی مدارک دانشگاهی.
    مرسی متوجه شدم ، فکر کنم مدارک شغلی احتیاج به ترجمه رسمی داشته باشه . سوال من در مورد حساب بانکیه که گفته میشه باید به لاتبن و با مهر بانک باشه .
    1- آیا بانک خودش به لاتین ارقام رو میده یا باید گزارش گردش حساب رو هم ترجمه کنم ؟
    2- آیا برای ویزای شنگن احتیاجی هست که مهر تایید بانک و شرکت هم ترجمه بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfff نمایش پست ها
    مرسی متوجه شدم ، فکر کنم مدارک شغلی احتیاج به ترجمه رسمی داشته باشه . سوال من در مورد حساب بانکیه که گفته میشه باید به لاتبن و با مهر بانک باشه .
    1- آیا بانک خودش به لاتین ارقام رو میده یا باید گزارش گردش حساب رو هم ترجمه کنم ؟
    2- آیا برای ویزای شنگن احتیاجی هست که مهر تایید بانک و شرکت هم ترجمه بشه؟

من گواهی تمکن مالی برای ویزای دانشجویی از بانک ملی گرفتم. نمی‌دونم برای شنگن از شما گواهی تمکن مالی می‌خوان و یا گردش حساب. هر دو مورد رو بانک‌ها میدن. من از خود بانک گواهی انگلیسی گرفتم که مهر هم می‌کنند و دیگه نیازی به ترجمه نداره. برای ویزای دانشجویی همون کافی بود. گزینه‌ی دیگه‌اش اینه که از بانک گواهی فارسی بگیرید و بعد بدین ترجمه‌ی رسمی. باید ببینید سفارت از شما چه چیزی می‌خواد.

در مورد ترجمه کلا قاعده‌اش اینه که مترجم هر مهری رو که روی اصل مدرک شما زده شده، ترجمه کنه. این چیزی که دوستان اینجا می‌نویسند بیشتر برای همون مهر مدارک دانشگاهی‌ه. مثلا وزارت علوم مهری می‌زنه که "مهر و امضای مسئولین دانشگاه مورد تایید است". بعضی مترجم‌ها این رو ترجمه نمی‌کنند و بعد سفارت مدارک رو تایید نمی‌کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام خدمت دوستان
    من 24 سالمه و کارشناسی نرم افزار دارم
    میخوام برای ارشد هوش مصنوعی به زبان انگلیسی درخواست بدم
    یک اینکه اگه مدارک خواسته شده کامل باشه بجز مدرک زبان، مدارکو بررسی میکنن؟؟ که بعد از اپلای یا زمان شروع کلاس ها من مدرکمو ببرم؟
    آخه هنوز مدرکمو نگرفتم و دارم کلاسای فشرده میرم
    دوم اینکه من کسیو ندارم که منو ساپورت مالی کنه، بنظر شما با درس خوندن و کار کردن(در صورتی که به زبان انگلیسی بشه) میشه تا پایان ارشد زبان آلمانی رو به اندازه ی پیدا کردن کار قوی کنم؟؟
    اصلا احتمال پیدا کردن کار به زبان انگلیسی چقده؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elmirrraaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه تایید مدرک رایگان من به هرجا ایمیل می زنم لینک مدارک مورد نیازو می فرستن برام������ یعنی کسی جواب نمیده که بله ما مدرک تایید شده سفارت احتیاج داریم که من پرینت کنم بیرم
    باید چیکار کنم؟ اگر وب پیج مدارک مورد نیازو پرینت کنم ببرم اکیه؟
    ممنونم ازتون
    تجربه شخصی
    شما تلاشتو بکن ایمیل بزن جاهای مختلف جواب می گیری. چیزی که کارمند سفارت چک میکنه اینه که اون بالای ایمیل حتما ایمیل خطاب به شما باشه ( Sehr geehrte Frau elmirrraaa) , اون پایین ایمیل هم مشخصات ارسال کننده ایمیل یاشه (فلان دانشگاه، آدرس و تلفن و......)
    اینکه اون وسطا لینکه یا واقعا جواب شماست رو کارمند سفارت خیلی توجهی نمیکنه

Junior Member

من از بانک تراکنش سه ماه آخر رو به انگلیسی گرفتم و مهر با Branch code بانک به انگلیسی روش هست ، قاعدتا نیازی به ترجمه نداره ، اما آیا احتیاجی به مهر دادگستری داره ؟ یا احیانا ترجمه به آلمانی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)