صفحه 368 از 398 نخستنخست ... 268318358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,671 تا 3,680 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfff نمایش پست ها
    من از بانک تراکنش سه ماه آخر رو به انگلیسی گرفتم و مهر با Branch code بانک به انگلیسی روش هست ، قاعدتا نیازی به ترجمه نداره ، اما آیا احتیاجی به مهر دادگستری داره ؟ یا احیانا ترجمه به آلمانی؟
    برای گواهی تمکن مالی برای ویزای دانشجویی، همون گواهی انگلیسی بانک با مهر شعبه کافی بود. دادگستری هم تا جایی که من می‌دونم فقط ترجمه‌های رسمی توسط مترجم رو مهر می‌کنه، که در واقع صحت مهر و امضای مترجم رو گواهی می‌کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh4dy نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو تا سوال داشتم، ممنون می‌شم راهنمایی کنین.

1. اینکه میگن تایید رایگان 5 سری مدرک تحصیلی در هر ترم، سفارت تاریخ این ترم‌ها رو چطور حساب می‌کنه؟ آیا بهمن ماه رو ترم جدید (ترم 2) حساب می‌کنند؟
    2. هزینه‌ی تایید هر سری کپی (مدارک تحصیلی) چقدره؟
    گفتم شاید برای دوستان دیگه هم سوال باشه. جدیدا سفارت روی اصل ترجمه‌ها تاریخ می‌زنه که یعنی در اون تاریخ شما برای تایید مدارک مراجعه کردید! هزینه تایید کپی هم برای هر مدرک به زبان فارسی 15 یورو هست. یعنی برای یک دسته کپی، بستگی داره چند سری مدرک مختلف گذاشته باشید. به عنوان مثال برای پاسپورت + ارشد + کارشناسی، هزینه تایید هر دسته کپی مدارک 3*15 یورو هست.

اگر پذیرش دارید، به هیچ عنوان حرفی از پذیرش نزنید چون در اون صورت فقط 2 سری مدرک رو براتون رایگان تایید می‌کنند. مکاتبه با دانشگاه‌ها هم حتما باید برای یک ماه اخیر باشه، حتی برای 40 روز قبل رو قبول نمی‌کنند.

Junior Member masih_sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical School, Tehran University of Medical Sciences, Tehran, Iran

در نظر داشته باشید که باجه تایید مدارک مبالغ رو فقط به ریال و نقد قبول می کنه، یورو نمی پذیره و کارتخوان هم نداره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baktamoon نمایش پست ها
    بالاخره امروز تونستم وقت بگیرم. البته فکر کنم یه کم پیک ترافیکش کم شده چون تو دسامبر اصلا وقت نداده بودند اینقدر مشکل شده بود. فقط تجربه من این بود که با گوگل کروم سایت کار نمی کرد من چند بار دیگه هم تونسته بودم فرم رو پر کنم ولی سابمیت نمیشد. آخرش با فایر فاکس کار کرد.
    خیلی شانسی هست این موضوع، من ۴ شب پشت هم تو دسامبر تلاش کردم و موفق شدم با گوگل کروم وقت بگیرم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh4dy نمایش پست ها
    من خوشبختانه تونستم قبل از مصاحبه وقت تایید مدرک بگیرم و این مشکل برام پیش نیومد، اما وقتی برای تایید مدرک رفتم دیدم کسایی که نقص مدرک خورده بودند همه شون کاغذی داشتند که با اون راحت میومدند برای تایید مدرک ( نه قبض صندوق البته). این‌جا هم دوستان دیگه نوشتند که همین کار رو کردند. نگهبان‌های ورودی روزهای مختلف فرق می‌کنند، به نظر من شما باز هم ساعت 7:30 مراجعه کنید و حتما هم به نظرم یک ایمیل به سفارت بزنید و این موضوع رو اطلاع بدین. حقیقتا من اطلاعی ندارم که چند روز برای نقص مدرک وقت دارید. اگر برای خودم این مشکل پیش اومده بود هر چه زودتر یک ایمیل به سفارت می‌زدم و هم صبح ساعت 7 می‌رفتم بخش تایید مدارک.
    حرفتون کاملا درسته منم چه وقتی برای تایید مدرک رفته بودم و چه وقتی برای مصاحبه رفتم، این موضوع رو دیدم که یک برگه می دادن به متقاضی که مدرکش تایید نشده بود و با اون برگه بدون وقت تایید مراجعه می کرد متقاضی به باجه تایید مدارک.

Junior Member

مدارک ترجمه شده من را تایید نکردند. :| ایرادش این بود که مهرهای پشت مدارک را دارلترجمه ، ترجمه نکرده بود!!!! کسی این مشکل را داشته؟ به نظرم خیلی ایراد مسخره ای است. اصلا درک نمی کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi333 نمایش پست ها
    مدارک ترجمه شده من را تایید نکردند. :| ایرادش این بود که مهرهای پشت مدارک را دارلترجمه ، ترجمه نکرده بود!!!! کسی این مشکل را داشته؟ به نظرم خیلی ایراد مسخره ای است. اصلا درک نمی کنم!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2507921

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi333 نمایش پست ها
    سلام
    قبلا مطرح شده بود که مهرها رو بخش تایید مدارک بهش توجه می کنه. من هم چنین مشکلی داشتم و از دارالترجمه خواستم که ابرادات رو برطرف کنه. شما هم حواست به این مورد باشه که دیگه نباید هزینه ای رو بابت این مورد و شاید حتی تاییدیه دادگستری و یا امور خارجه برای این مدارک ترجمه شده به دارالترجمه پرداخت کنی.

Junior Member

در کل به نظر من باید اعتراض کنیم. کاملا این کارشون بهانه گیری و اصلا با عقل جور درنمیاد چرا باید مهر "توسط آقای... ملاحضه شد" ترجمه بشه!!!!!!!!. الان مونده ازمون بخواهند که باید امضاها و تذهیب های مدرک را ترجمه کنید!!!!!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای تاییدیه کپی مدارک باید وقت بگیریم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)