صفحه 372 از 398 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

بله و باید هم خیلی سریع باشید چون ممکنه یک وقت باز باشه و در همون زمان که شما دارید اطلاعاتتون رو پر می کنید یک نفر دیگه زودتر از شما اطلاعات رو پر کنه و اون وقت رو از دستتون در بیاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zemestan_lavas نمایش پست ها
    خیلی کار ازاردهنده ای هست. من حدود یک ماه هر شب امتحان کردم اخرش هم موفق نشدم و از یکی از دوستام که قبلا از یک آژانس وقت گرفته بود کمک گرفتم. سر یک هفته اژانس وقت رو برام گرفت. پولش زور داشت ولی خوبیش این بود که استرسش تموم شد و بعد از گرفتن وقت هم پول ازم گرفت.
    دوست عزیز میشه بگید چطوری وقت گرفتید و از کدوم شرکت ؟ براتون مشکلی پیش نیومد توی سفارت ؟
    نتوستم بهتون پیام خصوصی بدم غیر فعال بود.

Junior Member

سلام من یه ماهه دارم تلاش میکنم وقت تایید مدارک بگیرم از سفارت ولی نمیشه. میشه بگید چه روزهایی و دقیقا چه ساعتی باید سایت رو چک کنیم و اینکه در روزهای اخیر آیا کسی موفق شده وقت بگیره؟
    و اینکه آیا میشه تو خود آلمان مثلا از طریق وزارت خارجه آلمان و با توجه به مهر وزارت خارجه ایران تایید کرد مدارک رو که نیازی به مهر سفارت تهران نباشه؟

سلام دوستان. من برای مقطع دکتری دارم مدارک مورد نیاز(برای مصاحبه) رو آماده می کنم. راستش من متوجه نشدم چه مدارکی باید به تایید سفارت برسه. آیا برای من فقط می بایست مدرک فوق لیسانس به تایید برسه یا مدرک دیگه ای هم هست؟ منظور از کپی معمولی چیه؟ اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم یک ترتیب درست و کامل از مدارک دسته اول و دوم اینجا قرار بده.
    بسیار بسیار سپاسگذارم از پاسختون پیشاپیش.

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم و نیاز به پاسخ فوری دارم . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.
    آیا مدارکی که از دانشگاه مقصد می گیرم، مثل دعوتنامه و پروپوزال، هم نیاز به تایید کپی داره، یا فقط کپی مدارک ترجمه شده احتیاج هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام وقتتون بخير ببخشيد به من سفارت آلمان ١٠ مي كه ميشه ٢٠ ارديبهشت وقت داده ولي تو تقويم سايت سفارت زده اون روز تعطيله!!! كسي ميدونه بايد چي كار كنم؟

از دوستان کسی میدونه پرینت گردش حساب بانکی که باید تحویل سفارت بدیم گردش سه ماهه اخر رو بانک وقتی پرینت میگیره در هر صفحه چندتا مورد چاپ میشه مثلا 30 تا 40 تا چندتا ؟

بعد یه سوال دیگه اینکه تمکن مالی ایا بانک همان موجودی که در حساب داریم رو تو برگه درج میکنه یا کلا هر چندتا حساب از بانکهای دیگه هم داشته باشیم تمکن ثبت میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Physicsworld نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال داشتم و نیاز به پاسخ فوری دارم . ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.
    آیا مدارکی که از دانشگاه مقصد می گیرم، مثل دعوتنامه و پروپوزال، هم نیاز به تایید کپی داره، یا فقط کپی مدارک ترجمه شده احتیاج هست؟
    ممنون

فقط ترجمه‌ی مدارک تحصیلی و در صورت لزوم مدارک زبان نیاز به تایید سفارت دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Physicsworld نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای مقطع دکتری دارم مدارک مورد نیاز(برای مصاحبه) رو آماده می کنم. راستش من متوجه نشدم چه مدارکی باید به تایید سفارت برسه. آیا برای من فقط می بایست مدرک فوق لیسانس به تایید برسه یا مدرک دیگه ای هم هست؟ منظور از کپی معمولی چیه؟ اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم یک ترتیب درست و کامل از مدارک دسته اول و دوم اینجا قرار بده.
    بسیار بسیار سپاسگذارم از پاسختون پیشاپیش.
    شما اگر سایت خود سفارت، قسمت مدارک مورد نیاز برای ویزا رو چک کنید، جواب درست و کامل همه‌ی سوال‌هاتون رو پیدا می‌کنید : )

Member

دوستان وقت تایید مدارک سفارت که باز میشه٬ معمولا برا چند هفته بعدشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)