صفحه 384 از 398 نخستنخست ... 284334374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان سلام
    من دیشب تونستم وقت تایید مدارک برای ۳۰ ژانویه بگیرم. مدارکی که دارم و قصد تاییدشون رو دارم ۱. شناسنامه ۲.مدرک تحصیلی ۳. ریزنمرات

حالا اولین سوالی که دارم اینه که برای مورد ۲ و ۳ باید هزینه جدا بدم یا هردو مورد جزو مدارک تحصیلی حساب میشن؟
    برای تایید شناسنامه، ترجمه شده‌ش رو تایید میکنن؟

و سوال آخر اینکه موقع دریافت وقت، گزینه certification of copies رو انتخاب کردم (اون یکیش legalization بود) و نمیدونم با توحه به مدارکی که قصد تاییدشون رو دارم انتخاب درستی کردم مشکلی پیش میاد یا نه.

پیشاپیش ممنون از توجهتون.

Junior Member

سلام دوستان من سال ۲۰۱۷ پنج سری کپی ازمدارکم را تایید سفارت کردم این ماه وقت کنسولگری آلمان در استانبول را دارم آیا برای ویزای دانشجویی نیاز به رگوله ترجمه اصلی مدرک هست یا کپی تایید شده کافیست. ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان

دانشگاه از من خواسته مدارک زیر رو برای وریفای مدرکم ایمیل کنم:

• academic degree in the original language, and a certified translation in english (certified copies)
    • transcript of records for each semester in the original language, and a certified translation in english (certified copies

میخواستم بپرسم این مدارک باید حتما مهر وزرات خارجه یا خدایی نکرده مهر سفارت رو داشته باشه توو این مرحله؟ بعدا که بخوام برم سفارت مدارک رو مهر وزارت خارجه میزنم. ولی الان زمانم کمه و فقط باید اینا رو برای وریفای بفرستم

Junior Member

سلام
    من ۱۰ بهمن نوبت سفارت دارم و پنجشنبه باید برم سفارت برای تایید مئارک میحام هزینه ای پرداخت نکنم و یدونه ایمیل از یه دانشگاه آلمانی داشته باشم
    این ایمیل حتما باید ازم درخواست تاییدیه مدارک داشته باشه یا همین که یه دانشگاه آلمانی جوابم رو داد کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان،

من باید هر چه سریعتر وقت تایید مدرک بگیرم، اگر آژانس مورد اعتماد میشناسید ممنون میشم معرفی بفرمایید.

با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دیشب تونستم وقت تایید مدارک برای ۳۰ ژانویه بگیرم. مدارکی که دارم و قصد تاییدشون رو دارم ۱. شناسنامه ۲.مدرک تحصیلی ۳. ریزنمرات

حالا اولین سوالی که دارم اینه که برای مورد ۲ و ۳ باید هزینه جدا بدم یا هردو مورد جزو مدارک تحصیلی حساب میشن؟
    برای تایید شناسنامه، ترجمه شده‌ش رو تایید میکنن؟

و سوال آخر اینکه موقع دریافت وقت، گزینه certification of copies رو انتخاب کردم (اون یکیش legalization بود) و نمیدونم با توحه به مدارکی که قصد تاییدشون رو دارم انتخاب درستی کردم مشکلی پیش میاد یا نه.

پیشاپیش ممنون از توجهتون.
    سلام من اینجا جواب خودم رو میدم شاید در آینده به درد کسی بخوره ثواب کنیم.

وقت من امروز بود و بعد از ورود، ۲ تا باجه وجود داشت که حدود ۳-۴ دقیقه ای شد که منتظر موندم و نوبتم شد و آفیسر بهم گفت اگر ریزنمرات و مدرک دانشگاهیتو با هم ترجمه میکردی، یه هزینه ازت میگرفتیم ولی چون جداست دو تا هزینه (دو تا ۴۵ یورو) گرفت. در واقع هر پلمپ ترجمه یه مدرک حساب میشه. ۲۵ یورو هم برای شناسنامه که مجموعا ۱۱۵ یورو دادم.
    در آخر اصل مدارک به همراه ترجمه‌هاش رو گرفت و گفت ساعت ۲ و نیم تا ۳ بیا برای تحویل. به همین سادگی انجام شد و اومدم بیرون.

سلام. ببخشید من از یه استادی برای research assistant پذیرش گرفتم. آیا باید مدارک تحصیلیمو بدم سفارت تایید کنه؟ بعد من مدرک دکتریم هنوز موقته و آزاد نشده. آیا لازمه اول آزادش کنم و بعد ببرم برای تائید یا همین موقت رو هم تائید میکنن؟ همون تا مدرک فوق لیسانس که آزاد شده ببرم سفارت کافیه؟ (دانشگاه فعلا از من مدرک دکتری رو نمیخواد.)

دوستان لینک گرفتن وقت تائید مدارک چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz4545 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من از یه استادی برای research assistant پذیرش گرفتم. آیا باید مدارک تحصیلیمو بدم سفارت تایید کنه؟ بعد من مدرک دکتریم هنوز موقته و آزاد نشده. آیا لازمه اول آزادش کنم و بعد ببرم برای تائید یا همین موقت رو هم تائید میکنن؟ همون تا مدرک فوق لیسانس که آزاد شده ببرم سفارت کافیه؟ (دانشگاه فعلا از من مدرک دکتری رو نمیخواد.)
    درود
    مدرک موقت رو تایید نمیکنن
    اگه دانشگاه نمیخواد که خب کافیه همون مدرک فوق

Junior Member

سلام

من هفته ی گذشته سفارت رفتم برای ویزای دانشجویی و مصاحبه کردم به من اونجا گفتن که ریز نمرات لیسانس و دانش نامه رو تاییدیه بگیرم از سفارت بدون وقت برم و اونجا به من یه برگه دادن که من خارج نوبت برم . حالا چند تا سوال دارم، اول اینکه ایا بازم باید پول بدم برای تایید مدارک . اگر به جز اصل مدارک بخوام از کپی مدارکم تایید بگرم اونم باید پول بدم و اینکه در کل چه قدر هزینه باید بکنم برای هر بار که بخوام تایید بگیرم . به من گفتن دیگه سفارت نمیخوایی بیایی بقیه مدارکو بذارتو پاکت بده به صندوق سفارت، اصلا نمیدونم صندوق سفارت کجاست. سوال اخر اینکه به من تا 28 Feb وقت دادن اگه یه وقت به فرض نتونستم مدارکو اماده کنم اون وقت چی میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)