صفحه 386 از 398 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان
    من برای اپلای کردن برای یک رشته در دانشگاه TUM مونیخ باید مدرک لیسانسم رو تایید کنم تو سفارت آلمان. مدارک تقریبا 4 سال پیش ترجمه شده و از اطلاعات بقیه دوستان متوجه شدم که مجدد باید ترجمه بشه و مهر جدید داشته باشه.
    متاسفانه از طریق سایت نمیتونم وقت برای تایید مدارک بگیرم، راه دیگه ای وجود داره برای تعیین وقت؟
    این رو هم اضافه میکنم که من در حال حاضر ایتالیا هستم چون اینجا درسم رو تازه تموم کردم و برای یک رشته دیگه در آلمان میخوام اقدام کنم. (الان نیازی به وقت برای ویزای دانشجویی ندارم و صرفا میخوام مدارک رو تایید کنم و برای دانشگاه بفرستم)
    ممنونم

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    راهی جز وقت گرفتن ندارید. اگر وقت مصاحبه داشتید میتوانستید هفته قبل از وقت مصاحبه برای تایید مدارک تشریف ببرید سفارت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjav نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای اپلای کردن برای یک رشته در دانشگاه TUM مونیخ باید مدرک لیسانسم رو تایید کنم تو سفارت آلمان. مدارک تقریبا 4 سال پیش ترجمه شده و از اطلاعات بقیه دوستان متوجه شدم که مجدد باید ترجمه بشه و مهر جدید داشته باشه.
    متاسفانه از طریق سایت نمیتونم وقت برای تایید مدارک بگیرم، راه دیگه ای وجود داره برای تعیین وقت؟
    این رو هم اضافه میکنم که من در حال حاضر ایتالیا هستم چون اینجا درسم رو تازه تموم کردم و برای یک رشته دیگه در آلمان میخوام اقدام کنم. (الان نیازی به وقت برای ویزای دانشجویی ندارم و صرفا میخوام مدارک رو تایید کنم و برای دانشگاه بفرستم)
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه وقت سفارت من وقتی اومده که هنوز پذیرش از هیچ دانشگاهی نگرفتم. حالا با توجه این که هفته قبل از سفارت میتوانم مدارکم راتایید کنم میخواهم از این فرصت استفاده کنم ولی یکسری سوال برایم پیش اومده.
    1- اصلا بهتر است که من کپی مدارک را تایید کنم یا اصل مدارک را؟ تفاوتی داره؟ من برای 3 دانشگاه میخوام اپلای کنم.
    2- آیا میتوانم همون مدرکی که قبلا مهر تایید سفارت فنلاند را خورده برای تایید به سفارت آلمان ببرم؟ یا باید ترجمه جدید(بدون مهر فنلاند) ببرم؟
    3- آیا برای تایید کردن مدارک از سفارت حتما باید ایمیل یا نامه پذیرش از دانشگاه داشته باشم؟(چون فقط یکسری مکاتبه کردم با دانشگاه‌ها در مورد شرایط پذیرش و نامه پذیرش آنها را هنوز ندارم)
    4- آیا به جز ریز نمرات و مدرک تحصیلی کارشناسی مدرک دیگری هم باید تایید کنم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    1- کپی مدارک قابل تایید نیست. اصل مدارک تایید میشه و کپی مدارک هم به اندازه تعدادی که در فرم مدارک اشاره شده تایید میشه.
    2- اگر مدارک شما قبل از مهرماه امسال ترجمه شده کلاً مهرهای دادگستری عوض شده و باید مجدداً ترجمه بشه.
    3- سفارت بر اساس نوع وقتی که گرفتید مدارک رو بررسی میکنه. مثلاً اگر ویزای جستجوی کار دارید دیگه عقدنامه رو تایید نمیکنه. (اضافه کاری نمی پذیره) اگر پذیرش ندارید هنوز و معلوم نیست کی پذیرش میگیرید بی جهت هزینه نکنید. این تاییدیه ها مدت اعتبار داره و ممکنه بعداً به دردتون نخوره.
    4- لیست مدارکی که باید تایید بشه در فرم مدارک مورد نیاز سفارت وجود داره. همیشه آخرین نسخه را دانلود و مطالعه کنید چون حدام تغییر میکنند.

(لطفاً پستهای پیشین دوستان رو مطالعه کنید، نکات مهم گفته شده و فکر میکنم اغلب سوالاتتون قبلاً پاسخ داده شده بود)

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه وقت سفارت من وقتی اومده که هنوز پذیرش از هیچ دانشگاهی نگرفتم. حالا با توجه این که هفته قبل از سفارت میتوانم مدارکم راتایید کنم میخواهم از این فرصت استفاده کنم ولی یکسری سوال برایم پیش اومده.
    1- اصلا بهتر است که من کپی مدارک را تایید کنم یا اصل مدارک را؟ تفاوتی داره؟ من برای 3 دانشگاه میخوام اپلای کنم.
    2- آیا میتوانم همون مدرکی که قبلا مهر تایید سفارت فنلاند را خورده برای تایید به سفارت آلمان ببرم؟ یا باید ترجمه جدید(بدون مهر فنلاند) ببرم؟
    3- آیا برای تایید کردن مدارک از سفارت حتما باید ایمیل یا نامه پذیرش از دانشگاه داشته باشم؟(چون فقط یکسری مکاتبه کردم با دانشگاه‌ها در مورد شرایط پذیرش و نامه پذیرش آنها را هنوز ندارم)
    4- آیا به جز ریز نمرات و مدرک تحصیلی کارشناسی مدرک دیگری هم باید تایید کنم؟

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من چندتا سوال دارم. (تو بخش مدارک لازم و مدارکی که نیاز به تایید دارند هم خیلی گشتم ولی متوجه نشدم.) ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1) من از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش گرفتم. اما نمیدونم چه مدارکی رو باید به تایید سفارت برسونم. به جز مدارک تحصیلی آیا لازمه که شناسنامه هم ترجمه و تایید بشه؟ (چون تو برگه راهنما برای درخواست روادید دانشجویی و دوره دکترا (نسخه نوامبر 2018) نوشته که شناسنامه، اگر نام یا نام خانوادگی خود را تغییر داده اید) الان نمیدونم ترجمه و تایید شناسنامه لازم هست یا نه چون من اسم و فامیلم رو عوض نکردم.
    2) گواهی سابقه شغلی و دوره کارآموزی نیاز به تایید وزارت خارجه و دادگستری داره یا فقط مهر مترجم کافیه؟
    3) من مدارک دانشگاهیم رو 4 مهر امسال ترجمه کردم آیا مهر وزارت خارجه و دادگستری تو این مدت تغییر کرده؟
    ممنون میشم جواب بدید.

سلام
    من میخوام شناسنامه و گواهی ازدواج رو به تایید سفارت برسونم
    Legalizations and certifications of copies
    یا
    Consular service (consular certificates, certifications of signatures, consultations regarding inheritance and citizenship law, family law, etc.)

من دومی رو زدم چون این رو وقت داشت
    توی گزینه هام این رو انتخاب کردم
    application for a consular certificate

درست بود ؟ غلط بود

اشتباه باشه سفارت گیر میده؟؟

اون اولی کی وقتش باز میشه؟؟

Junior Member

درود به همه
    من همون روز مصاحبه مدارکمو تایید کردند.بعد رفتم مصاحبه البته زمان مصاحبه ام گذشته بود ولی زمانها مهم نیست به ترتیب حضور پذیرش میکنن.

Junior Member

درود دوستان
    لطفا بگید سفارت برای تایید مدارک ریال میگیره یا یورو.من ۶ ماه پیش ریال دادم.الان دخترم میخواد بیاد نمیدونم ریال میگیرند هنوز یا یورو؟

Junior Member

سلام
    من روز 11 فروردین رفتم و یورو گرفتن. ریال اصلا قبول نمیکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    درود دوستان
    لطفا بگید سفارت برای تایید مدارک ریال میگیره یا یورو.من ۶ ماه پیش ریال دادم.الان دخترم میخواد بیاد نمیدونم ریال میگیرند هنوز یا یورو؟

کسی نمی دونه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2222 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام شناسنامه و گواهی ازدواج رو به تایید سفارت برسونم
    Legalizations and certifications of copies
    یا
    Consular service (consular certificates, certifications of signatures, consultations regarding inheritance and citizenship law, family law, etc.)

من دومی رو زدم چون این رو وقت داشت
    توی گزینه هام این رو انتخاب کردم
    application for a consular certificate

درست بود ؟ غلط بود

اشتباه باشه سفارت گیر میده؟؟

اون اولی کی وقتش باز میشه؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)