صفحه 387 از 398 نخستنخست ... 287337377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,861 تا 3,870 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

من هم موقعی که وقت تایید مدارک گرفتم احساس میکردم اشتباه انتخاب کردم نوع تایید رو، و استرسم باعث شد به سفارت ایمیل بزنم که همون روز جواب دادن که مشکلی نداره و اوکیه. روز تایید مدارک هم ***** خاصی نداشت برای این موضوع ( حداقل جلوی دیدگان من!) و مدارک رو فقط ازم گرفت بعلاوه هزینه‌ش و خیلی هم خوش برخورد بود آقای آفیسر و گفت اگه ریزنمرات و مدرک دانشگاهی رو یه ترجمه با هم میکردی (با یه پلمپ) اونوقت هزینه یک مدرک رو به جای دو تا مدرک میدادی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2222 نمایش پست ها
    کسی نمی دونه؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی- دانشگاه تبریز

سلام دوستان.
    به عنوان آخرین مدرک تحصیلی، گواهی موقت رو ترجمه کنیم ببریم، سفارت قبول میکنه؟ یا حتما باید دانشنامه دستمون باشه؟
    من ده روز دیگه زمان مصاحبه ام هست اما متاسفانه دانشنامه یک ماه دیگه میرسه.
    این مورد خیلی اضطراری هست ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bell12 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به عنوان آخرین مدرک تحصیلی، گواهی موقت رو ترجمه کنیم ببریم، سفارت قبول میکنه؟ یا حتما باید دانشنامه دستمون باشه؟
    من ده روز دیگه زمان مصاحبه ام هست اما متاسفانه دانشنامه یک ماه دیگه میرسه.
    این مورد خیلی اضطراری هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام، گواهی موقت ارزش ترجمه نداره و اصلا ترجمه هم نمیکنن مترجمین. فقط دانشنامه اصلی.
    دانشنامه رو هم که گرفتین باید مهر تایید داشته باشه از سازمان امور دانشجویان تا بشه ترجمه کرد وگرنه بدون اون مهر هم فاقد اعتبار برای ترجمه هست.
    اگر نرسید مدرکتون به روز مصاحبه، که احتمالا هم نمیرسه، در روز مصاحبه شرایطو بهشون بگید نقص مدرک میخورید تا بعدا بهشون ارائه بدید.

Junior Member

سلام من برای ویزای کاری اقدام کردم . توی مدارک مورد نیاز سفارت اعلام کرده که باید مدرک تحصیلی رو بعد از مهر وزارت خارجه بیاری سفارت تایید کنیم .
    حالامشکل من اینه که سربازم و الانم در حال خوندن دوره ارشد هستم . اصل مدرکم رو دانشگاه قبلی بهم نمیده که ترجمه کنم . شرایط برای ماها چیه ؟ نامه اشتغال به تحصیلم در دانشگاه جدید کافی هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

سلام
    درست خاطرم نیست اما یک راه حقوقی بود که مدرک رو امانت بگیرید و برگردانید. خیلی سال پیش فارغ التحصیل شدم و حافظه یاری نمی کنه. اما اگر نشد و قانونی نیست باید عرض کنم نامه اشتغال مشکل شمارو حل نمی کنه.

Junior Member

سلام.
    آیا بخش تایید مدارک ،کپی مدرک زبان آلمانی ösd اتریش رو هم تایید میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner نمایش پست ها
    سلام من برای ویزای کاری اقدام کردم . توی مدارک مورد نیاز سفارت اعلام کرده که باید مدرک تحصیلی رو بعد از مهر وزارت خارجه بیاری سفارت تایید کنیم .
    حالامشکل من اینه که سربازم و الانم در حال خوندن دوره ارشد هستم . اصل مدرکم رو دانشگاه قبلی بهم نمیده که ترجمه کنم . شرایط برای ماها چیه ؟ نامه اشتغال به تحصیلم در دانشگاه جدید کافی هست؟

درست متوجه نشدم که هم سربازی و هم دارید کارشناسی ارشد میخونید یا این که منظورتون اینه که بعد از تموم شدن کارشناسی ارشد باید برید سربازی ؟
    حتی اگه نامه ببرید دانشگاه که در حال انجام خدمت/ تحصیل هستین باز هم مدرک کارشناسی رو نمیدن؟ فکر کنم اینطوری بهتون بدن مدرک رو.
    برای ترجمه یه هفت خوانی رو باید برای مدارک تحصیلی طی کنین. دارالترجمه فقط اصل مدرکی که بعد از صدور توسط دانشگاه جداگانه توسط وزارت علوم تایید شده رو ترجمه میکنه (البته مطمئن نیستم برای ترجمه عادی هم همینطوره یا فقط اگه بخواید مهر امور خارجه و دادگستری داشته باشه باید این کار رو بکنید)
    برای گرفتن اصل مدرک هم اگه تعهد خدمت تحصیل رایگان دارید اول باید اون را ازادسازی کنید که خودش یه پروسه زمانبر هست بعد تازه میتونید به دانشگاه درخواست صدور مدرک بدین
    گواهی موقت هم ترجمه نمیشه

Junior Member

کسی جدیدا تونسته وقت تایید مدارک بگیره از دو هفته قبل تا الان هر چی درخواست تایید مدرک میزنم تو سایت میگه در حال حاضر امکان پذیر نیست

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

اگر به زودی وقت سفارت دارید نیازی به وقت جداگانه برای تایید مدارک ندارید و کافیه دقیقاً 5 شنبه هفته قبل از وقت مصاحبه صبح ساعت 7 تشریف ببرید درب سفارت البته با برگه وقت مصاحبه که نشان بدهید کمتر از یک هفته دیگه وقت سفارت دارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط marou نمایش پست ها
    کسی جدیدا تونسته وقت تایید مدارک بگیره از دو هفته قبل تا الان هر چی درخواست تایید مدرک میزنم تو سایت میگه در حال حاضر امکان پذیر نیست

Junior Member

خیلی ممنون. اما بجز اون یک سری مدارک هم تو دی و بهمن ترجمه کردیم که متعلق به ویزای بلوکارت من نمیشه ولی میخوام تاییدش رو بگیرم که بعدا سفارت نگه قدیمی شده و باید دوباره ترجمه کنین. تو وقتی که شما لطف کردی یاداوری کردین گویا فقط مدارک مربوط به مورد مصاحبه رو تایید میکنن و مثلا سند ازدواج یا شناسنامه همسر و فرزندم تایید نمیشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    اگر به زودی وقت سفارت دارید نیازی به وقت جداگانه برای تایید مدارک ندارید و کافیه دقیقاً 5 شنبه هفته قبل از وقت مصاحبه صبح ساعت 7 تشریف ببرید درب سفارت البته با برگه وقت مصاحبه که نشان بدهید کمتر از یک هفته دیگه وقت سفارت دارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)