صفحه 388 از 398 نخستنخست ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,871 تا 3,880 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان من میخواستم برای ارشد مجدد اقدام کنم . کارشناسی و ارشدم مرتبط نیستن. و میخوام برای رشته ارشدم دوباره برای ارشد اقدام کنم. ولی مدرک ارشدم هنوز موقته و چند ماه دیگه میتونم آزادش کنم . سوالم این بود که آیا سفارت آلمان این مدرک موقت و ترجمه ای که توسط خود دانشگاه ارایه شده رو تایید میکنه یا نه؟ آیا اون دانشگاههایی که براشون میخوام اپلای کنم مدرک ارشد موقت رو قبول میکنن یا نه؟ مدارک کارشناسیم آزاد شده. ولی چون ارشد و کارشناسیم مرتبط نبوده مجبور ارشدم رو هم باید ارایه بدم.

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. نامزد خواهر من در آلمانه و گفته که ما باید گواهی تجرد خواهرم رو برای تایید ببریم سفارت. حالا دوتا سوال از خدمتتون دارم.
    1- آیا برای وقت گرفتن به منظور تایید گواهی تجرد ایشون از این لینک استفاده کنم؟
    https://service2.diplo.de/rktermin/e...ategoryId=1369
    2- هرچقدر تلاش کردم نتوستم از اینک بالا وقت بگیرم. همش مینویسه وقت موجود نیست. به نظرتون چه زمان هایی میتونم بگیرم؟با یه آژانس تماس گرفتم گفت سفارت کار گرفتن وقت جهت مدارک رو به آژانس ها سپرده و میگه که اگه یه هفته ای بخوای 1 میلیون و دوهفته بعد میخوای 500 تومن.خودم چطوری میتونم بگیرم؟
    سپاس از راهنماییتون

Junior Member

با سلام
    برای ویزای جاب سیکر شناسنامه حتمن باید ترجمه شود؟آخه در سفارت گفته در صورت نام و نام خانوادگی تغییر کرده نیاز به ترجمه داره.
    ممنون

Junior Member

من هم بیش از یکماهه هر روز سر میزنم به این بخش و مرتب میگه وقتها پر شده حدس من هم این بود که باید وقتها رو بفروشن. و طبق اطلاعات من احتمالا اواخر هر ماه وقتها برای ماه بعدی باز میشه.
    شاید من هم پس باید وقت بخرم چون یک سری از مدارک همسر و فرزندم رو شرکت میخواست و ترجمه کردیم ولی اگه بخوایم صبر کنیم تا زمان وقت پیوست بیاد و اونجوری هفته قبلش بخواد ببره سفارت برای تایید ممکنه براش تایید نکنن چون بیش از 6 ماه از زمان ترجمه شون گذشته و اینجوری هزینه خرید وقت برامون کمتر از ترجمه دوباره این همه مدرک میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. نامزد خواهر من در آلمانه و گفته که ما باید گواهی تجرد خواهرم رو برای تایید ببریم سفارت. حالا دوتا سوال از خدمتتون دارم.
    1- آیا برای وقت گرفتن به منظور تایید گواهی تجرد ایشون از این لینک استفاده کنم؟
    https://service2.diplo.de/rktermin/e...ategoryId=1369
    2- هرچقدر تلاش کردم نتوستم از اینک بالا وقت بگیرم. همش مینویسه وقت موجود نیست. به نظرتون چه زمان هایی میتونم بگیرم؟با یه آژانس تماس گرفتم گفت سفارت کار گرفتن وقت جهت مدارک رو به آژانس ها سپرده و میگه که اگه یه هفته ای بخوای 1 میلیون و دوهفته بعد میخوای 500 تومن.خودم چطوری میتونم بگیرم؟
    سپاس از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط goonzel نمایش پست ها
    دوستان من میخواستم برای ارشد مجدد اقدام کنم . کارشناسی و ارشدم مرتبط نیستن. و میخوام برای رشته ارشدم دوباره برای ارشد اقدام کنم. ولی مدرک ارشدم هنوز موقته و چند ماه دیگه میتونم آزادش کنم . سوالم این بود که آیا سفارت آلمان این مدرک موقت و ترجمه ای که توسط خود دانشگاه ارایه شده رو تایید میکنه یا نه؟ آیا اون دانشگاههایی که براشون میخوام اپلای کنم مدرک ارشد موقت رو قبول میکنن یا نه؟ مدارک کارشناسیم آزاد شده. ولی چون ارشد و کارشناسیم مرتبط نبوده مجبور ارشدم رو هم باید ارایه بدم.
    شما فقط مدارک اصلی رو میتونید ترجمه رسمی کنید و سفارت فقط ترجمه رسمی رو تایید میکنه. مدارک موقت اصلا مورد قبول نیست ترجمه رسمی نمیشه و ترجمه دانشگاه هم اصلا مورد قبول نیست

اگر کسی زو برای گزفتن وقت تایید مدارک‌میشناسید لطفا به منم معزفی کنید

لطفا این‌آژانس رو بهم معرفی کنید
    من باید ترجمه مدارکم رو‌برای همسرم بفرستم الان دوماهه دارم‌تلاش میکنم لطفا این‌آژانس‌رو معرفید کنید ممنون

دوست عزیز من واقعا به این وقت‌یرای‌تایید مدارک‌ احتیاج دازم دوماهه ازدواج‌کزدم هنوز همسرم موفق نشده اعلام کنه چون نتونستم مدارک‌ رو‌به دستش برسونم لطفا برای گزفتن وقت تایید مدارک‌ راهنماییم‌کنید روزی هزار بار سایت رو‌چک میکنم همش پر هستش

Junior Member

من هم بعد صحبت یکی از دوستان که گفته بود همین طوری تو گوگل سرچ کردم و کلی ازانس هست که این کار رو انجام میدن. البته قیمتهاشون خیلی پایین تر از این مبلغی بود که این جا گفتن.

Junior Member

دوستان من‌ نامزدم المانی‌ هست و من در ایران هستم ولی میخواستیم در‌ایران ازدواج کنیم تو المان یک سری مدارک از من خواستن برای صدور اجازه ازدواج

Meldebescheinigung aus dem Ausland چی هست و از کجا باید تهیه کنم ؟؟
    چطور باید برای گرفتن وقت‌ تایید مدارک اقدام کنم؟ همیشه بسته است..
    و اینکه

„Kennkarte“ / Geburtsurkunde aus dem Ausland mit aktueller Übersetzung
    منظور همون شناسنامه هست؟ باید به المانی ترجمه بشه برای تایید؟

واقعا‌خیلیی ممنون میشم اگر بتونیم کمکم کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)