صفحه 390 از 398 نخستنخست ... 290340380381382383384385386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozhgankhanom نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای تایید مدارک ازدواج که شامل ترجمه شناسنامه زوجین و سند ازدواج و وکالت نامه ازدواج هست باید هزینه رو به یورو پرداخت کنیم ؟؟ دقیقا چقدره این هزینه؟؟
    آیا لازمه از ترجمه هام کپی همراه داشته باشم یا نه فقط ترجمه و اصل مدارک کافیه؟؟
    ممنون مبشم راهنماییم کنید
    سلام،بله هزینه رو‌ باید به یورو پرداخت کنین..مبلغ تایید هرکدوم تو بخش تایید مدارک تو سایت سفارت نوشته شده
    برای تایید فکر نمیکنم به کپی احتیاج داشته باشی ولی محض احتیاط یه نسخه کپی داشته باش

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من چندتا سوال دارم. (تو بخش مدارک لازم و مدارکی که نیاز به تایید دارند هم خیلی گشتم ولی متوجه نشدم.) ممنون میشم راهنماییم کنید.

1) من از یکی از دانشگاههای آلمان برای دکتری پذیرش گرفتم. اما نمیدونم چه مدارکی رو باید به تایید سفارت برسونم. همه مدارک دیپلم و کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریزنمراتشون برای تایید باید برده بشن.

2) چند نسخه برای تایید ببریم.

۳) مهر دادگستری هم نیازه یا فقط مهر وزارت خارحه کافیه؟

ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member Ghmerti آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_64 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من چندتا سوال دارم. (تو بخش مدارک لازم و مدارکی که نیاز به تایید دارند هم خیلی گشتم ولی متوجه نشدم.) ممنون میشم راهنماییم کنید.

1) من از یکی از دانشگاههای آلمان برای دکتری پذیرش گرفتم. اما نمیدونم چه مدارکی رو باید به تایید سفارت برسونم. همه مدارک دیپلم و کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریزنمراتشون برای تایید باید برده بشن.

2) چند نسخه برای تایید ببریم.

۳) مهر دادگستری هم نیازه یا فقط مهر وزارت خارحه کافیه؟

ممنون میشم جواب بدید.
    ۱) فوتوکپی آخرین مدرک تحصیلی که بشه همون کارشناسی ارشدتون.

۲) اگه فقط برای سفارت می‌خواین، یکی. (وقتی این کپی تایید شد، می‌ذاریدش توی سری اول و برای سری دوم یه کپی از این کپی رو می‌ذارید، شامل همه صفحات پشت و رو). برای تایید یادتون نره اصل فارسی مدرک و اصل ترجمه رو هم ببرید.

۳) نمی‌دونم. مگه امور خارجه بدون مهر قوه قضائیه مهر می‌زنه؟

Junior Member

سلام. دوستان برای گرفتن پذیرش دکترا باید قبلش مدارک تایید سفارت شده باشن حتما؟ من برای استادم مدارکو فرستادم دو سه روزه اونم داده به administration شون. الان نگرانم نکنه تایید سفارتم بخواد ؟ میشه اگه اطلاع خاضی دارین در این مورد راهنمایی کنید؟

Junior Member

سلام دوستان بیمه سفر زمان اعلام تایید ویزا باید ارئه بشه یا همون زمان مصاحبه باید ارائه بشه؟

سلام دوستان. کسی اخیرا تونسته برای تایید مدارک وقت بگیره؟ من هروقت وب سایت روچک می کنم بسته است. کسی می دونه چه زمان هایی باز میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parimasoltan نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اخیرا تونسته برای تایید مدارک وقت بگیره؟ من هروقت وب سایت روچک می کنم بسته است. کسی می دونه چه زمان هایی باز میشه؟
    سلام دوست عزیز؛
    متاسفانه زمان های خاص با تایم های کوتاهی سایت برای وقت تایید مدارک باز میشه به نظر من به سه روش میشه عمل کرد که من هرسه رو امتحان کردم و نتیجه داد.
    1. اگر عجله دارید و نزدیک زمان مصاحبه تون هست دوشنبه و پنجشنبه با پرینت ایمیل وقت سفارتتون بدون نیاز به وقت قبلی برای تایید مدارک میتونید مراجعه کنید.
    2. اگر عجله ندارید و زمان دارید بعضی از دفتر ترجمه ها مهر سفارت رو هم میزنن البته یکم هزینه داره که به نظر من ارزششو داره چون واقعا مشخص نیست کی سایت ها باز میشه
    3. اگر هم نتونستنید روز مصاحبه بهتون نقصی مدارک میخوره و بهتون فرصت میدن که مدارکتون و کامل کنید، پس یه برگه نقصی میدن که با اون بدون نوبت میتونید برید و مدارکتون و تایید کنید.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Azineda نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز؛
    متاسفانه زمان های خاص با تایم های کوتاهی سایت برای وقت تایید مدارک باز میشه به نظر من به سه روش میشه عمل کرد که من هرسه رو امتحان کردم و نتیجه داد.
    1. اگر عجله دارید و نزدیک زمان مصاحبه تون هست دوشنبه و پنجشنبه با پرینت ایمیل وقت سفارتتون بدون نیاز به وقت قبلی برای تایید مدارک میتونید مراجعه کنید.
    2. اگر عجله ندارید و زمان دارید بعضی از دفتر ترجمه ها مهر سفارت رو هم میزنن البته یکم هزینه داره که به نظر من ارزششو داره چون واقعا مشخص نیست کی سایت ها باز میشه
    3. اگر هم نتونستنید روز مصاحبه بهتون نقصی مدارک میخوره و بهتون فرصت میدن که مدارکتون و کامل کنید، پس یه برگه نقصی میدن که با اون بدون نوبت میتونید برید و مدارکتون و تایید کنید.
    موفق باشی
    سلام ممنونم که راهنمایی کردین. امروز وقتا باز شد ولی من تا اومدم اطلاعاتمو وارد کنم پر شد متاسفانه. شاید زیر دو دقیقه تمام وقت ها تا آخر ماه بعد پر شد.
    من برای ثبت نام دانشگاه باید مدارکم مهر شده باشه تا یک ماه دیگه حداکثر و وقت سفارتم شاید حدود 2 ماه دیگه باشه. یعنی قبل وقت سفارت باید این کارو انجام بدم. شنیده بودم بعضی آژانس ها وقت میفروشن ولی نشنیده بودم دفتر ترجمه ها مهر سفارت می زنن. این کار غیر قانونی نیست؟ یعنی بعدا مشکل ایجاد نمی شه؟

Junior Member

من یه بار وقت خریدم 300 دادم. همه کسانی که اومده بودن تو اون روز هم وقت خریده بودن بجز یه نفر که میگفت دخترش براش وقت گرفته. اونجا بودن کسانی که 120 و 150 هم داده بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط parimasoltan نمایش پست ها
    سلام ممنونم که راهنمایی کردین. امروز وقتا باز شد ولی من تا اومدم اطلاعاتمو وارد کنم پر شد متاسفانه. شاید زیر دو دقیقه تمام وقت ها تا آخر ماه بعد پر شد.
    من برای ثبت نام دانشگاه باید مدارکم مهر شده باشه تا یک ماه دیگه حداکثر و وقت سفارتم شاید حدود 2 ماه دیگه باشه. یعنی قبل وقت سفارت باید این کارو انجام بدم. شنیده بودم بعضی آژانس ها وقت میفروشن ولی نشنیده بودم دفتر ترجمه ها مهر سفارت می زنن. این کار غیر قانونی نیست؟ یعنی بعدا مشکل ایجاد نمی شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marou نمایش پست ها
    من یه بار وقت خریدم 300 دادم. همه کسانی که اومده بودن تو اون روز هم وقت خریده بودن بجز یه نفر که میگفت دخترش براش وقت گرفته. اونجا بودن کسانی که 120 و 150 هم داده بودن.
    از آژانس ها وقت خریدین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)