صفحه 392 از 398 نخستنخست ... 292342382383384385386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,911 تا 3,920 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

یه جایی هست که وقت تایید مدارک رایگان میگیره به نظرتون لینکش رو اینجا بذارم تبلیغ محسوب می شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام

اکثرشون میگن تا مثلاً یکسال نگه میداریم ولی نگه داشتن یه فایل word کم حجم که کاری نداره. دیدم که بعد از 2 سال هم پرینت گرفتن.
    ولی توی خوشبینانه ترین حالت، وقتی یه فایل رو بعد یه سال پرینت میگیرن، باز هم 60-70 درصد مبلغ ترجمه رو میگیرن. مهر دادگستری و امور خارجه هم که بطور کامل باید براش دوباره هزینه کنید.
    بیشترین فایده اش به جز اون یکم تخفیف، اینه که لازم نیست دوباره همه لغات رو چک کنید که درست ترجمه شده یا نه (یه دارالترجمه معروف تو تهران ترجمه "مبدلهای حرارتی" توی ریز نمرات رو زده بود برام thermal transformers !!! در حالیکه میشه heat exchangers و عجیب بود که نمیدونستن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

دوستان من هفته پیش رفتم بخش تایید مدارک سفارت آلمان. توضیحاتی میدم شاید بدرد دوستان بخوره.

چون وقت اینترنتی گرفتن برای اینکار خیلی سخته، افرادی که اونجا بودن بیبشترشون برای نقص مدک اومده بودن یا وقت مصاحبشون نزدیک بود. شما هر وقت رفتید مصاحبه و گفتن فلان مدرکتون رو باید به تایید سفارت برسونید، اگر ترجمه هاتون مهر جدید دادگستری و امور خارجه رو داره، میتونید بدون نوبت برید داخل بخش تایید مدارک.
    برای کسایی که وقت مصاحبشون نزدیکه، سایت سفارت نوشته که میتونید از یک هفته قبل برید بدون نوبت اینترنتی مدارکتون رو تایید کنن (فقط دوشنبه و پنج شنبه). ولی وقتی میرسید اونجا میبینید که 50-60 نفر دم در منتظرن. قبلنا اینجوری بود که باید اسمتون رو توی لیستی مینوشتید و بر اساس همون لیست اسامی رو میخوندن که به ترتیب برن داخل و مدارکشون رو تایید کنن. بخاطر همین قبلنا باید صبح زود (مثلاً 5 صبح) میرفتید تا بهتون نوبت برسه. ولی الان اینطوری نیست. به ترتیب اینکه چه کسی وقت مصاحبه اش نزدیکتر میفرستن داخل. مثلاً اگر شما دوشنبه برید برای تایید مدارک، اول کسانی رو میفرستن تو که مصاحبشون فرداست (یعنی سه شنبه). بعد نوبت به مصاحبه چهارشنبه ای ها میرسه. چون ساعت کاریشون محدوده (8:30 تا 10:30)، اگر برسن کسایی که مصاحبشون پنجشنبه است رو هم راه میدن. حالا شاید نیم ساعت هم یشت واستن تا کار بچه ها راه بیوفته ولی اگر تعداد متقاضی زیاد باشه شاید به یه عده نرسه. تو این حالت مجبورید برید مصاحبه و نقص مدرک بخورید و بعدا برید تایید مدارک. هفته پیش حدود 12 نفر اینجوری شدن.
    اگر پنجشنبه برید برای تایید مدارکتون، اول کسایی که نوبت مصاحبشون یکشنبه بعدی هست رو راه میدن و بعد اونهایی که مصاحبشون دوشنبه هست. اگر تعداد کم افراد کم باشه و دوستان مدارکشون رو آماده داشته باشن، احتمال داره که افرادی که مصاحبشون سه شنبه باشه رو هم راه بدن تو.
    پس توصیه من اینه که برای تایید مدارکتون یک هفته قبل نرید سفارت. نزدیکترین دوشنبه یا پنجشنبه به وقت مصاحبتون برید برای تایید مدارک. اگر مصاحبتون یکشنبه و دوشنبه است تو روز پنجشنبه قبلیش برید تایید مدارک. اگر هم مصاحبتون چهارشنبه یا پنجشنبه است، دوشنبه همون هفته برید مدارکتون رو تایید کنید. اونهایی هم که مصاحبشون سه شنبه است شاید پنجشنبه قبلیش بهشون نوبت تایید مدارک برسه. پنجاه پنجاهه. ولی اگر راهتون دوره و از شهرهای دور میایید بهتره شمایی که مصاحبتون سه شنبه است، دوشنبه برید تایید مدارک.
    این مواد شاید تا چند ماه دیگه صدق نکنه ولی الان که شهریوز 1398 هست به کارتون میاد.
    در ضمن یکی از مامورهای حراست بخش تایید مدارک به شدت بی اعصابه و یکم سر به سرش بذارید بهتون توهین میکنه. چون صداشم خیلی آرومه و تو سر و صدای خیابون گم میشه هرچی میگخ همه میرن طرفش که ببینن چی میگه و اونم شاکی تر میشه . یکی دیگشون که بر و بازویی داره خونسردتره. بهتره کلاً سر به سرشون نذارید، زیاد سوال نپرسید. تنها کاری که میشه کرد اینه که بدون ازدحام الکی دم درب، برگه های وقت سفارتتون رو جمع کنید و بصورت یکجا بدید دست همون نگهبانها تا اسمتون رو به نوبت بخونن. برگه ها رو هم بر اساس روز مصاحبه جمع کنید. مثلاً همه کسایی که مصاحبشون چهارشنبه است، برگه هاشون رو توی یه دسته جمع کنن. هفته پیش یه خانم و آقایی زحمت اینکار رو کشیدن و کار خوبی که کردن این بود که برگه ها رو به ترتیب ساعت مصاحبه مرتب کردن. یعنی اونایی که وقت مصاحبشون مثلاً 8 صبح بود زودتر برن تو بخش تایید مدارک تا اونهایی که وقتشون 10 بود. اینجوری دیگه اما و اگری پیش نمیاد که چرا برگه فلانی رو هستش و برای من زیر.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من جولای ۲۰۱۸ برای ویزای تحصیلی اقدام کردم. ایمیل اول اومده ولی هنوز ایمیل دوم نیامده. اگر ایمیل دوم بیاد و وقت مصاحبه و ارائه مدارک من مشخص بشه و نتونسته باشم از جایی پدیرش بگیرم آیا وقت من از بین میره یا سفارت بهم فرصت میده تا برای ترم بعد پذیرش بگیرم؟
    چ
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال از خدمتتون دارم. من برای خودم و پسرم اپلای کردم و میخوام چند روز آینده برای بایومتریک برم به یکی از دفاتر وک. الان یه سوالی برام پیش اومده. در صفحه اپلیکیشن و در قسمت status نوشته Your action is required . من برای چندین نفر هم اقدام کردم ولی تا الان چنین پیغامی رو در قسمت status ننوشته بود.لینک اسکرین شات رو هم در پایین قرار دادم. آیا مشکلی وجود داره؟
    http://uupload.ir/files/edpf_a.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها
    یه جایی هست که وقت تایید مدارک رایگان میگیره به نظرتون لینکش رو اینجا بذارم تبلیغ محسوب می شه؟
    نه بزارین بقیه هم استفاده کنن

Junior Member

سلام
    ظاهرا جدیدا سفارت کپی تایید شده مدارک رو‌میخواد و خود مدرک رو نمیگیره دیگه، من ترجمه شناسنامه ام رو ۴ ماه پیش تایید کرده بودم کسی میدونه الان دوباره باید ازش کپی بگیرم کپی رو هم تایید کنم یا همون کپی ترجمه شناسنامه تایید شده کافیه؟؟

سلام، تا همین هفته ی پیش اصل ترجمه رو تایید میکردن و شما از اصل تایید شده فقط یک کپی میگرفتین. همین کافیه.
    ترجمه های کپی شده ی سفارت طبق گفته نگهبان دم در تا یکسال معتبره.
    شناسنامه هم فقط واسه کسانیکه اسمشون عوض شده یا ازدواج کردن یا فرزند دارن لازمه ترجمه بشه. در غیر اینصورت هزینه اضافه است!

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    سلام
    ظاهرا جدیدا سفارت کپی تایید شده مدارک رو‌میخواد و خود مدرک رو نمیگیره دیگه، من ترجمه شناسنامه ام رو ۴ ماه پیش تایید کرده بودم کسی میدونه الان دوباره باید ازش کپی بگیرم کپی رو هم تایید کنم یا همون کپی ترجمه شناسنامه تایید شده کافیه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

دوستان برای تاییدیه همه مدارک 25 یورو میگیرن یا هر کدوم 25.
    یعنی اگه 4 تا مدرک برای تاییدیه داشته باشیم 100 €?

Junior Member DanielDevMan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Full Stack Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_fatholla نمایش پست ها
    دوستان برای تاییدیه همه مدارک 25 یورو میگیرن یا هر کدوم 25.
    یعنی اگه 4 تا مدرک برای تاییدیه داشته باشیم 100 €?
    برای تایید مدارکی مثل شناسنامه و سند ازدواج به ازای هر مدرک ۲۵ یورو و برای هر مدرک تحصیلی هم ۴۵ یورو از ما گرفتن.
    Find a way, or make one

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)