صفحه 51 از 398 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام

دوستان کمک. من پس فردا(پنجشنبه) ساعت 7:30 وقت مصاحبه ویزا دارم. من پذیرش اراسموس ماندوس دارم و چون ترم اولش توی آلمانه درخواست ویزای آلمانو میخوام بدم. تازه از این تایید مدارک مطلع شدم. به نظرتون الان چی کار باید بکنم؟ آیا مدارک منم باید تایید بشه؟ اگه بدون تایید مدارک برم سفارت چی میشه؟ تایید کردن مدارک هزینه داره؟

ممنون

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mesiam نمایش پست ها
    سلام

دوستان کمک. من پس فردا(پنجشنبه) ساعت 7:30 وقت مصاحبه ویزا دارم. من پذیرش اراسموس ماندوس دارم و چون ترم اولش توی آلمانه درخواست ویزای آلمانو میخوام بدم. تازه از این تایید مدارک مطلع شدم. به نظرتون الان چی کار باید بکنم؟ آیا مدارک منم باید تایید بشه؟ اگه بدون تایید مدارک برم سفارت چی میشه؟ تایید کردن مدارک هزینه داره؟

ممنون
    1. ّا برگه پذیرش برید. هزینش صفر میشه با نشون دادن برگه پذیرش.
    2. فردا صبحه زود برید تایید کنه ساعت 2.5 عصر بهتون پس میده. صبحه زود برید. من 4 رفتم. شما 5 و 6 باشید دیگه.
    3. قبلنا انگار میشده کا بعدا تایید کنن اما الان نه. این را اصلا مطمین نیستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تایید مدارک فقط و فقط برای ترجمه‌ی مدارک نیاز است. اگر چیزی ترجمه نشده باشه اصلا نیازی به تایید نیست. آخه نامه ی پذیرش که دانشگاه فرستاده چه نیازی به تایید سفارت داره؟؟؟؟
    من پیشنهاد می کنم مدیر محترم انجمن، اسم این تاپیک را به «بخش تایید ترجمه مدارک سفارت» تغییر بدهند.

فکر می کنم بد برداشت کردید از پست من.

نامه پذیرش رو برای تأیید نبرده بودم؛ از این جهت بردم که اگر پرسیدن برای چی می خواهید نشون بدم که بگم پذیرش گرفتم برای روز مصاحبه می خوام ترجمه مدارکم رو تأیید کنم.

Junior Member

آیا برای تایید مدارک ترجمه آلمانی لازمه؟ من ترجمه انگلیسی دارم. تز PhD هم رو به انگليسي مينويسم. ضمنا استاد راهنمای آلمان در نامه پذیرش نوشته که زبان آلمانی لازم نیست. به نطر شما مدارکم رو آلمانی ترجمه کنم؟

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rojfateh نمایش پست ها
    آیا برای تایید مدارک ترجمه آلمانی لازمه؟ من ترجمه انگلیسی دارم. تز PhD هم رو به انگليسي مينويسم. ضمنا استاد راهنمای آلمان در نامه پذیرش نوشته که زبان آلمانی لازم نیست. به نطر شما مدارکم رو آلمانی ترجمه کنم؟
    برادر ترجمه یا انگلیسی یا آۀمانی باید باشه.
    از اونجایی که ترجمه آلمانی گرونتره پس بدانید و آگاه باشید که انگلیسی بهتره و انگلیسی بدید

Junior Member

ترجمه گواهی سابقه کار هم تأیید می کنند؟

Junior Member

بچه ها من روزی که رفتم واسه تایید مدارک گفت واسه چی می خوای تایید کنی؟ منم گفتم واسه مصاحبه بعد کپی ها رو پس داد گفت اونا نیازی به تایید ندارند و فقط 1 نسخه اصل رو تایید کرد. روز مصاحبه مشکلی پیش نمیاد کپی معمولی بدون تایید سفارت بدم!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pechishi نمایش پست ها
    بچه ها من روزی که رفتم واسه تایید مدارک گفت واسه چی می خوای تایید کنی؟ منم گفتم واسه مصاحبه بعد کپی ها رو پس داد گفت اونا نیازی به تایید ندارند و فقط 1 نسخه اصل رو تایید کرد. روز مصاحبه مشکلی پیش نمیاد کپی معمولی بدون تایید سفارت بدم!؟
    خیر
    کپی های مورد نیاز سفارت کپی عادی است. شما اصل ترجمه را تایید می کنید بعد ازش کپی معمولی میگیرید.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafigh82 نمایش پست ها
    خیر
    کپی های مورد نیاز سفارت کپی عادی است. شما اصل ترجمه را تایید می کنید بعد ازش کپی معمولی میگیرید.
    یعنی نمبشه اون کپی هایی که واسه تایید گرفتیم و نمیشه ارائه کرد ؟
    من شنیدم میشه و بچه ها این کارو کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    یعنی نمبشه اون کپی هایی که واسه تایید گرفتیم و نمیشه ارائه کرد ؟
    من شنیدم میشه و بچه ها این کارو کردن
    متوجه سوالتون نشدم.
    اصل ترجمه را وقتی که تایید می کنند، یه مهری پشت صفحه اش می زنند. شما باید از پشت و روی اون کپی بگیرید. خیلی ساده است.
    کوچ تا چند؟ مگر می شود از خویش گریخت؟
    بال، تنها غم غربت به پرستوها داد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)