صفحه 52 از 398 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    یعنی نمبشه اون کپی هایی که واسه تایید گرفتیم و نمیشه ارائه کرد ؟
    من شنیدم میشه و بچه ها این کارو کردن
    اون کپی ها بعدا به دردتون میخوره (مخصوصا تو المان(البته شنیدم , ندیدم)). چرا جایی که کپی معمولی میشه داد ,ندین.

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    اون کپی ها بعدا به دردتون میخوره (مخصوصا تو المان(البته شنیدم , ندیدم)). چرا جایی که کپی معمولی میشه داد ,ندین.
    ممنون
    اما من منظورم این هست که مثلا من اصل ترجمه ها + 4 سری با خودم میبرم واسه تایید
    اما فقط اصل و تایید می کنند
    حالا می خواستم بپرسم میشه روز مصاحبه اصل ترجمه که تایید شده + 2 نسخه از اون 4 تا کپی که تایید نشده رو بدم ؟
    یکی از بچه ها گفت که این کار و کرده اما نمی دونم الان ممکنه گیر بدن یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

ممنوناما من منظورم این هست که مثلا من اصل ترجمه ها + 4 سری با خودم میبرم واسه تاییداما فقط اصل و تایید می کنندحالا می خواستم بپرسم میشه روز مصاحبه اصل ترجمه که تایید شده + 2 نسخه از اون 4 تا کپی که تایید نشده رو بدم ؟یکی از بچه ها گفت که این کار و کرده اما نمی دونم الان ممکنه گیر بدن یا نه
    در واقع همینطوره و از شما اون اصل تایید شده+1 کپی معمولی از همون اصل رو میگیرن.حالا شما محض اطمینان دو تا کپی ببر.البته از بعضیا هم دو تا کپی بدون اصل گرفتن

Junior Member

نه!
    شما ازون اصلی که تایید کردن کپی تهیه میکنید! این کارو نکنید (2 نسخه از اون 4 تا کپی که تایید نشده رو بدم)... از نسخه تایید شده مجددا کپی تهیه کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط rojfateh نمایش پست ها
    نه!
    شما ازون اصلی که تایید کردن کپی تهیه میکنید! این کارو نکنید (2 نسخه از اون 4 تا کپی که تایید نشده رو بدم)... از نسخه تایید شده مجددا کپی تهیه کنید!
    ممنون
    بالاخره یکی متوجه شد من چی می گم
    خوب پس عملا اون کپی هایی که واسه تایید گرفتم و تاییدشون نکردن به هیچ دردی نمی خورن

Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering and management (WAREM) , Stuttgart, Germany

ممنونبالاخره یکی متوجه شد من چی می گمخوب پس عملا اون کپی هایی که واسه تایید گرفتم و تاییدشون نکردن به هیچ دردی نمی خورن
    متوجه شدن نمیخواد که دوست عزیز.این به چیز بدیهیه.شما وقتی مدارکت رو تایید کردی از همون کپی میگیری خوب.

سلام دوستان.من روز 14تیر وقت مصاحبه دارم و تا قبل از 13تیر مدارکم اماده نمیشند که واسه روز مصاحبه تایید کنم.اگر روز 13تیر مدارک رو واسه تایید تحویل بدم همون روز بهم میدن؟؟؟؟

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.saedi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من روز 14تیر وقت مصاحبه دارم و تا قبل از 13تیر مدارکم اماده نمیشند که واسه روز مصاحبه تایید کنم.اگر روز 13تیر مدارک رو واسه تایید تحویل بدم همون روز بهم میدن؟؟؟؟
    وقتی صبح رفتی که مدارک رو واسه تایید کردن بدی، برگه نوبتت رو با خودت ببر و نشون مسئول تایید مدارکت بده و بهش بگو، وقتی ببینه حتما یه کاری میکنه تا همون روز تاییدشون آماده بشه و واسه فردا مشکلی نداشته باشید.
    نگران نباش باهات راه میان. اصلا استرس هم نداشته باشی. اگه مدارکت رو کامل برده باشی و مرتب کرده باشی، مصاحبه خیلی راحته.
    موفق باشید

خیلی ممنون.ایا اینی که میگم درسته...روز مصاحبه 1_اصل مدارک 2_یک نسخه ترجمه رسمی مدارک که تایید سفارت دارن و 3_دو نسخه کپی از همه مدارکم رو باید تحویل بدم؟؟؟؟

Junior Member

سلاممن مدرک اصلی (دانشنامه) کارشناسیم رو هنوز ندارم اگر ترجمه غیر رسمی مدر موقتم رو ببرم و اصل گواهی موقت (که روش نوشته ارزش ترجمه ندارد!) هم همراهم باشه سفارت اون ترجمه رو تایید می کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)