صفحه 53 از 398 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط pearl89 نمایش پست ها
    سلاممن مدرک اصلی (دانشنامه) کارشناسیم رو هنوز ندارم اگر ترجمه غیر رسمی مدر موقتم رو ببرم و اصل گواهی موقت (که روش نوشته ارزش ترجمه ندارد!) هم همراهم باشه سفارت اون ترجمه رو تایید می کنه؟
    بعید می دونم. شما باید برید گواهی موقت قابل ترجمه از دانشگاهتون بگیرین و ببرین وزارت علوم پیش خانم قلی تایید بگیرین بعد ببرین خانم محمدی مهر برجسته بزنه و بعد ترجمه اش کنید که قابل تایید کردن بشه. البته قبل از همه ی اینها اگه دانشجوی روزانه بوده باشین، باید تعهد آموزش رایگان و احتمالا خدمتتون وضعیتش مشخص باشه. البته این رو هم بگم که من قبلا این مشکل رو داشتم ولی برای کنسول که مدرک موقت رو بردم و توضیح دادم که هنوز اصل رو به من ندادند از من دیگه ترجمه شده رو نخواست.

البته من برای Internship می رفتم نه تحصیل.
    ویرایش توسط mmostajab : July 5th, 2012 در ساعت 10:04 PM

سلام دوستان
    امکانش هست یک نفر دیگه جای خود شخص بره و تاییده مدرک را بگیره؟ (من شهرستانم و یکی از دارالترجمه ها گفته ما پیک داریم 30 تومن میگیره میره 5 صبح توی صف سفارت می ایسته و پیگیر تایید مدارک میشه)
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امکانش هست یک نفر دیگه جای خود شخص بره و تاییده مدرک را بگیره؟ (من شهرستانم و یکی از دارالترجمه ها گفته ما پیک داریم 30 تومن میگیره میره 5 صبح توی صف سفارت می ایسته و پیگیر تایید مدارک میشه)
    بله میشه .
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام دوستان
    جمع بندی که من از ارسال ها داشتم با توجه به تجربیات اواخر بچه ها،
    1-باید صبح زود ساعت 4 یا 5 بریم سفارت تا طوری نوبتمون بشه که همون روز مدارک تایید شده را به ما بدند؟
    2-با توجه به تجربیات اخیر دوستان باید این مهری که پست دانشنامه هست هم کپی کنیم و الصاق کنیم به ترجمه، اگر هم قبلا ترجمه شده پلمپش را دارالترجمه بازکنه و دوباره کپی را بگذاره؟
    3-یک نسخه اصل مدارک و همچنین 5 سری کپی بدیم واسه تایید؟
    4-روز تحویل مدارک هم باید اصل ترجمه ای که تایید شده را بهمراه دو سری از کپی ترجمه هائی که توسط سفارت تائید شدن را بدیم به مسئول مربوطه؟
    5-مدرک آیلتس و سناسنامه و کپی صفحه اول پاسپورت هم که تاییدیه یفارت را نیمخواهد؟
    6-اگر پذیرشمون واسه فوق لیسانس باشه نیاز به این نیست که گواهی قبولی کنکور را ارائه بدیم؟ (بعضا دوستان تجربه های متفاوتی دارند)
    7-برای رایگان شدن تاییدیه ها بردن کپی نامه پذیرش کفایت میکنه؟
    8 ترتیب فراردان ترجمه ها و اصل مدارک چه طوری باید بشه ، کلا اصل ها را جدا بدیم ترجمه ها را جدا ؟

ممنون میشم یکی از دوستان که اخیرا سفارت رفته جواب سوالات را بدند...پیشاپیش ممنون
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

با درود به تمامی دوستان گرامی
    یک سوال ازتون داشتم مدرک مربوط به گواهی بانکی می تونه ماله یک ماه و 10 روز قبل از مصاحبه باشه چون من برای خوابگاه یک تضمین مالی گرفتم بعد پولو در آوردم حالا باید دوباره مبلغ رو واریز کنم؟
    از گرفتن گواهی تا زمان مصاحبه آیا زمان مشخص کردن که مثلا یک ماه بیشتر نشه!
    ممنونم میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان
    1-باید صبح زود ساعت 4 یا 5 بریم سفارت تا طوری نوبتمون بشه که همون روز مدارک تایید شده را به ما بدند؟
    2-با توجه به تجربیات اخیر دوستان باید این مهری که پست دانشنامه هست هم کپی کنیم و الصاق کنیم به ترجمه، اگر هم قبلا ترجمه شده پلمپش را دارالترجمه بازکنه و دوباره کپی را بگذاره؟
    4-روز تحویل مدارک هم باید اصل ترجمه ای که تایید شده را بهمراه دو سری از کپی ترجمه هائی که توسط سفارت تائید شدن را بدیم به مسئول مربوطه؟
    6-اگر پذیرشمون واسه فوق لیسانس باشه نیاز به این نیست که گواهی قبولی کنکور را ارائه بدیم؟ (بعضا دوستان تجربه های متفاوتی دارند)
    8 ترتیب فراردان ترجمه ها و اصل مدارک چه طوری باید بشه ، کلا اصل ها را جدا بدیم ترجمه ها را جدا ؟

ممنون میشم یکی از دوستان که اخیرا سفارت رفته جواب سوالات را بدند...پیشاپیش ممنون
    چون تازگی نرفتم سفارت جواب نمی دم، تا دوستان دیگه بدن ولی با تجربه ی شخصی برای سوال 3 بگم که هرگز این کارو نکنین که 5 سری از تمام مدارک رو یهو بدین به سفارت که تایید کنه، قطعا طرف کلی غرغر میکنه. شما به 5 سری نیازی ندارین، پس همون یکی دو سری رو بدین تا هم کار شما راه بیفته و هم اجازه بدین وقت بکنین مدارک دوستای دیگه رو هم تایید کنن. این روزا همه عجله دارن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان

سلام.

1- این قدر زود لازم نیست! از 6 هم برید خوبه!

2- اگر طوری باشه که متوجّه نشن پلمب باز شده ایرادی نداره چون گویا از چند نفر از بچّه ها ایراد گرفتن.

3- اگر نامه پذیرش ببرید فقط اصل هارو تأیید می کنن (تجربه خودم)، چون میگن به تأیید کپی ها برای روزمصاحبه نیازی نیست.

4- اصل تأیید شده + 2 کپی معمولی از اصل تأیید شده

5- خیر تأیید نمی کنن اصلاً، کپی معمولی کافیه.

6- اگر دانشگاه سراسری بودین کارشناسی رو لازم هست، ولی دانشگاه آزاد دانشنامه کفایت می کنه.

7- توی مورد 3 گفتم اگر تأیید کپی می خواهید نامه مکاتباتتون رو ببرید با نامه پذیرش فقط اصل رو تأیید می کنن. این روزها سرشون شلوغه خیلی.

8- اوّل اصل مدارک، بعد ترجمه تأیید شده دادگستری و وزارت امور خارجه به ترتیب اصل، بعد کپی ها به ترتیب اصل

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita7034 نمایش پست ها
    با درود به تمامی دوستان گرامی
    یک سوال ازتون داشتم مدرک مربوط به گواهی بانکی می تونه ماله یک ماه و 10 روز قبل از مصاحبه باشه چون من برای خوابگاه یک تضمین مالی گرفتم بعد پولو در آوردم حالا باید دوباره مبلغ رو واریز کنم؟
    از گرفتن گواهی تا زمان مصاحبه آیا زمان مشخص کردن که مثلا یک ماه بیشتر نشه!
    ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    نه. لازم نیست!
    تا اونجایی می دونم موجودی پرینت موجودی حساب باید حداکثر مربوط به 2 ماه پیش باشه.

با درود به دوستان و سپاس از همگی بابت پاسخ دهی مفید و موثر
    1- در رابطه با باز شدن پلمپ اصل ترجمه ها سوال دارم: الان من هم مثل بسیاری دانشنامه هام فقط از روشون کپی شده و امضای پشتشون را نداره باید دوباره کپی پشت و رو بگیرم و برم دارالترجمه بگم پلمپ رو باز کنن و دوباره کپی های پشت و روی دانشنامه ها و دیپلم و پیش رو بگذارن توش، خوب ممکنه پلمپی که دوباره میزنن مثل اول نباشه مشکل پیش می آد برام؟
    چه کار باید کرد
    این قضیه مهر پشت این مدارک شده دردسر چون اگر این مهرها نبود که اصلن ترجمه ها به تایید دادگستری و امورخارجه نمیرسید
    خواهشمندم راهنمایی کنید.

Junior Member

من امروز رفتم كه مداركم رو تاييد كنم خييييييلي شلوغ بود و فقط هم يه نفر به اين كار رسيدگي مي كرد.البته به خاطر شلوغي زياد امروز تا حدود 3 كار تاييد مدارك رو انجام مي دادن. خود من 6 صبح رفته بودم و 2 نوبتم شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)