صفحه 54 از 398 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

ببخشید دوستان سفارت نامه کاراموزی رو هم بدون هزینه تایید میکنه؟؟کسی تجربه شو داشته؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita7034 نمایش پست ها
    با درود به دوستان و سپاس از همگی بابت پاسخ دهی مفید و موثر
    1- در رابطه با باز شدن پلمپ اصل ترجمه ها سوال دارم: الان من هم مثل بسیاری دانشنامه هام فقط از روشون کپی شده و امضای پشتشون را نداره باید دوباره کپی پشت و رو بگیرم و برم دارالترجمه بگم پلمپ رو باز کنن و دوباره کپی های پشت و روی دانشنامه ها و دیپلم و پیش رو بگذارن توش، خوب ممکنه پلمپی که دوباره میزنن مثل اول نباشه مشکل پیش می آد برام؟
    چه کار باید کرد
    این قضیه مهر پشت این مدارک شده دردسر چون اگر این مهرها نبود که اصلن ترجمه ها به تایید دادگستری و امورخارجه نمیرسید
    خواهشمندم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز تجربه شخصیمو و نظر شخصیمو می گم، به نظر من بازش کن (البته خود دارالترجمه باید بازش کنه و خودشون این اجازه رو دارن نه خودت!) و پرینت دورو بگیر ببر دارالترجمه مهر سرتیفاید بزنن روش(البته قبلش با دارالترجمه حتما هماهنگ کن و ازشون بپرس که این کارو حتما می کنن برات) و دوباره پرچش کنن. مشکلی نداره من هم شرایط مشابه تورو داشتم که 3-2 تا مدارکامو پلمپشو دارالترجمه باز کرد و کپی های مشکل دارشو عوض کرد و مشکلی هم نیست و ظاهرش هم عوض نمیشه اما توجه داشته باش تاریخ مهر سرتیفاید کپی با تاریخ رو اصل ترجمه ت یکی باشه

ببخشید من چند روز دیگه وقت سفارت دارم و الان متوجه شدم که مدرک دیپلم و پیشم اون قسمت مهر پشتشون کپی کردم ولی دانشنامه لیسانسم که یه تمبر با یه مهر اسلام پیروز است که روش بوده یادم رفته کپی کنم. چیکار کنم الان؟؟کپی کردن این تمبره هم ضروریه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nd_1987 نمایش پست ها
    ببخشید من چند روز دیگه وقت سفارت دارم و الان متوجه شدم که مدرک دیپلم و پیشم اون قسمت مهر پشتشون کپی کردم ولی دانشنامه لیسانسم که یه تمبر با یه مهر اسلام پیروز است که روش بوده یادم رفته کپی کنم. چیکار کنم الان؟؟کپی کردن این تمبره هم ضروریه؟؟؟
    اگه براتون تایید کردن که مشکلی نداره. من هم شرایط شما رو داشتم واسه یکی از مدرک هام. یادم نیس کدوم بود. مهم این هست که همه مهر ها ترجمه شده باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazz نمایش پست ها
    اگه براتون تایید کردن که مشکلی نداره. من هم شرایط شما رو داشتم واسه یکی از مدرک هام. یادم نیس کدوم بود. مهم این هست که همه مهر ها ترجمه شده باشن
    نه هنوز نرفتم واسه تایید سفارت.از این جهت گفتم که دوستان میگن یه خانمه که بداخلاق هستن به مهرای پشت برگه ها ایراد میگیرن میخواستم بدونم این تمبر هم ضروریه که پشت کپیای فارسیم باشه یا نه؟؟؟همش از گیر دادن قسمت تایید سفارت میترسم چون دیگه وقتی واسه این کارا واسم نمونده

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nd_1987 نمایش پست ها
    نه هنوز نرفتم واسه تایید سفارت.از این جهت گفتم که دوستان میگن یه خانمه که بداخلاق هستن به مهرای پشت برگه ها ایراد میگیرن میخواستم بدونم این تمبر هم ضروریه که پشت کپیای فارسیم باشه یا نه؟؟؟همش از گیر دادن قسمت تایید سفارت میترسم چون دیگه وقتی واسه این کارا واسم نمونده
    آخه وقتی نمیبره. برید همون جا که واستون ترجمه کرده و بش بگید پلمپش را باز کنه و اون مهره پشتش را کپی کنه و دوباره پلمپ کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    آخه وقتی نمیبره. برید همون جا که واستون ترجمه کرده و بش بگید پلمپش را باز کنه و اون مهره پشتش را کپی کنه و دوباره پلمپ کنه.
    من از شهرستان اومدم تهران واسه وقت سفارت.دارالترجمه ای غیر از جایی که ترجمه واسم کرده این کاروانجام میده؟؟؟

با درود فراوان به همه دوستان گرامی و سپاس بابت پاسخگویی دوستان

با توجه به اینکه اخیرن مدارکم رو دادم تایید کنند لازم دونستم چند نکته رو که برای خودم مشکل بود و به کمک دوستان حل شد برای سایر عزیزان اینجا متذکر بشم.
    1- دقت کنید از پشت تمام مدارکتون کپی بگیرید، یعنی تمام مدارک از دیپلم تا ارشد پشت و رو کپی گرفته بشن، چون اغلب پشت اصل این مدارک یک امضا یا یک تاریخ زدن که وقتی مسئول تایید مدارک اصل مدارک رو می بینه در اصل ترجمه هم چک می کنه عینن کپی پشت و رو مدارکتون توش باشه> حالا من خودم در اصل ترجمم کپی پشت و رو از گواهی ها و دانشنامه هام نبود، رفتم کپی کرفتم بعد از همون دارالترجمه خواستم پلمپ رو باز کنن دوباره کپی پشت و رو رو بگذارن توش، برای آن دسته از دوستان که پرسیدن جای دیگه هم انجام میده من از دارالترجمه دیگه سوال کردم گفت اگر مدارک همه تایید دادگستری و وزارت امور خارجه شده باشن ما براتون این کار رو انجام میدیم ولی خوب یک جورایی باید قانعشون کنید که چرا دارالترجمه خودتون نمیرید.
    2- بسیار با دقت مجددن بشینید و تمام مدارک ترجمه شدتون رو چک کنید. اسم و فامیل، تاریخها، معدلها باور کنید ارزش این رو داره که یکی دو ساعت با دقت این چک رو انجام بدید چون وقتی برید و بعد از مکافات زیاد وارد بخش تایید بشید اگر مدارکتون ایراد داشته باشه دردسر خواهد بود.
    3- دوستان گرامی این چند روز بخش تایید سفارت بسیار شلوغ بود و اگر نوبت مصاحبتون نزدیکه حتمن خیلی زود برید وقت بگیرید در این چند روز اخیر برخی از 2 بامداد آمده بودن وقت گرفته بودن و این مورد مشکل ساز شد برای سایرین خود شون هم بیشتر از 30 نفر رو تایید مدارک نمیکنند.
    4- وقتی اصل مدارک رو چک می کنید دقت کنید باید مهر دادگستری و امور خارجه حتمن هر کدوم یک امضا هم داشته باشن مهر بدون امضا نباشه، خیلی مهمه برخی این مشکل رو داشتن.
    5- و هیچ گیره منگنه و.... به ترجمه هایی که می خواهید بدید برای تایید نزنید، هرگز، چون همشو باز می کنه عصبی هم میشه یک ایرادی هم می گیره بعد به مشکل میخورید.
    6- راستی از صفحه اول پاسپورتتون هم جهت اطمینان به تعداد لازم همراه داشته باشید از برخی گرفته بودن بچه ها با خودشون داشتن.
    7- مدرک آیلتس رو هم تایید نمیکنن.

سلام دوستان
    ببخشید من یکم گیج شدم برای همین مجبورم مشکلمو به تفصیل توضیح بدم. فردا صبح می خوام برم سفارت ترجمه مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانسمو تایید کنم. من باید مدارکمو برای دو تا دانشگاه بفرستم. یک مشکل اساسی برام پیش اومده و اون فرق بین ترجمه های اصلی و کپی از روی ترجمه های اصلی بدون تایید سفارت و کپی از روی ترجمه های اصلی با تایید سفارته. من این مشکل در سه شماره گفتم.
    1. ایا باید از ترجمه ها دوباره کپی معمولی بگیرم و کپی ها رو سفارت تایید می کنه؟
    2. یا اینکه برای اینکه برای دو تا دانشگاه مدارکمو بفرستم باید ترجمه اصلی رو سفارت تایید کنه و بعد از تایید من از مدارک تایید شده کپی بگیرم و برای هر دانشگاه بفرستم؟
    3. و یا اینکه کلا باید دو نسخه ترجمه اصلی ببرم سفارت تا تایید کنه و برای هر دانشگاه ترجمه های اصلی رو بفرستم؟
    ممنون میشم برام توضیح بدین
    شاد و موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من یکم گیج شدم برای همین مجبورم مشکلمو به تفصیل توضیح بدم. فردا صبح می خوام برم سفارت ترجمه مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانسمو تایید کنم. من باید مدارکمو برای دو تا دانشگاه بفرستم. یک مشکل اساسی برام پیش اومده و اون فرق بین ترجمه های اصلی و کپی از روی ترجمه های اصلی بدون تایید سفارت و کپی از روی ترجمه های اصلی با تایید سفارته. من این مشکل در سه شماره گفتم.
    1. ایا باید از ترجمه ها دوباره کپی معمولی بگیرم و کپی ها رو سفارت تایید می کنه؟
    2. یا اینکه برای اینکه برای دو تا دانشگاه مدارکمو بفرستم باید ترجمه اصلی رو سفارت تایید کنه و بعد از تایید من از مدارک تایید شده کپی بگیرم و برای هر دانشگاه بفرستم؟
    3. و یا اینکه کلا باید دو نسخه ترجمه اصلی ببرم سفارت تا تایید کنه و برای هر دانشگاه ترجمه های اصلی رو بفرستم؟
    ممنون میشم برام توضیح بدین
    شاد و موفق باشین
    1: بله 5 سری کپی معمولی از ترجمه ها بگیرید و ببرید سفارت با اصل ترجمه ها و اصل خود مدارک ، کپی هارو به هم وصل می کنه لبه شونو بر می گردونه پشت و مهر تایید میزنه روی اون 5 سری و همچنینپشت اون یک سری اصل ترجمه ها
    2:نه شما از همون 5 سری کپی رایگانی که سفارت برات گرفته بفرست برا دانشگاه ها( اینم تازه اگه دانشگاهت مدارک تایید سفارت دار خواسته باشه، اگه نه اون کپی ها ارزشمندن یه ترجمه ساده که تا مرحله ی امور خارجه تایید شده رو بفرست واسه دانشگاهت. ازشون بپرس که شما تایید سفارتم می خواین یا نه؟)
    3:یک نسخه اصل و پنج سری کپی می برید سفارت تایید می کنه (به همراه اصل مدارک که بت پس می دن) البته انگار جدیدا دو نسخه اصل هم تایید می کنن که باید پذیرش داشته باشی تا نسخه دوم اصلم برات رایگان تایید کنن اگه نه همون یک اصلو فعلا واست مهر می زنن
    یک نکته: اصل ترجمه هات رو برا جایی نفرست چون ارزشمندن و بعدا باید به خود سفارت واسه ویزا بدیشون تازه بعدا یک سری دیگه اصل ترجمه مهر سفارت دار هم می خوای برا اینکه در آینده به دانشگاه مقصد ارایه بدی
    موفق باشی
    ویرایش توسط alikhodai : July 11th, 2012 در ساعت 12:45 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)