صفحه 55 از 398 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

بچّه ها یک نکته ای اینکه، این روزا خیلی سفارت شلوغه، هم بخش ویزا هم بخی تأیید مدارک.

مدارکتون رو نذارید روز قبل از مصاحبه تأیید کنید، زودتر برید. من دیروز مصاحبه داشتم، یه خانمی اونجا بود می گفت سه روز قبلش ساعت 3 صبح اومده 8 نفر هم بودن تازه، اسم نوشته.

کار رو به روز آخر نندازید این روزا متقاضی زیاده.

سلام
    معمولا چند نفر را در یک روز کارشون را راه می اندازند؟
    مثلا اگر ساعت 4 صبح اونجا باشیم نوبتمون میشه؟
    بعد اونجا برگه ای هست که اسم را یادداشت کنیم یا اینکه همینجوری باید بایستیم دم در توی صف؟
    من چهارشنبه دیگه مصاحبه دارم بنظرتون دوشنبه برام واسه تایید مدارک خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    بچّه ها یک نکته ای اینکه، این روزا خیلی سفارت شلوغه، هم بخش ویزا هم بخی تأیید مدارک.

مدارکتون رو نذارید روز قبل از مصاحبه تأیید کنید، زودتر برید. من دیروز مصاحبه داشتم، یه خانمی اونجا بود می گفت سه روز قبلش ساعت 3 صبح اومده 8 نفر هم بودن تازه، اسم نوشته.

کار رو به روز آخر نندازید این روزا متقاضی زیاده.
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    سلام
    معمولا چند نفر را در یک روز کارشون را راه می اندازند؟
    مثلا اگر ساعت 4 صبح اونجا باشیم نوبتمون میشه؟
    بعد اونجا برگه ای هست که اسم را یادداشت کنیم یا اینکه همینجوری باید بایستیم دم در توی صف؟
    من چهارشنبه دیگه مصاحبه دارم بنظرتون دوشنبه برام واسه تایید مدارک خوبه؟

روزی که من رفته بودم حدوداً 30 نفر بودن.

من 6 رفتم ولی 10 نفر جلوم بودن، یکی یه کاغد داشت اسم نوشته بودن همه وقتی که 7:30 باز کردن طبق همون لیست رفتیم تو؛ کسی نیست به طور رسمی اسم بنویسه.

شما زودتر برید جلوتر هستید ولی در رو زودتر از 7:30 باز نمی کنن. اگر زودتر از دوسنبه برید بهتره چون خیلی شلوغع این روزا و گویا به بچّه ها گفتن روز بعد بیان برای گرفتن مدارک چون قبلش می گفتن همون روز بگیرین.

بچه ها روز به روز شلوغ تر میشه. وقتی هم شلوغ میشه تنش میره بالا و اتفاقا کار ها کند تر پیش میره. من روز پنج شنبه رفتم. ساعت 4 صبح اونجا بودم و نفر 18 بودم توی صف (با احتساب 7 نفری که از روز قبلش نامه داشتن که زودتر از همه برن تو میشه نفر 25!) و اون روزدر کل 30 نفر (نفر 23 لیست و 7تا از روز قبل) تونستن مدارک رو تحویل بدن. به غیر از 2 نفر، بقیه همون روز ظهر تونستن مدارک تایید شده رُ تحویل بگیرن. حتی خود کارمندای سفارت از این موضوع ناراحت بودن که انقدر سختی باید بکشن بچه ها. موفق باشید

پس اگر ساعت 4 اونجا باشیم نوبتمون میشه همون روز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.fatemi نمایش پست ها
    بچه ها روز به روز شلوغ تر میشه. وقتی هم شلوغ میشه تنش میره بالا و اتفاقا کار ها کند تر پیش میره. من روز پنج شنبه رفتم. ساعت 4 صبح اونجا بودم و نفر 18 بودم توی صف (با احتساب 7 نفری که از روز قبلش نامه داشتن که زودتر از همه برن تو میشه نفر 25!) و اون روزدر کل 30 نفر (نفر 23 لیست و 7تا از روز قبل) تونستن مدارک رو تحویل بدن. به غیر از 2 نفر، بقیه همون روز ظهر تونستن مدارک تایید شده رُ تحویل بگیرن. حتی خود کارمندای سفارت از این موضوع ناراحت بودن که انقدر سختی باید بکشن بچه ها. موفق باشید
    هیچ وقت به پایان نیندیش، بگذار تا پایان مانند آغاز تو را غافلگیر کند. " دکتر علی شریعتی"

بچه ها میشه یکی مدارکو که باید ببریم برای تایید رو کامل بنویسه؟ ( برای مستر)

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    بچه ها میشه یکی مدارکو که باید ببریم برای تایید رو کامل بنویسه؟ ( برای مستر)

مدرک دیپلم + ریزنمرات

مدرک پیش دانشگاهی + ریز نمرات

مدرک کارشناسی + ریز نمرات

نامه پذیرش یا مکاتباتتون با دانشگاه رو هم ببرید.

اگر به جز این ها دانشگاهتون مدرک دیگه ای هم خواسته ببرید. مدرک زبان رو تأیید نمی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir13842010 نمایش پست ها
    پس اگر ساعت 4 اونجا باشیم نوبتمون میشه همون روز؟
    من ساعت 5 نفر 20 بودم ساعت 1.30 رفتم تو گفت فردا بیا بگیر
    نفرای اول از 1.30 صبح اومده بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط audir8 نمایش پست ها
    مدرک دیپلم + ریزنمرات

مدرک پیش دانشگاهی + ریز نمرات

مدرک کارشناسی + ریز نمرات

نامه پذیرش یا مکاتباتتون با دانشگاه رو هم ببرید.

اگر به جز این ها دانشگاهتون مدرک دیگه ای هم خواسته ببرید. مدرک زبان رو تأیید نمی کنن.
    مدرک دیپلم + پیش دانشگاهی دست دانشگاهه.... نمیده ( دانشگاه تهران) میگه باید مدرک کارشناسی بگیری بعد بدیم
    سفارت زنگ زدم گفت می دونیم دانشگاه تهران نمیده ولی نگفت چی کار کنم؟

مدرک کارشناسی هم که ندارم....ریز نمره ها مو ببرم واسه تایید؟ تازه 2 تا از درس ها هم نمرش نیومده پروژه و اخلاق اسلامی

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    مدرک دیپلم + پیش دانشگاهی دست دانشگاهه.... نمیده ( دانشگاه تهران) میگه باید مدرک کارشناسی بگیری بعد بدیم
    سفارت زنگ زدم گفت می دونیم دانشگاه تهران نمیده ولی نگفت چی کار کنم؟

مدرک کارشناسی هم که ندارم....ریز نمره ها مو ببرم واسه تایید؟ تازه 2 تا از درس ها هم نمرش نیومده پروژه و اخلاق اسلامی
    بهترین راهی که به شما پیشنهاد می کنم این هست که برید دبیرستانتون بهشون بگید که این مدارک رو گم کردید و ازشون ریزنمره چهار سالتون رو بگیرید(البته اگه ندارید) بعد اونا رو ببرید آموزش و پرورش منطقه و اونا بهتون تاییدیه هر دو مدرک رو میدن که ارزشش از اون مدارکی که دست دانشگاه دارید هم بالاتر هست حتما بهشون بگید که برای ترجمه می خواید تا بدن دست خودتون. (ممکن هس بگن میفرستیم دانشگاه ) من هین کار رو برای مدرک پیش دانشگاهیم انجام دادم که گم کرده بودم. کلا دو روز وقت میبره.
    موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)