صفحه 66 از 398 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    1- بله انگلیسی هم میشه
    2- فکر نمی کنم مهر سفارت تاریخ انقضا داشته باشه، ولی ترجمه مدارک شاید! البته یه بار بحثش شد که ترجمه ی قدیمی رو قبول می کنن یا نه، یه کم بگردین توی فروم ها شاید پیداش کنین که نتیجه اش چی شد.
    اگه از تاریخ تایید امور خارجه 6 ماه گذشته باشه دیگه سفارت تایید نمی کنه و می گه جدیدشو بیار. البته بعضی وقت ها هم حواسشون نیست نمی فهمن

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    اگه از تاریخ تایید امور خارجه 6 ماه گذشته باشه دیگه سفارت تایید نمی کنه و می گه جدیدشو بیار. البته بعضی وقت ها هم حواسشون نیست نمی فهمن
    من پرسیدم گفتن حداکثر تا 2 سال رو تایید می کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    منم مدرک دبیرستانم مال ۱.۵ سال پیش بود تایید نکرد و گفت تا ۶ ماه می کنیم. شاید الان عوض شده قانون.

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    منم مدرک دبیرستانم مال ۱.۵ سال پیش بود تایید نکرد و گفت تا ۶ ماه می کنیم. شاید الان عوض شده قانون.
    شاید
    چون من 15 روز پیش سفارت بودم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    در pdf راهنمای تایید مدارک سایت سفارت اینطور اومده:

از تایید و تصدیق مدارک احوال شخصیه توسط قوه قضائیه و وزارت امور خارجه ایران نباید بیش از یک سال و مدارک تحصیلی بیش از دو سال گذشته باشد.
    inactive account

Junior Member

دوستان ، خیلی ممنون از پاسختون
    یک مسئله دیگه که هست اینه که آیا اگر مثلا بخواهم برای 5 تا دانشگاه apply و مدارک رو ارسال کنم از هر کدامشون باید 5 تا داشته باشم ؟
    اگر آره ، باید از کجا این تعداد رو درخواست کنم (دارالترجمه یا خود سفارت این کارو می کنه ) ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hshahzadi نمایش پست ها
    دوستان ، خیلی ممنون از پاسختون
    یک مسئله دیگه که هست اینه که آیا اگر مثلا بخواهم برای 5 تا دانشگاه apply و مدارک رو ارسال کنم از هر کدامشون باید 5 تا داشته باشم ؟
    اگر آره ، باید از کجا این تعداد رو درخواست کنم (دارالترجمه یا خود سفارت این کارو می کنه ) ؟
    ممکنه بعضی ها آنلاین باشه و نیازی به ارسال مدارک نباشه. ممکنه هم بعضی جاها کپی عادیشو قبول کنند. باید اول ببینید چی می خوان ازتون. خودتون باید بفرستین.

Junior Member

سلام دوستان:
    من برای تایید مدارک میخوام برم سفارت چند تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید.من تایید ها رو هم واسه سفارت می خوام هم واسه 1 دانشگاه.
    1- کپی مدارک برای سفارت کپی از اصل مدرک هاست یا ترجمش یا هر دو؟
    2- مدارک برای دانشگاه اینطوری خواسته:1-official copy
    2-certified copy of official translation
    یعنی باید کپی تایید شده مدرک و کپی تایید شده ترجمه هارو بفرستم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط r_saf نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    من برای تایید مدارک میخوام برم سفارت چند تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی کنید.من تایید ها رو هم واسه سفارت می خوام هم واسه 1 دانشگاه.
    1- کپی مدارک برای سفارت کپی از اصل مدرک هاست یا ترجمش یا هر دو؟
    2- مدارک برای دانشگاه اینطوری خواسته:1-official copy
    2-certified copy of official translation
    یعنی باید کپی تایید شده مدرک و کپی تایید شده ترجمه هارو بفرستم؟
    1. کپی از اصل ترجمه هاست! سفارت اصل مدرک شما را تایید نمی کنه بلکه ترجمه ها و کپی های ترجمه های را تایید می کنه. (البته قابله ذکره که دارلترجمه ها در انتهای ترجمه ها، کپی از اصل فارسی اون هم قرار می دهند. شما باید این کپی را هم کپی کنید. ضمنا حواستان باشد صفحات دارای مهر یا نوشته در پشت برگه ها را پشت و رو کپی بگیرید و به گفته یکی از دوستان از جلد ترجمه (ورق سفید با پلمپ و مهر روی پلمپ هم کپی بگیرید)
    2. official copy را نمی دونم منظورش چیه. ولی certified copy of official translation همون ترجمه رسمی تایید شده توسط سفارت باشه (تا جایی که من می دونم)
    inactive account

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    1. کپی از اصل ترجمه هاست! سفارت اصل مدرک شما را تایید نمی کنه بلکه ترجمه ها و کپی های ترجمه های را تایید می کنه. (البته قابله ذکره که دارلترجمه ها در انتهای ترجمه ها، کپی از اصل فارسی اون هم قرار می دهند. شما باید این کپی را هم کپی کنید. ضمنا حواستان باشد صفحات دارای مهر یا نوشته در پشت برگه ها را پشت و رو کپی بگیرید و به گفته یکی از دوستان از جلد ترجمه (ورق سفید با پلمپ و مهر روی پلمپ هم کپی بگیرید)
    2. official copy را نمی دونم منظورش چیه. ولی certified copy of official translation همون ترجمه رسمی تایید شده توسط سفارت باشه (تا جایی که من می دونم)
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون:
    1-پس من دو سری کپی از ترجمه ها باید بگیرم برای سفارت درسته؟
    2-certified copy of official translation یعنی اینکه کپی تایید شده ترجمه هارو بفرستم برای دانشگاه یا اصل تایید شده ترجمه ها؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)