صفحه 9 از 398 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

من همین الان یه ایمیل از اونی اسیست گرفتم مبنی بر اینکه:

کپی مدارک ارائه شده بدون مهر سفارت قابل قبول نیست (برای دانشگاهی که خواسته بودم)

و از من خواستن که تا قبل ددلاین کپی های تایید شده رو براشون بفرستم!

Official or translator certifications from non-EU countries are at this
    College is not accepted. The German Embassy in Tehran and authorities in
    Germany (with an official seal) can verify your certificate copies.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام

برای تایید مدرک در سفارت باید نامه پذیرش از دانشگاه داشت.

1. اگر کسی نامه پذیرش نداشت براش تایید میکند ؟
    2 . اگر کسی بخواهد مدارک را تایید کند تا چند تا را مجانی تایید می کنند ؟
    3. از چه ساعتی و کجای سفارت مدارک را تایید می کنند ؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

ببینید من لازم میدونم با توجه به اینکه کل این تاپیک رو خوندم و در بینابین مطالب دیدم که این دوپهلویی وجود داشته نکته ای رو برای روشن کردن دوستان عرض کنم:
    صحبتهایی که درباره ی تایید مدارک میشه دو حالت داره:

1. شما میخواهید اپلای کنید و دانشگاهی صراحتا گفته که مدارک باید به تایید سفارت آلمان برسه. در غیر این صورت هم البته تایید رایگان پنج سری از مدارکی که فقط رونوشتی از یکسری از مدارک ترجمه و تایید شده (دارای تایید دادگستری و خارجه) هستند بسیار مقرون به صرفه و ارزشمنده.

2. پیرشتون رو گرفتید و دارید برای ویزا اقدام میکنید و بعدش هم باید وقتی تشریف بردید آلمان برای ثبت نام در دانشگاه تون مدارک تحصیلیتون به تایید سفارت رسیده باشه.

این دو مورد باید از هم تمیز داده بشه
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

دوستان،
    سفارت در روزهای ابتدایی سال جدید میلادی تعطیل هست یا نه!؟
    در خود وبسایت تعطیلات سال 2010 رو نوشته که برای ژاو=نویه خبری از تعطیلی نبوده...
    با سپاس
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

سلام
    تجربه من از تایید مدارک در سفارت آلمان

تاریخ مراجعه 15/10/1389 روز چهارشنبه بود که رفتم سفارت آلمان
    ساعت حضورم چون من از اصفهان می امدم تقریبا ساعت 5.30 دم در سفارت بودم خلاصه بعد از کلی پایین بالا رفتن پیداش کردم . رفتم پیش نگهبان سفارت یا همان ( پلیس دیپلمات ) بهش گفتم کی در را باز می کنند . گفت ساغت 7.30 در صورتی که خودشان نوشته بودند ساعت 8.00 و همان ساعت 8.00 باز کردن چون روی دیوار بانک ملی ساعت بود و از اونجا ساعت را چک می کردم خلاصه سرتون را درد نیاورم

---- برای رفتن به سفارت از رسیدن به تهران تا پیدا کردن سفارت .

1. حتما اگر از شهرستان میاید تهران بروید ترمینال ارژانیتن یا نزدیکترین مترو سوار شوید نزدیک ترین مترو به ترمینال آرژانیتن مصلی است و خود ترمیال برای مترو اتوبوس دارد. وقتی رفتید مترو از خط 4 به خط تغییر میسر دهید و ایستگاه فردوسی پیاده شوید . از مترو فردوسی تا سفارت پیاده 15 - 10 دقیقه راه است چون خیابان یکطرفه است فقط اتوبوس می تواند برود اتوبوس باید 15 دقیقه صبر کنید .
    2. در همان خیابان فردوسی پر از صرافی و دلال دلار و یورو و پوند و .... هست. منبع شون اونجاست پیاده که برید نرخ ارز هم دستتون می آید.
    3. وقتی دارید پیاده می روید سفارت انگلیس و ترکیه هم می بیند اما وقتی سفارت ترکیه را مشاهده کردید . سفارت آلمان هم بقلش است . هر سه اسن سفارت ها نزدیک هم و سفارت انگلیس روبروی این دو سفارت.
    4. در ضمن بانک ملی و بانک مرکزی را دید روبروش سفارت است .

*** رسیدن به سفارت و تایید مدارک /
    1. ساعت 8 را در باز کردن هان تا یادم نرفته سفارت 3 تا در داشت درها به نامهای ==((( 1. در اول 2. در وسط 3. در آخری ))))
    2. شما برای تایید مدارک در وسط باید بروید به تابلو ها دقت کنید نوشته ( تایید مدارک - ویزا و .. یادم نیست )
    3. وقتی در باز شد چند نفر و چند نفر وارد میشود .
    4. داخل اونجا یم خانم ایرانی نشسته و مدارک را می گیرد
    5. بهتون یک رسید می دهد و میگه فلان ساعت بیا

تجربه تایید مدارک

1. برای تایید مدارک اگر مجانی بخواهید باید نامه از دانشگاه و .. داشته باشید معتبر باشد .
    2. مدارک به هر تعدادی که می خواهید ترجمه کنید باید به ترتیب و دسته بندی شده باشد ( کامل توضیح می دهم در بند 4 )
    3. اگر پول هم بخواهند بگیرند همانجا ازتون دریافت می شود .
    4. خب برای دسته بندی کردن من فرض می کنم می خواهم 1 سری تایید کنم. همین روش برای دشته بندی های بعدی هم صدق می کند. مشخصات هر دسته=== الف ) از مدارک یک سری ایرانی و یک سری ترجمه شده حتما مهر وزرات امور خارجه هم کپی شود .
    ب ) مدارک را به صورتی هست که دالترجمه گذاشته مثلا مدرک دیپلم را ترجمه کرده و زیرش فارسی را کپی کرده و منگنه کرده همین طوری ولی اصلا منگنه نکنید چون خودش منگنه میکنه .
    ج ) وقتی مدارک را به ترتیب گذاشتید اول خودش میگه چی بده و بعد چی بده
    د ) حتما دسته جدا باشه منظورم اینکه که اصلا چند نمونه از یک مدرک تو یک دسته نگذارید مثلا زیر را توجه کنید
    چ ) دسته بندی اول به طور مثال = شناسنامه - مدرک دیپلم - ریز نمرات دیپلم - فوق دیپلم - ریز نمرات فوق دیپلم - لیسانس - ریز نمرات لیسانس و ....
    ل ) دسته بندی دوم هم به همین تریبت گزینه چ ) باشه = شناسنامه - مدرک دیپلم - ریز نمرات دیپلم - فوق دیپلم - ریز نمرات فوق دیپلم - لیسانس - ریز نمرات لیسانس و ....
    غ ) حالا دسته بندی میتوانید سیلقه ای باشد .
    ر ) دسته بندی طوری بگذارید که راحت جدا شه و خودتان دسته دسته بهش بدید .
    گ ) کار که تمام شد رسیدی دریافت می کنید و فلان ساعت بیا تحویل بگیر.

سوال بود در خدمتم ببخشید خوابم می آید فردا بازم تجربه خودم را میگم

ادامه تجربه تایید مدارک تحصیلی.

1. برای تایید مدارک نوشته بود اگر مراجعات زیاد باشه برای گرفتن مدارک فردا همانروزی که تحویل دادید مراجعه کنید و نوشته بود تایید مدارک برای روزهای آخر نگذارید دقیقه 90 نباشید.
    2. تو قسمت تایید مدارک جای که از پله ها بالا میرود سمتش را یادم نیست ولی نوشته بود بیمه های ایرانی این شرکت ها را قبول نداریم .
    3 . به روزهای تعطیی سفارت توجه کنید .
    ویرایش توسط samanjan : January 5th, 2011 در ساعت 12:29 AM

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

سامان جان،
    شما اول وقت اونجا بودید، چند نفر قبل از شما بودند؟ شلوغ بود یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    سامان جان،
    بله اول وقت اونجا بودم نه خلوت بود .
    و کلا شاید 25 نفر بودیم

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    سامان جان،
    بله اول وقت اونجا بودم نه خلوت بود .
    و کلا شاید 25 نفر بودیم

دوستان توجه کنند . برای تایید مدارک

مدارک را منظم و به ترتیب دسته بندی کنید که اونجا معطل نشوید و کارتان زودتر انجام شود .

در ضمن در نزدیکی سفارت تو پاساژ نزدیک سفارت فتوکپی هست پس نگران نباشید ولی ممکنه کسی که کپی میگیرد نباشد و معطل شوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)