صفحه 181 از 398 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط pedroska نمایش پست ها
    سلام،
    من چند ماه پيش 5 سري كپي مداركمو تايييه گرفتم ميخام بدونم ميشه با يه نامه ديگه دوباره برم تاييديه بگيرم؟ آمار دارن اونا؟
    آمار دارن! و ديگه با ايميل مكاتبه تاييد نميكنن بيشتر! فقط اگه پذيرش ببريد یه نسخه ترجمه و يه سري كپي ديگه تاييد ميكنن! اگه فرم درخواست فاند از DAAD هم ببريد يه نسخه ترجمه و دو سري كپي تاييد ميكنن
    ویرایش توسط sepidehreg : July 21st, 2014 در ساعت 07:04 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط pedroska نمایش پست ها
    سلام،
    من چند ماه پيش 5 سري كپي مداركمو تايييه گرفتم ميخام بدونم ميشه با يه نامه ديگه دوباره برم تاييديه بگيرم؟ آمار دارن اونا؟
    سلام بر شما
    آمار که دارن. منظورت از چند ماه پیش قبل از عید هست؟اگه آره, وقتی پرسید قبلا مدارک دادی واسه تایید بگو بله پارسال
    ظاهرا اینا سالی یکبار مدارک رو به صورت رایگان با ارائه ایمیل تایید میکنن. من خودم یکبار توی دی ماه پارسال رفتم یکبار و یکبار هم توی ایام نوروز. و وقتی بار دوم رفتم ازم پرسید گفتم آره پارسال. گفت بیا ظهر مدارکتو بگیر.
    پیروز باشید

سلام من امروز مدارکم رو از دارالترجمه گرفتم که ببرم سفارت دیدم که دیپلم و پیش دانشگاهی رو با هم پلم کردن.یعنی ریز نمره های هر دوشون و مدرک دیپلم و تایید مدرک پیش دانشگاهی ( چون من خود مدرک رو گم کرده بودم و به پیشنهاد دوستان رفتم آموزش و پرورش و تاییدیه دادن)مگه نباید دو تا پلم جدا باشه؟
    مهر وزارت خارجه و دادگستری هم فقط روی صفحه آخر که ترجمه ی دیپلم بود خورده بود. من بهشون گفتم این پیش دانشگاهی تایید نشده ولی اونا می گفتن وقتی صفحه آخر مهر خورده یعنی همش!!! میشه نظرتون رو در مورد این ادعاشون بگین؟ من در نهایت رفتم آموزش و پرورش استان و آنها هم تایید کردن و به دارالترجمه دادم گفتم که فقط تایید مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمره هاشو برای وزارت خارجه و دادگستری بفرستن. اونها میگفتن بعید میدونیم تایید کنن در صورتی که آموزش و پرورش استان هم میگفت روالش همینه.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

سلام،

شرایط شما یه خورده پیچیده است! با این وجود، هر پک پلمپ شده، فقط یک مهر دادگستری و وزارت خارجه می خوره و وجود اون مهرها دال بر صحت کل مدارک اون پک هست. پس، از این لحاظ خیالتون راحت باشه.

9
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

شرایط شما یه خورده پیچیده است! با این وجود، هر پک پلمپ شده، فقط یک مهر دادگستری و وزارت خارجه می خوره و وجود اون مهرها دال بر صحت کل مدارک اون پک هست. پس، از این لحاظ خیالتون راحت باشه.
    یعنی مشکلی نیست که دو تا پلم ببرم سفارت به جای دوتا؟ (یکی
    دیپلم و پیش دانشگاهی و ریز نمره هاشون
    و یکی لیسانس و ریز نمره هاش) البته میشه منتظر بمونم که وزارت خارجه این پیش دانشگاهیو به تنهایی تایید میکنه یا نه؟بهتر نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی- دانشگاه تهران

سلام دوستان
    بخش تایید مدارک عید فطر باز هست؟ هرموقع سفارت باز باشه این بخش هم کار میکنه؟

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط mitti نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بخش تایید مدارک عید فطر باز هست؟ هرموقع سفارت باز باشه این بخش هم کار میکنه؟
    تقویم سفارت هیچ ربطی به تقویم ایران نداره، سفارت فقط روزهای جمعه و شنبه و روزهایی که در تقویمش که تو سایتشم موجوده اعلام کرده تعطیله.
    هرموقع سفارت باز باشه این بخش هم کار میکنه.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام من امروز مدارکم رو از دارالترجمه گرفتم که ببرم سفارت دیدم که دیپلم و پیش دانشگاهی رو با هم پلم کردن.یعنی ریز نمره های هر دوشون و مدرک دیپلم و تایید مدرک پیش دانشگاهی ( چون من خود مدرک رو گم کرده بودم و به پیشنهاد دوستان رفتم آموزش و پرورش و تاییدیه دادن)مگه نباید دو تا پلم جدا باشه؟
    مهر وزارت خارجه و دادگستری هم فقط روی صفحه آخر که ترجمه ی دیپلم بود خورده بود. من بهشون گفتم این پیش دانشگاهی تایید نشده ولی اونا می گفتن وقتی صفحه آخر مهر خورده یعنی همش!!! میشه نظرتون رو در مورد این ادعاشون بگین؟ من در نهایت رفتم آموزش و پرورش استان و آنها هم تایید کردن و به دارالترجمه دادم گفتم که فقط تایید مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمره هاشو برای وزارت خارجه و دادگستری بفرستن. اونها میگفتن بعید میدونیم تایید کنن در صورتی که آموزش و پرورش استان هم میگفت روالش همینه.
    نگران نباشید...واسه منم مثل شما تایید شده بود.... سفارت موقع مصاحبه گیر نداد. دیپلم و پیش دانشگاهی منم با هم یه پلمپ بودن و یه مهر خارجه خورده بود. بعضی دارالترجمه ها و یا خود وزارت خارجه برای اینکه بخوان تا می تونن تیغ بزنن، میگن که جدا پلمپ بشه تا بیشتر عایدشون شه. سفارت برای هر پلمپ یه مهر وزارت لازم داره.

Junior Member

سلام
    دوستان من مدارک تحصیلیم پس از تایید وزارت علوم رو ترجمه کردم تا بفرستم برای ZAB.البته برای بلو کارت نه پذیرش دانشگاهی ولی ایمیل زدند که مدارک باید به تایید سفارت آلمان برسه.حالا چکار باید بکنم آیا باید اول وقت اینترنتی بگیرم از سفارت و بعد برم یا هر وقت رفتم کارم رو انجام میدن؟ هزینه هم میگیرن؟کسی اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدارک تحصیلیم پس از تایید وزارت علوم رو ترجمه کردم تا بفرستم برای ZAB.البته برای بلو کارت نه پذیرش دانشگاهی ولی ایمیل زدند که مدارک باید به تایید سفارت آلمان برسه.حالا چکار باید بکنم آیا باید اول وقت اینترنتی بگیرم از سفارت و بعد برم یا هر وقت رفتم کارم رو انجام میدن؟ هزینه هم میگیرن؟کسی اطلاعاتی داره؟
    شما اول باید بری بخش تایید مدارک سفارت که اصولا باید صبح خیلی زود بری جلو سفارت چون وقتی نیست صف داره . ساعت 7.30 صبح شروع به کار میکنه هر چه زودتر بری بهتره.روزی 30 نفر اینا هم بیشتر راه نمیده تو . برای شما مجانی تایید نمیکنن احتمال زیاد البته اگه مدارکت فقط تحصیلی باشه میتونی مثل دانشجوها از اون سهمیه مجانی استفاده کنی. اگر نه پول میگیرن دقیق نمیدونم چقدر هر مهری 40 یورو ظاهرا .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)