صفحه 195 از 398 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام، برای درخواست ویزای دکترا، احتیاج به ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان هم هست؟ من دوتا از دوستام که آلمان هسن یکیش میگه من نداشتم و مشکلی نبوده و یکی دیگشم میگه داشته و ارایه داده. خواسم بدونم کسی بوده که نداشته و گیری بهش ندادن؟ یه سوالی دیگه هم داشتم اینکه من مدرک لیسانس و ارشدم رو شش ماه پیش ترجمه رسمی کردم و تایید دادگستری و وزارت خارجه رو هم گرفتم. حالا از یکی شنیدم که سفارت اگه تاریخ تایید دادگستری و خارجه بیشتر از سه ماه باشه قبول نمیکنه. آیا این حرف صحت داره؟ یه نفر واقعا مطمینه جوابمو بده لطفا. و اگر صحت داشته باشه یعنی دوباره باید تاییده ها رو بگیرم؟ واینکه خودم مستقیما میتونم برم دادگستری یا باید بدم همون دارالترجمه؟ با تشکر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    یه سوالی دیگه هم داشتم اینکه من مدرک لیسانس و ارشدم رو شش ماه پیش ترجمه رسمی کردم و تایید دادگستری و وزارت خارجه رو هم گرفتم. حالا از یکی شنیدم که سفارت اگه تاریخ تایید دادگستری و خارجه بیشتر از سه ماه باشه قبول نمیکنه. آیا این حرف صحت داره؟ یه نفر واقعا مطمینه جوابمو بده لطفا. و اگر صحت داشته باشه یعنی دوباره باید تاییده ها رو بگیرم؟ واینکه خودم مستقیما میتونم برم دادگستری یا باید بدم همون دارالترجمه؟ با تشکر
    اگر بیشتر از 2 سال از تاریخ ترجمه و مهرها گذشته باشه سفارت قبول نمیکنه، در مورد مدارک شما حتما قبول میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

سلام دوستان . شده کسی تا حالا بره آلمان تاییید مدارک رو انجام بده ؟ چون امروز سفارت تعطیل بود و من اینجا نیستم دیگه . به نظرتون چکار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    سلام دوستان . شده کسی تا حالا بره آلمان تاییید مدارک رو انجام بده ؟ چون امروز سفارت تعطیل بود و من اینجا نیستم دیگه . به نظرتون چکار کنم؟
    سلام،

تا جایی که می دونم تو آلمان هم می شه مدارک رو تائید کرد ولی فکر کنم بابت اون باید هزینه بپردازین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط etii نمایش پست ها
    توی Rathaus شهرتون، بخش Ortsgericht . شهری که من بودم تا 3 صفحه بهم چسبیده رو 3 یورو میگرفت. یکی از دوستان ساربروکن میگفت اونجا مجانیه.

دوستان من میخوام برای ۶-۷ کورس ارشد اپلای کنم ؛ و شاید نزدیک ۱۲ ثا مدرک ( گواهی و ریزنمره و مدرک و ... ) برای هر دانشگاه باید بفرستم . حالا باید ۱۲*۷ بار ۲۰ هزارتوممن برای دادگستری و ۸ هزارتومن برای وزارت خارجه بدم ؟ نمیشه پکیج درست کرد یا خلاصه یه ترفندی که این همه هزینه نشه ؟ البته طوری که سفارت تایید کنه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای ۶-۷ کورس ارشد اپلای کنم ؛ و شاید نزدیک ۱۲ ثا مدرک ( گواهی و ریزنمره و مدرک و ... ) برای هر دانشگاه باید بفرستم . حالا باید ۱۲*۷ بار ۲۰ هزارتوممن برای دادگستری و ۸ هزارتومن برای وزارت خارجه بدم ؟ نمیشه پکیج درست کرد یا خلاصه یه ترفندی که این همه هزینه نشه ؟ البته طوری که سفارت تایید کنه
    درباره ترجمه مدارک لطفا در انجمن ترجمه مدارک بپرسید. مدارک هرطور به صورت قانونی ترجمه بشه و مهرهای دادگستری و امور خارجه رو داشته باشه سفارت تایید میکنه.

این کار بردن مدارک به سفارت برای تایید رو میشه بدم یک آشنایی کسی برام انجام بده؟ چون خودم ساکن تهران نیستم!

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    این کار بردن مدارک به سفارت برای تایید رو میشه بدم یک آشنایی کسی برام انجام بده؟ چون خودم ساکن تهران نیستم!
    بله میشه باید پاسپورت خودتو حتما بدی به اون شخص

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    شما کلا میتونی 2 دست اصل ترجمه و 5 دست کپی بصورت رایگان تایید کنی. که ازین 2 دست اصل ترجمه یکی برای مصاحبه ویزا نیاز داری یکی هم میتونی برا خودت نگه داری و فقط 5 دست کپی تایید شده داری که بفرستی برا دانشگاها اونجا.یعنی میخوام بگم بیشتر از دو دست اصل ترجمه از دارو ترجمه گرفتن و اون همه پول دادن اصلا به دردت نمیخوره چون تایید نمیشه کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)