صفحه 255 از 398 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265305355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام
    سفارت روزهای تعطیل مثل چهارشنبه هفته آینده که تعطیلی هست باز هست، برای تایید مدارک می خوام برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vizvizoo نمایش پست ها
    سلام، ممنون از راهنماییتون خیلی خوب و عالی بود (: .
    فقط من یه سوال دارم، دانشنامه لیسانس و ریز نمراتش هر کدوم یک مورد محسوب میشن برای تایید رایگان مدارک؟ یعنی میشن دو مورد؟ یا اینکه هر دو با هم یک مورد محسوب میشن؟
    و اینکه منظورتون از دو نسخه با تاییدات کامل از دارالترجمه بگیریم چیه؟ منظورتون دو نسخه کپی از ترجمه هاس یا اینکه از دارالترجمه دو نسخه بخوایم؟ (:
    ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام، سفارت دو سری از اصل مدارکو 5 سری کپی تایید میکنه ، که هر سری شامل کل مدارک شامل مدارک دبیرستان تااااا دانشنامه و ریز نمرات میشه. از دارالترجمه بخواید دو سری با تاییدات دادگستری و وزارت خارجه بهتون بده ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armanjjj نمایش پست ها
    سلام،دوستان من مدارکم رو سه ماه پیش تایید کردم. الن یک ماژول از مدرک ب1 ام رو تایید نکردم.آیا باید همه مدارک رو دوباره تایید کنم؟یا فقط اون مدرک زبان رو جدا تایید خواهند کرد؟
    نیازی نیست همه مدارک رو تأیید کنید، فقط همون ماژول رو ببرید و حالا برای اطمینان بیشتر هر چهار تا ماژول همراتون باشه، کپی و اصل. من با همون نامه‌ای که بقیه مدارکم رو ایمیل کرده بودم، مدرک زبانم رو بدون پرداخت هزینه تأیید کردم

Junior Member

سلام دوستان.روز بخیر.
    این بحث تایید مدارک خیلی پیچیده و گیج کننده هست. من آخر نفهمیدم این همه مدرک تایید شده به چه درد میخوره آخه؟ :/
    من که پذیرش گرفتم آیا نیاز هست مدارکم رو تایید کنم؟
    و یه سوال دیگه، سفارت بعد از مصاحبه مدارک رو بهمون برمیگردونه؟ یا من برای ثبت نام باید یکسری دیگه از مدارکم رو ترجمه کنم؟
    کلا چند سری از اصل مدارک برای مصاحبه و ثبت نام لازمه؟
    ممنون

Junior Member

یه سوال دیگه،
    کسانی که میخوان سال آینده که انشاله دانشجوی آلمان هستن، برای دآآد اپلای کنن، این تاییدیه مدارک رو لازم دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaa_s نمایش پست ها
    سلام دوستان.روز بخیر.
    این بحث تایید مدارک خیلی پیچیده و گیج کننده هست. من آخر نفهمیدم این همه مدرک تایید شده به چه درد میخوره آخه؟ :/
    من که پذیرش گرفتم آیا نیاز هست مدارکم رو تایید کنم؟
    و یه سوال دیگه، سفارت بعد از مصاحبه مدارک رو بهمون برمیگردونه؟ یا من برای ثبت نام باید یکسری دیگه از مدارکم رو ترجمه کنم؟
    کلا چند سری از اصل مدارک برای مصاحبه و ثبت نام لازمه؟
    ممنون
    ببین اونایی که از طریق یونی اسیست اقدام میکنن یا بعضی از دانشگاه ها کپی ترجمه مدارک با مهر سفارت رو میخوان، واسه همین میبرن سفارت که تایید کنه مدارکشونو. اگه پذیرش گرفتی که دیگه حله! سفارتم تو خود سایتش هست که چه مدارکی رو لازم داره، اصل مدارک به علاوه ترجمه و چند سری کپی از همه اش. دانشگاهتونم خودتون باید چک کنید.

Junior Member

مرسی دوست عزیز،
    خب سفارت مدارکی رو که تحویل میدیم نگه میداره؟ یا پس میده؟

Junior Member

من هنوز نرفتم سفارت، اصل مدارک رو سفارت نگه نمیداره، مگر اینکه کپی هارو نگه داره.. اونم نمیدونم دقیق چون خودم هنوز برا ویزا دانشجویی سفارت نرفتم.

Junior Member

سلام شرمنده اگر سئوال خند دار است ، سفارت جمعه ها منظورم جمعه این هفته باز هست؟
    تو سایت چیزی ندیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaa_s نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز،خب سفارت مدارکی رو که تحویل میدیم نگه میداره؟ یا پس میده؟
    یک سری اصل مدارک ترجمه شده که تأیید شده و یک سری کپی از مدارک رو باید روز مصاحبه تحویل سفارت بدید (باید مهر سفارت رو هم کپی بگیرید). سفارت هیچ مدرکی رو بر نمی‌گردونه. چک لیست دانشجویی رو از سایت سفارت بگیرید و مدارک رو بر همون اساس مرتب کنید. درباره مصاحبه و مدارکی که باید تحویل بدید، توی فروم‌های مرتبط اطلاعات بهتری پیدا می‌کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)