صفحه 267 از 398 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_sh_a نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر . یه سوال دارم ممنون میشم اگر جوابش رو میدونید جواب بدین.

من میخوام پذیرش آلمانی بگیرم اما هنوز مدرک زبانم (B1) آماده نشده . یکی از دوستانم که قدرت مکاتبه ی خوبی داره دانشگاه رو راضی کرده تا زمان ثبت نام از من مدرک زبان نخوان . یعنی عملا تا روز مصاحبه من به مدرک زبان احتیاج پیدا نمیکنم .
    مشکلی که میمونه تایید مدرک زبانمه . چون من این هفته مدارک تحصیلی ترجمه شدم رو میخوام ببرم سفارت برای تایید .
    میتونم بعدا که مدرک زبانم آماده شد اون رو تکی ببرم برای تایید یا نه ؟!
    مشکلی نداره، بعدا هم میتونین ببرین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

سلام
    من یکم گیج شدم در مورد مدارک مورد نیاز واسه درخواست ویزای پیوست به خانواده. در سایت سفارت یکم واضح توضیح نداده و سوالم اینه که اصل ترجمه شناسنامه زوجین باید توسط سفارت تایید بشه یا اینکه تایید کپی آنها توسط سفارت کافیه؟ و سوال دوم اینه که آیا ویزای همسر هم باید تایید بشه توسط سفارت؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

من پذیرش با فاند کامل از مکس پلانک گرفتم. ولی چون تازه از ارشد فارغ التحصیل شدم فقط گواهی موقت ارشد و لیسانس رو دارم. آزاد کردن مدرک در خوش بینانه ترین حالت چند ماه طول می کشه. از طرفی من مدارکم سال آینده خود به خود از طریق کاریابی آزاد می شه. خواستم ببینم کسی بوده که با مدرک موقت رفته باشه مصاحبه؟ و آیا مدرک موقت رو هم می شه ترجمه کرد که به درد سفارت بخوره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط IraniStudent نمایش پست ها
    من پذیرش با فاند کامل از مکس پلانک گرفتم. ولی چون تازه از ارشد فارغ التحصیل شدم فقط گواهی موقت ارشد و لیسانس رو دارم. آزاد کردن مدرک در خوش بینانه ترین حالت چند ماه طول می کشه. از طرفی من مدارکم سال آینده خود به خود از طریق کاریابی آزاد می شه. خواستم ببینم کسی بوده که با مدرک موقت رفته باشه مصاحبه؟ و آیا مدرک موقت رو هم می شه ترجمه کرد که به درد سفارت بخوره؟
    اگه بتونین مدرکی از دانشگاه بگیرین که قابلیت تایید در سامانه وزارت علوم رو داشته باشه، بعد از اون دیگه مشکلی نیست.
    حتی یه کاغذ هم باشه که قید کرده باشه شما فارغ التحصیل شدین قبوله. البته ریزنمرات هم لازمه...
    اول میره برای ترجمه رسمی، دادگستری، امورخارجه و در نهایت تایید سفارت.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

دوستان سلام
    من برای ترم زمستون 5 نسخه مدارک تایید کردم ( فروردین ماه )
    الان میخوام برم برای ترم تابستون مدارک تایید کنم بازم برام مجانی تایید می کنن ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از دانشگاه ها ایمیل زدم و شرایطم و رشته مورد نظرم رو گفتم. و ازشون خواستم مدارک مورد نیاز برای پذیرش و زمان مناسب برای اپلای رو بهم بگن..
    بعد برام یه لینک فرستادن و گفتن که جواب این سوالایی که پرسیدین تو این لینک هست.
    آیا این ایمیل برای تایید رایگان مدارک کافیه ؟

من الان آلمان هستم و میخوام برای مستر اقدام کنم. مدارک تحصیلیم که ترجمه انگلیسی (رسمی و تایید وزارت خارجه) شده رو دارم با خودم. حالا برای اقدام کردن در آلمان باید مدارک رو چجوری بفرستم براشون؟ پروسه تایید مدارک در سفارت آلمان (در تهران) خیلی سخت میشه برام چون باید دوباره مدارکمو پست کنم ایران که یکی ببره سفارت تایید کنند و دوباره پست کنه به آلمان و من از آلمان پست کنم دانشگاه ها !!!
    راه دیگه ای هست به نظرتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    سلام
    من یکم گیج شدم در مورد مدارک مورد نیاز واسه درخواست ویزای پیوست به خانواده. در سایت سفارت یکم واضح توضیح نداده و سوالم اینه که اصل ترجمه شناسنامه زوجین باید توسط سفارت تایید بشه یا اینکه تایید کپی آنها توسط سفارت کافیه؟ و سوال دوم اینه که آیا ویزای همسر هم باید تایید بشه توسط سفارت؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا
    سلام
    سند ازدواج رو باید ترجمه کنید با تایید دادگستری و خارجه و بعد به تایید سفارت هم برسونین. برای روز مصاحبه، آلمانی یا انگلیسی مهم نیست.
    نیازی به ترجمه شناسنامه زوجین یا کپی اون برای روز مصاحبه نیست ولی اگه به آلمانی ترجمه کنید و با تایید سفارت ببرید آلمان اونجا احتمالا به درد بخوره
    نیازی هم به تایید ویزای همسر نیست و دوتا کپی ساده ازش کفایت می کنه

برقرار باشید

سلام به همه

برای تایید مدارک توسط سفارت باید شخصا مراجعه کنیم یا میتونیم یه نفر دیگه رو با کارت شناسایی خودمون بفرستیم؟

ممنونم میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط golestani3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا لازمه حتما خود شخص برای تایید مدارک بره یا فرد دیگری هم میتونه بره سفارت و در کنار مدارک خودش مدارک شما رو هم تایید کنه؟
    اگه خود شخص امکانش هست که تایید نکنن. کاملا بیتگی به افسر مربوطه داره... ولی من دیده بودم کسانی بستگانشون اومدن و براشون تایید کردن.
    ویرایش توسط omid2015 : October 26th, 2015 در ساعت 01:54 AM دلیل: نظم
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)