صفحه 313 از 398 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام.
    آیا هزینه 25یورو برای تایید مدارکی مثل شناسنامه و سند ازدواج برای هر کپی هست یا برای 5نسخه.

یعنی اگر اصل ترجمه سند ازدواج و ۳کپی از اون رو برای تایید بدم، هزینه 75یورو میشه یا همون 25یورو.

آیا دانشجویانی که فاند هستند هم باید این هزینه رو بپردازن؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    سلام.
    آیا هزینه 25یورو برای تایید مدارکی مثل شناسنامه و سند ازدواج برای هر کپی هست یا برای 5نسخه.

یعنی اگر اصل ترجمه سند ازدواج و ۳کپی از اون رو برای تایید بدم، هزینه 75یورو میشه یا همون 25یورو.

آیا دانشجویانی که فاند هستند هم باید این هزینه رو بپردازن؟

ممنون
    25 یورو برای اصلشون هست کپیشون ارزونتره یادم نیست چقدره دقیقا اما تو سابت سفارت نوشته.
    ربطی به فاند نداره و باید پرداجت بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام .
    من برای دکتری میخوام اقدام کنم. مدارک کارشناسی و ارشدم رو از کشور دیگه ای گرفتم. و توی همون کشور مدارکم رو ترجمه کردم و به تایید سفارت آلمان در همون کشور درآوردم. حالا مدرک دیپلم دبیرستانم که مال ایرانه ، در ایران ترجمه کردم و می خوام ببرم واسه سفارت آلمان در ایران برای تایید. حالا دوستان سوالم اینجاست که من برای مصاحبه ی ویزا که خواستم برم سفارت آلمان در ایران و یا برای دانشگاهی که میخوام مدارکم رو بفرستم واسشون مهمه که تایید سفارت کشورهای جداگانه برای هر مدرک فرق میکنه؟ توی مصاحبه در سفارت آلمان در ایران اگه ببینن که مدرک کارشناسی و ارشدم مال جای دیگه هست و تایید مال سفارت آلمان همون کشوره، قبول میکنن؟ اگه قبول نمی کنن چه کاری میتونم انجام بدم؟
    اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenisim نمایش پست ها
    سلام .
    من برای دکتری میخوام اقدام کنم. مدارک کارشناسی و ارشدم رو از کشور دیگه ای گرفتم. و توی همون کشور مدارکم رو ترجمه کردم و به تایید سفارت آلمان در همون کشور درآوردم. حالا مدرک دیپلم دبیرستانم که مال ایرانه ، در ایران ترجمه کردم و می خوام ببرم واسه سفارت آلمان در ایران برای تایید. حالا دوستان سوالم اینجاست که من برای مصاحبه ی ویزا که خواستم برم سفارت آلمان در ایران و یا برای دانشگاهی که میخوام مدارکم رو بفرستم واسشون مهمه که تایید سفارت کشورهای جداگانه برای هر مدرک فرق میکنه؟ توی مصاحبه در سفارت آلمان در ایران اگه ببینن که مدرک کارشناسی و ارشدم مال جای دیگه هست و تایید مال سفارت آلمان همون کشوره، قبول میکنن؟ اگه قبول نمی کنن چه کاری میتونم انجام بدم؟
    اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    سلام
    کار خیلی خوبی کردین که مدارکتون رو در سفارت آلمان در اون کشور تایید کردین. مدرک لیسانس و فوق من هم از کشور دیگه ای بود اما تایید سفارت آلمان در اون کشور رو نداشت. بعد از یک هفته از تاریخ مصاحبه با من تماس گرفتن و گفتند مدارکم رو باید در سفارت آلمان در کشور مربوطه تایید کنم و منم این کارو کردم (گر چه من دو ماه قبل از مصاحبه با سفارت تماس گرفتم کفتن نیازی نیست که تایید بشه ). بله قبول میکنند و مشکلی نیست.

Junior Member

سلام دوستان.
    با توجه به اینکه درخواست های دانشجویی احتمالا داره کمتر میشه کم کم آیا باز هم برای تایید مدارک باید از ساعت های اولیه روز رفت و صف ایستاد؟
    بعضی جاهای این فروم نوشته از حدود 4...

ممنون.

سلام دوستان، روز به خیر، یه سوال داشتم

من برای یه کنفرانس می خوام برم آلمان می خوام بدونم مدارکی مثل شناسنامه، بیمه مسافرتی، گواهی اشتغال به تحصیل و سایر مدارکی که سفارت اعلام می کنه نیاز به ترجمه دارن؟ چون سایت سفارت فقط مدارک رو اعلام کرده و نگفته که ترجمه بشن یا نه.

ممنونم

Junior Member

سلام.

1. آیا مهر تایید سفارت روی کپی ترجمه ها اون رو برابر اصل می کنه؟
    2. آیا ادارات آلمان اصل ترجمه رو می خواهند یا کپی با تایید سفارت هم قبوله؟
    ! من می توانم اصل ترجمه شناسنامه ها و سند ازدواج رو با کپی هاشون ببرم و برای کپی هاشون هم تایید بگیرم که دیگه لازم نباشه نسخه دومی از ترجمه ها رو از دارالترجمه بگیرم و هزینه اضافه ندم!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط poooo47 نمایش پست ها
    سلام.

1. آیا مهر تایید سفارت روی کپی ترجمه ها اون رو برابر اصل می کنه؟
    2. آیا ادارات آلمان اصل ترجمه رو می خواهند یا کپی با تایید سفارت هم قبوله؟
    ! من می توانم اصل ترجمه شناسنامه ها و سند ازدواج رو با کپی هاشون ببرم و برای کپی هاشون هم تایید بگیرم که دیگه لازم نباشه نسخه دومی از ترجمه ها رو از دارالترجمه بگیرم و هزینه اضافه ندم!؟
    سلام
    1- بله
    2- اکثرا اصل یا تایید سفارت. بسته به اداره داره باید بپرسین.

سلام دوستان

میخواستم ببینم با نشون دادت ویزا میشه اصل ترجمه مدارک تحصیلی رو تایید سفارت کرد؟
    چون با نامه دانشگاه فقط کپی ها رو تایید کردن ولی اصل ها رو نکردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم ببینم با نشون دادت ویزا میشه اصل ترجمه مدارک تحصیلی رو تایید سفارت کرد؟
    چون با نامه دانشگاه فقط کپی ها رو تایید کردن ولی اصل ها رو نکردن.
    سلام
    تا جایی که میدونم دیگه کلا اصل رو تایید نمیکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)