صفحه 323 از 398 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط splash2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان

راستش نمیدونم جای درستی مطرح میکنم یا خیر. من میلی از استادم در یافت کردم و گفته پوزیشن رو بردی. برو سفارت ببین چی میخوان بیا بم بگو. استاده گفت هیچ آشنایی هم نداره با روند سفارت(خودمم همین جور). کسی میدونه سفارت برای وقت گرفتن و ویزا دادن به چه تاییدیه ای از دانشکاه نیاز داره؟ چه نامه ای از استاد/ دپارتمان/ دانشگاه لازممه؟ و دیکه اینکه حدودا چقدر برای تمام این کارا وقت نیاز هست؟ من عجله ای ندارم ولی استاده داره. اگر کسی قذم به قدم بگه ممنون میشم. به سفارتم ک زنگ زدم که هیچی دیگه کلا رو منشی بود.

تشکر از راهنماییتون
    سلام
    لطفا به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...leVisa__S.html

Junior Member

دوستان سلام
    من چند روز دیگه برای ویزای دانشجویی وقت سفارت دارم. آیا قبلش نیازی هست مدارک و ترجمه ها رو به بخش تایید مدارک بدم و تاییدیه بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin6987 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من چند روز دیگه برای ویزای دانشجویی وقت سفارت دارم. آیا قبلش نیازی هست مدارک و ترجمه ها رو به بخش تایید مدارک بدم و تاییدیه بگیرم؟
    سلام.
    بله. مدارک دانشجویی که ترجمه شده اند در صورتی مورد تایید سفارت است که قبلا توسط بخش تایید مدارک مهر تایید داشته باشند

Junior Member

ممنون.
    قسمت وقت گرفتن برای ویزا لود نمیشه برام!! واسه شما هم همین طوره؟

تو مدارک نوشته مدارک رسمی و همراه با ریز نمرات....مدارکم رسمی با مهر وزارت خارجه . دادگستریه ولی ریز نمره ارشدم ترجمه غیر رسمیه(ناجیت) مشکل ایجاد میکنه یا کارم با همین را میوفته؟

کسایی ک فاند میگیرن اون 8000 یورو را باز هم باس داشته باشن؟

پیشتر از دوستانی ک راهنمای میکنند ممنون.

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم.

به طور مثال اگه برم آلمان (دانشگاهش ایده الم نیست) و بعد از جای دیگه ای پذیرش بگیرم تو اروپا مشکلی واسم پیش میاد؟ چون مهر آلمان تو پاسپورت دیگه از نظر سفارت کشور دومی میخوام بدونم. یا نیازه دیگهای نیس ادم بره سفارت و همش شینگنه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin6987 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من توی خرداد گذشته که رفتم سفارت مدارک ترجمه رسمی که مهر وزارت خارجه رو دارن و یه سری کپی معمولی ( نه کپی که سفارت تایید کرده) تحویل دادم بنابراین اگر قوانین توی این چندماه تغییر نکرده باشه ( که احتمالا نکرده) برای پروسه ویزا نیاز به مدارکی که تایید سفارت شده باشه ندارید. بعلاوه اینکه سفارت فقط کپی هارو در کل تایید میکنه نه اصل مدارک رو ( اصلش نیازی به تایید نداره در حالت کلی)

Junior Member

سلام دوستان. به من گفتند برای تایید مدارک در سفارت به ازای هر پلمب، 45 یورو باید بپردازم. این درسته یه خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان. به من گفتند برای تایید مدارک در سفارت به ازای هر پلمب، 45 یورو باید بپردازم. این درسته یه خیر؟
    سلام
    مدارک دانشجویی در صورت داشتن نامه پذیرش یا نامه استاد یا یونی اسیست نیازی به پرداخت هزینه نداره. ولی مدارک غیر از این مثل سند ازدواج خود اصل مدرک 25 یورو هزینه اش هست . مدارک دیگه هم 45 یورو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malicete نمایش پست ها
    سلام به همه
    من امروز ساعت 8.5 مصاحبه داشتم و صبح زود رفتم برای تایید مدارک.
    جلوی در همه میگفتن که برای تایید مدارک دیر اومدم و نمیرسم و این حرفا.
    ولی بعد از 1.5 ساعت معطلی که رفتم تو قسمت تایید مدارک، اون خانومه بهم گفت مدارک لیسانس و دبیرستانم نیازی به تایید ندارن، دست کم تو این مرحله.
    گفت نهایتن اون آخر بیار که تایید کنیم میبری برای دانشگاه تایید شده باشن!
    راستی بگم که مدارک من ترجمه شده بودن مهر دادگستری و خارجه هم داشتن، ولی دختره حتی اینا رو هم نگاه نکرد و همون از دور که دانشنامه رو دید گفت نیازی نیست
    (بماند که من خودم خیلی مشکوک بودم به قضیه و چند تا سوال دیگه کردم تا مطمئن بشم.)

با سلام
    من چند تا سوال دارم .
    1) باید از سفارت وقت بگیریم برای تایید مدارک با فقط برای ویزا گرفتن باید وقت گرفت و چه جوری وقت بگیربم؟
    2) copy of university entrance qualification که بعضی دانشگاههای آلمان میخوان که باید به تایید سفارت هم برسه چیه دقیقا ؟ورود به دانشگاه b.S رو میگه ؟ از کجا باید تهیش کرد؟
    3) یه دانشگاه ازم مدرک زبان یا حتی تاییدیه ثیت نام تو Course زبان آلمانی رو میخواد. الان تو مرحله بررسی مدارکم . من باید سریع یه تاییدیه ای نشونش بدم. حالا مساله اینه که من زبان آلمانی بلد نیستم و تو هیچ کلاسی هم ثیت نام نکردم ، یه Registration سوری تو یه موسسه زبان آلمانی از کجا میتونم جور کنم که بعد اگه پذیرش شدم حتما میرم یاد میگیرم و لی الان فقط بررسی مدارکه و ممکنه من قبول نشم ، بنابراین نمیخوام ثبت نام کنم و کلی پول بدم قبل از اطمینان ار قبولی.
    4) مدرک high school رو هم باید سفارت تایید کنه؟تایید هر مدرک چقدر تموم میشه؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن، راهنمایی کنند.
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azgh نمایش پست ها
    با سلام
    من چند تا سوال دارم .
    1) باید از سفارت وقت بگیریم برای تایید مدارک با فقط برای ویزا گرفتن باید وقت گرفت و چه جوری وقت بگیربم؟
    2) copy of university entrance qualification که بعضی دانشگاههای آلمان میخوان که باید به تایید سفارت هم برسه چیه دقیقا ؟ورود به دانشگاه b.S رو میگه ؟ از کجا باید تهیش کرد؟
    3) یه دانشگاه ازم مدرک زبان یا حتی تاییدیه ثیت نام تو Course زبان آلمانی رو میخواد. الان تو مرحله بررسی مدارکم . من باید سریع یه تاییدیه ای نشونش بدم. حالا مساله اینه که من زبان آلمانی بلد نیستم و تو هیچ کلاسی هم ثیت نام نکردم ، یه Registration سوری تو یه موسسه زبان آلمانی از کجا میتونم جور کنم که بعد اگه پذیرش شدم حتما میرم یاد میگیرم و لی الان فقط بررسی مدارکه و ممکنه من قبول نشم ، بنابراین نمیخوام ثبت نام کنم و کلی پول بدم قبل از اطمینان ار قبولی.
    4) مدرک high school رو هم باید سفارت تایید کنه؟تایید هر مدرک چقدر تموم میشه؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن، راهنمایی کنند.
    با تشکر
    1-تایید مدارک وقت نمیخواد صبح ساعت 6.30 جلوی درب تایید مدارک باشید اسم مینویسد توی لیستی که روی در هست و به ترتیب میرید داخل و همون روز ساعت 2 به بعد یا روزه بعدش مدارک رو تحویل میدن.
    2-اطلاع ندارم.
    3-من بعید میدونم با ثبت نام تو کلاس زبان بتونید پذیرش بگیرید یا حتی کارهاتون رو انجام بدید باید مدرک زبان داشته باشید اما اگه اینجوریه که شما میگید خب با اموزشگاههای شهرتون صحبت کنید شرایط رو توضیح بدید واسشون شاید قبول کنند تاییدیه ثبت نام بهتون بدند.
    4- اگه تو چک لیست سفارت نوشته باید تایید کنید فکر کنم باید تایید بشه هم دیپلم وهم ریز نمرات. (برای مدارک تحصیلی 45 یورو بدون پذیرش از دانشگاه و رایگان با پذیرش از دانشگاه)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)