صفحه 354 از 398 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

من مشکلی با وقت ندارم و شما می فرمایید که خیلی هم سخت نیست ، حتما همینطور است
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط salar14 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما . ولی وقت گرفتن خیلی هم سخت نیست . ساعت 2:30 سایت باز میشه

Junior Member

سلام، با عرض معذرت دو تا سوال داشتم:
    1) من مدرک دانشگاهیم(دانشنامه) خودش دو زبانه است(از دانشگاه شریف) می خواستم بدانم که اگر این مدرک را ببرم آن را برابر با اصل می کنند؟ آخر در سایت همش تاکید کرده ترجمه.
    2) اگر دانشگاهم کارنامه را نیز انگلیسی صادر کرده باشه چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2551 نمایش پست ها
    سلام، با عرض معذرت دو تا سوال داشتم:
    1) من مدرک دانشگاهیم(دانشنامه) خودش دو زبانه است(از دانشگاه شریف) می خواستم بدانم که اگر این مدرک را ببرم آن را برابر با اصل می کنند؟ آخر در سایت همش تاکید کرده ترجمه.
    2) اگر دانشگاهم کارنامه را نیز انگلیسی صادر کرده باشه چطور؟
    سلام گرامی
    بله فقط مهر می زنند. ولی اگر کسی مدارکش پارسی باشد باید بدهد مترجم رسمی و چون دارالترجمه مدارک ترجمه شده را با اصلش خودش تحویل دادگستری می دهد و مهرشده اش را می گیرد خب این گمان پیش می آید که حتما باید مدارک را داد به دارالترجمه و.... وگرنه خود ما هم می توانیم شخصا مدارک را به آنجا ببریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام گرامی
    بله فقط مهر می زنند. ولی اگر کسی مدارکش پارسی باشد باید بدهد مترجم رسمی و چون دارالترجمه مدارک ترجمه شده را با اصلش خودش تحویل دادگستری می دهد و مهرشده اش را می گیرد خب این گمان پیش می آید که حتما باید مدارک را داد به دارالترجمه و.... وگرنه خود ما هم می توانیم شخصا مدارک را به آنجا ببریم.
    با عرض معذرت راستش را بخواهید اصلا متوجه نشدم، بله فقط مهر می زنند؟ مگر قرار است کار دیگری هم بکنند که نمی کنند؟ مدارک را بایستی به کجا ببریم قبل از سفارت منظورتان را در این قسمت هم متوجه نشدم. یعنی اینکه دادگستری و وزارت امور خارجه مدارک کپی انگلیسی را هم بایستی مهر بزنند؟ یعنی الان دقیقا دانشنامه و کارنامه انگلیسی صادر شده(غیر ترجمه) را بایستی کجا مهر زد؟ وزارت علوم، دادگستری و یا وزارت امور خارجه یا اینکه خود سفارت بدون اینها هم مهر می زنه؟

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و دو هفته دیگه نوبت مصاحبه دارم. آیا برای تایید مدارک باید وقت بگیرم یا یک روز قبل ازمصاحبه ببرم قبول میکنن؟ برای تایید مدارک بایدچقدر پرداخت کنم؟ آخه داخل سایت سفارت اطلاعات مربوط به تایید مدارک دانشجویی رو توضیح داده ولی برای فرصت مطالعاتی من چیزی پیدا نکردم
    لطفا منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان من اسم دانشگاهم داخل سایت anabin هست رشته ی لیسانسم هم هست ولی فوق لیسانسم نیست! کسی می دونه باید بازم تاییدیه ZAB بگیرم یا نه ؟
    سوال دیگه اینکه الن داخل سایت سفارت نمیزاره نوبت بگیریم یک اررور میده که فعلا نوبتی وجود نداره! موقع های خاصی باز میشه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط nta_xyz نمایش پست ها
    سلام دوستان من اسم دانشگاهم داخل سایت anabin هست رشته ی لیسانسم هم هست ولی فوق لیسانسم نیست! کسی می دونه باید بازم تاییدیه ZAB بگیرم یا نه ؟
    سوال دیگه اینکه الن داخل سایت سفارت نمیزاره نوبت بگیریم یک اررور میده که فعلا نوبتی وجود نداره! موقع های خاصی باز میشه ؟!

کی گفته باید رشته رو چک کنید ؟ فقط اسم دانشگاه ...

وقت سفارت هم هرشب ساعت 2:30 باز میشه

Junior Member

مطمئن هستین ؟ یعنی من که پذیرش از دانشگاه دارم، دیگه نیازی نیست تاییدیه مدارکم رو بگیرم برای گرفتن ویزا ؟

دوستان اگه امکانش هست جواب منو بدین لطفا
    /ایا برای تایید مدارک توسط سفارت هزینه دریافت می کنند؟ اگه بله لطفا بگین چند یورو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazzzzz نمایش پست ها
    دوستان اگه امکانش هست جواب منو بدین لطفا
    /ایا برای تایید مدارک توسط سفارت هزینه دریافت می کنند؟ اگه بله لطفا بگین چند یورو؟

تحصیلی با مکاتبه دانشگاه 5 سری رایگان هست ... بقیه مدارک بله هزینه دارد و فرق میکند .... هزینه تایید مدارک به ریال دریافت میشود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)