صفحه 355 از 398 نخستنخست ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

دوستان من برای بیست روز دیگه بلیط دارم و ترجمه مدارکم باید تایید بشه ولی تهران نیستم کسی هست که بتونه تاییدیه فوری بگیره و یه هزینه ای پرداخت کنیم برای اینکار؟ لطفا راهنمایی کنید چطور میشه تو این مدت تاییدیه بگیرم. سیستم گرفتن وقت رو بلد نیستم باید مشخصات کسی رو که میره تاییدیه بگیره موقع وقت گرفتن بنویسیم؟

سلام
    دوستان سوالی داشتم
    لطف کنید اگه خودتون و دوستانتون از تاریخ 30 تا امروز یعنی 5 آذر موفق به گرفتن وقت تایید مدارک شدید اطلاع رسانی کنید. راستش تو چند روز گذشته نتونستم ساعت 2.30 تا نیم ساعت بعد به وقت ایران وقت ها رو ببینم. یعنی وقتی ارائه نمی شد. آیا زمان های دیگه ای رو هم باید چک کنم یا خیر. ممنون

سلام دوستان
    در مورد درخواست وقت برای تایید سند ازدواج برای ویزای پیوست باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ در مورد شناسنامه اگر توضیحات نداشته باشه باز هم باید تایید بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

1.Legalizations and certifications of copies
    2. Consular service (consular certificates, certifications of signatures, consultations regarding inheritance and citizenship law, family law, etc.)

Junior Member

سلام
    یا می توانید بصورت نرمال وقت تایید بگیرید که کار آسانی نیست و یا بصورت فورس ۲ راه دارد.
    یکی نخبه و اینطور چیزها باشید
    ویا بصورت پارتی بازی
    نقل قول نوشته اصلی توسط shora88 نمایش پست ها
    دوستان من برای بیست روز دیگه بلیط دارم و ترجمه مدارکم باید تایید بشه ولی تهران نیستم کسی هست که بتونه تاییدیه فوری بگیره و یه هزینه ای پرداخت کنیم برای اینکار؟ لطفا راهنمایی کنید چطور میشه تو این مدت تاییدیه بگیرم. سیستم گرفتن وقت رو بلد نیستم باید مشخصات کسی رو که میره تاییدیه بگیره موقع وقت گرفتن بنویسیم؟

Junior Member

دوستانی هستند که اینجا میگن مثل آب خوردن ۲:۳۰ وارد سایت می شوید و سایت به راحتی وقت میدهد.
    این دوستان را جدیدا وقتی نگرفته اند ویا امتحان نکرده اند.
    جدیدا وقت خیلی سخت شده است و آن هم بخاطر سال نو میلادی است ولی روال وقت گرفتن همان است.
    یا خودتان بگیرید ویا پارتی دارید برایتان بگیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی داشتم
    لطف کنید اگه خودتون و دوستانتون از تاریخ 30 تا امروز یعنی 5 آذر موفق به گرفتن وقت تایید مدارک شدید اطلاع رسانی کنید. راستش تو چند روز گذشته نتونستم ساعت 2.30 تا نیم ساعت بعد به وقت ایران وقت ها رو ببینم. یعنی وقتی ارائه نمی شد. آیا زمان های دیگه ای رو هم باید چک کنم یا خیر. ممنون

Junior Member

گزینه یک
    بله
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد درخواست وقت برای تایید سند ازدواج برای ویزای پیوست باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟ در مورد شناسنامه اگر توضیحات نداشته باشه باز هم باید تایید بشه؟
    ممنون از راهنماییتون

1.Legalizations and certifications of copies
    2. Consular service (consular certificates, certifications of signatures, consultations regarding inheritance and citizenship law, family law, etc.)

سلام دوستان من دو تا سوال داشتم. ۱- اینطور که از مطالب متوجه شدم وقت برای تایید مدارک هر شب ساعت ۲:۳۰ بوقت ایران باز میشه ایا درست متوجه شدم؟ ۲- اگر امشب وفت بگیرم چه زمانی حدودا به من وقت برای تایید مدارک میدن؟ ممنون از جواب شما
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

Junior Member

بله
    هر زمانی که تایم خالی داشته باشه از ۵ روز بعد تا ۳ هفته بعد
    نقل قول نوشته اصلی توسط AGHSIN نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو تا سوال داشتم. ۱- اینطور که از مطالب متوجه شدم وقت برای تایید مدارک هر شب ساعت ۲:۳۰ بوقت ایران باز میشه ایا درست متوجه شدم؟ ۲- اگر امشب وفت بگیرم چه زمانی حدودا به من وقت برای تایید مدارک میدن؟ ممنون از جواب شما

سلام به همه...
    برای ویزای دانشجویی, اون کپی هایی که از ترجمه مدارک تحصیلی باید ارائه بدیم باید سفارت هم تایید بکنه یا فقط کپی ساده میخوان. همین که مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داره کافی نیست؟

از ساعت 10 تا الان که 2.40 دارم چک میکنم هیچ تایمی باز نشده همش این پیام رو میده:
    Unfortunately, there are no appointments available at this time. New appointments will be made available for booking at regular intervals.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)