صفحه 358 از 398 نخستنخست ... 258308348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,571 تا 3,580 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

ممنون از توضیحات خوبتون

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام
    چند نکته برای تایید مدارک برای خودم و اطرافیان دیدم که فکر می کنم گفتن مجددش مفید باشه.
    اول اینکه رفتار دوستان در بخش تایید مدارک بسیار خوب و مناسب است. من چندین مورد شنیده بودم که اعصاب ندارند و غیره که واقعا اینجوری نبودن.
    برای تحویل مدارک دقت کنید که دالرترجمه موقع کپی گرفتن همه صفحات رو همانطور که هست کپی کنه برای من کلیه ترجمه هام که تایید دادگستری و امور خارجه هم داشت در قسمت اصل مدارک فارغ التحصیلی دو رو کپی نشده بود که بردم دارالترجمه برام درست کرد (البته بدون دریافت هیچ هزینه ای).
    حتما زمانی که مدارک رو از دارالترجمه تحویل می گیرید دقت کنید که همه مهر های ضروری وجود داشته باشه. دیدم یکی از افراد که 2 روز دیگه مصاحبه داشت به این دلیل مدارکش رو نگرفتن.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramw42 نمایش پست ها
    دوستان کسی اگر وقت تایید مدارک فوری لازم دارد؟! لطفا به من پیام دهد تا راهنمایی کنم
    سلام
    من نیاز به یه وقت فوری برای تایید سند ازدواح دارم

Junior Member

سلام
    لطفا پیغام دهید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadseifik نمایش پست ها
    سلام
    من نیاز به یه وقت فوری برای تایید سند ازدواح دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

با سلام .
    من ترجمه ی لیسانسم پارسال توسط سفارت مهر تایید خورده ولی از ترجمه ی لیسانس 5 تا کپی نگرفته بودم که میخوام برای اینکار اقدام کنم . آیا برای مهر زدن کپی های لیسانس هم اصل دانشنامه لیسانس رو نیاز دارن ؟ یا بدون اصل دانشنامه مهر میزنن؟؟

Junior Member

بله لازم است
    سفارت تمامی مدارک را با اصل برابری میدهد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash2005 نمایش پست ها
    با سلام .
    من ترجمه ی لیسانسم پارسال توسط سفارت مهر تایید خورده ولی از ترجمه ی لیسانس 5 تا کپی نگرفته بودم که میخوام برای اینکار اقدام کنم . آیا برای مهر زدن کپی های لیسانس هم اصل دانشنامه لیسانس رو نیاز دارن ؟ یا بدون اصل دانشنامه مهر میزنن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ramw42 نمایش پست ها
    بله لازم است
    سفارت تمامی مدارک را با اصل برابری میدهد .
    سپاس از راهنمایی شما .
    الان یک هفتست میخوام از سفارت نوبت بگیرم برای تایید مدارک ولی اصلا نوبت نداره . شب ها از 12 تا 3 مرتب چک میکنم . تا 10 ژانویه هم بیشتر فرصت ندارم . آیا راهی هست که بدون نوبت گرفتن از سفارت بشه مدارکو تایید کرد؟؟ یکی از دوستان میگفتن که توو کوچه برلین بعضی دلال ها اینکارو میکنن. آیا درسته؟

Junior Member

تا اواخر ژانویه نوبت مصاحبه ام هست و نیاز به تایید مدارکم توسط سفارت دارم. ولی عملا وقتی برای تایید مدرک نمیشه گرفت. آیا راهی هست بشه وقت فوری گرفت؟

Junior Member

میتونید وقت فوری بگیرید که البته به این آسونی ها نیست
    ویا نخبه باشید و از وزارت علوم خارجه نامه بیارید که قبول کنند
    صندوق پیغام شما پر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط bidarro نمایش پست ها
    تا اواخر ژانویه نوبت مصاحبه ام هست و نیاز به تایید مدارکم توسط سفارت دارم. ولی عملا وقتی برای تایید مدرک نمیشه گرفت. آیا راهی هست بشه وقت فوری گرفت؟

Junior Member

خیر
    برای سفارت آلمان دیگه اینکار را نمی کنند و همه چیز سیستمی شده است ولی راه برای وقت فوری سفارت وجود دارد.
    ولی اگر بصورت نرمال میخایید این مار را انجام دهید ،همان ۲:۳۰ هر شب باید چک کنید که البته نتیجه ای ....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2005 نمایش پست ها
    سپاس از راهنمایی شما .
    الان یک هفتست میخوام از سفارت نوبت بگیرم برای تایید مدارک ولی اصلا نوبت نداره . شب ها از 12 تا 3 مرتب چک میکنم . تا 10 ژانویه هم بیشتر فرصت ندارم . آیا راهی هست که بدون نوبت گرفتن از سفارت بشه مدارکو تایید کرد؟؟ یکی از دوستان میگفتن که توو کوچه برلین بعضی دلال ها اینکارو میکنن. آیا درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rinooo نمایش پست ها
    دوستان عزیز وقتی ویزای شما تحصیلی هست و شما از دانشگاهی پذیرش گرفتین، مدارکی که به "سفارت" می‌دین روز مصاحبه نیاز به تایید شدن نداره! من خودم بدون تایید مدارکمو ۵ سپتامبر که مصاحبه‌ام بود تحویل دادم.
    درود
    در مورد این مساله ای که فرمودید آیا اطمینان دارید؟ من هم وقت فوری دارم برای مصاحبه هم پذیرش دکترا. آیا واقعا نیازی به تایید مدرک نیست؟
    در صورتی که تو سایت سفارت عنوان شده که باید تایید شده باشه مدارک!
    ویرایش توسط bidarro : December 22nd, 2017 در ساعت 03:06 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)