صفحه 359 از 398 نخستنخست ... 259309349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,590 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط bidarro نمایش پست ها
    درود
    در مورد این مساله ای که فرمودید آیا اطمینان دارید؟ من هم وقت فوری دارم برای مصاحبه هم پذیرش دکترا. آیا واقعا نیازی به تایید مدرک نیست؟
    در صورتی که تو سایت سفارت عنوان شده که باید تایید شده باشه مدارک!
    مدتی هست برای روز مصاحبه کپی تایید شده نیاز هست اما اگر ندارید میتونید روز قبل از مصاحبه با پرینت وقت مصاحبه مراجعه کنید و مدارکتون رو تایید کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

سلام
    سیستم تعیین وقت برای تایید مدارک واقعا غیرمنصفانه عمل می کنه من بیش از یک ماهه که تقریبا هر شب چک میکنم ولی یا باز نمیشه یا با سرعت نور در چند ثانیه پر میشه تقریبا گرفتن وقت غیرممکنه و شانس خیلی بالا و سرعت عمل خیلی خیلی زیاد میخواد به عنوان نمونه دیشب ۲۳ دسامبر باز شد که فقط یک جای خالی برای ۸ ژانویه داشت و با اینکه سرعت عمل خیلی زیادی داشتم بازم تا دگمه سابمیت رو زدم پیام داد که پر شده و این واقعا منصفانه نیست. حضوری هم مراجعه کردم گفتند باید نوبت داشته باشی. تلفن و ایمیل هم که جواب نمیدن.

Junior Member

بله متاسفانه این مشکل هست
    کی این سیستم را نوبت دهی درست و کامل شود ....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed315 نمایش پست ها
    سلام
    سیستم تعیین وقت برای تایید مدارک واقعا غیرمنصفانه عمل می کنه من بیش از یک ماهه که تقریبا هر شب چک میکنم ولی یا باز نمیشه یا با سرعت نور در چند ثانیه پر میشه تقریبا گرفتن وقت غیرممکنه و شانس خیلی بالا و سرعت عمل خیلی خیلی زیاد میخواد به عنوان نمونه دیشب ۲۳ دسامبر باز شد که فقط یک جای خالی برای ۸ ژانویه داشت و با اینکه سرعت عمل خیلی زیادی داشتم بازم تا دگمه سابمیت رو زدم پیام داد که پر شده و این واقعا منصفانه نیست. حضوری هم مراجعه کردم گفتند باید نوبت داشته باشی. تلفن و ایمیل هم که جواب نمیدن.

Junior Member

سعيد جان من دو هفته پيش وقت سفارت داشتم براي پيوست ولي همون روز متوجه شدم كه تاييده نگرفتم با كلي استرس رفتم داخل مدارك رو تحويل دادم براي تاييده مدارك سوال كرد گفتم سايت وقت نميداد منم نتونستم تاييده بگيرم يه برگه به من داد گفت فردا صبح برو و اين برگه رو نشون بده مدارك رو تاييد كن بيار به باجه نقص مدارك همون كار هم كردم هيچ مشكلي هم پيش نيومد اين تجربه من هستش سعي بكن براي وقت ولي نشد هيچ كاري از دست ما بر نمياد سفارت بايد جوابگو باشه كه فكر كنم با همين راحه حل بتونه كوتاهيش رو جبران كنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام، دوستان برای تایید سند ازدواج و شناسنامه برای ویزای پیوست، حتما باید ترجمه ها به زبان آلمانی باشه یا به زبان انگلیسی هم قبوله؟ برای سفارت مهمه که کدوم دالترجمه مدارک رو ترجمه کنیم؟

با تشکر از راهنماییتون
    سلام من شخصاً به الماني ترجمه كردم ولي تو سايت نوشته الماني يا انگليسي پس مشكلي نداره دالترجمه هم سعي كن معتبر باشه چون يه موقع ميبيني مثلاً مثل ادرس محضر ازدواجتون رو دقيق تجرمه نميكنه و اين ممكنه دوباره براتون مشكل ساز بشه و باز بايد توجمه كنيد

سلام دوستان ایا کپی پاسپورت هم باید در سفارت تایید بشود
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_MO نمایش پست ها
    سعيد جان من دو هفته پيش وقت سفارت داشتم براي پيوست ولي همون روز متوجه شدم كه تاييده نگرفتم با كلي استرس رفتم داخل مدارك رو تحويل دادم براي تاييده مدارك سوال كرد گفتم سايت وقت نميداد منم نتونستم تاييده بگيرم يه برگه به من داد گفت فردا صبح برو و اين برگه رو نشون بده مدارك رو تاييد كن بيار به باجه نقص مدارك همون كار هم كردم هيچ مشكلي هم پيش نيومد اين تجربه من هستش سعي بكن براي وقت ولي نشد هيچ كاري از دست ما بر نمياد سفارت بايد جوابگو باشه كه فكر كنم با همين راحه حل بتونه كوتاهيش رو جبران كنه

سلام مرسی از راهنمایی شما فکر کنم باید همین کار رو انجام بدم ولی برخورد پرسنل سفارت با مردم به صورت شانسی هستش چون من حضوری هم رفتم بهم گفتم نمیشه باید وقت داشته باشی حالا تا روز مصاحبه ببینم چی میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

دوستان توو سیستم نوبت دهی قسمتی که باید application رو انتخاب کنیم دو گزینه وجود داره . گزینه اولی نوشته که قانونی کردن مدارک که اگر اشتباه نکنم برای مهر سفارت روی ترجمه مدارک تحصیلی هست و گزینه دومی هم نوشته تایید کردن کپی ها . اگر شخصی بخواد هم مدارکشو قانونی کنه هم 5 تا کپی بگیره ، باید دو تا نوبت بگیره؟؟؟؟
    سیستم نوبت دهیشون واقعا مسخرست . خیلیییییییی افتضاح و بیخوده . مسخره ترین قسمتش اینه که آدم وقتشو انتخاب میکنه و صفحه ارسال مشخصات باز میشه . تا مدتی که آدم اسمشو تایپ کنه وقت ها پر میشه و فرم ارسال نمیشه !!!!!! نمیدونم واقعا این چه سیستمیه دیگه !!!!!
    الان من میخوام اقدام کنم برای پذیرش . مدرک لیسانسم مهر داره ولی دیپلم و پیش دانشگاهیم مهر سفارت ندارن . چند روز دیگه بیشتر وقت ندارم . واقعا موندم چه کنم !!!!!

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

دوستان امکانش هست کسی که آلمان هست برامون کپی تایید شده مدارک رو بگیره ؟ یعنی بفرستم مدارک رو با کپیش براش آلمان اونم بره از auslanderbehorde اونجا تاییده بگیره .
    ابي كه براسود زمينش بخورد زود ..... دريا شود ان رود كه پيوسته روان است
    گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري .... داني كه رسيدن هنر گام زمان است

Junior Member

خیر ، یک نوبت تایید اصل و کپی مدارک
    من برخی دوستان را در خصوص وقت فوری راهنمایی کردم و کارشان راه افتاد ولی شما می بایست 2:30 به وقت ایران این کار را انجام دهید و پر شدن سریع به خاطر تعداد بالای نفرات و درخواست هاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2005 نمایش پست ها
    دوستان توو سیستم نوبت دهی قسمتی که باید application رو انتخاب کنیم دو گزینه وجود داره . گزینه اولی نوشته که قانونی کردن مدارک که اگر اشتباه نکنم برای مهر سفارت روی ترجمه مدارک تحصیلی هست و گزینه دومی هم نوشته تایید کردن کپی ها . اگر شخصی بخواد هم مدارکشو قانونی کنه هم 5 تا کپی بگیره ، باید دو تا نوبت بگیره؟؟؟؟
    سیستم نوبت دهیشون واقعا مسخرست . خیلیییییییی افتضاح و بیخوده . مسخره ترین قسمتش اینه که آدم وقتشو انتخاب میکنه و صفحه ارسال مشخصات باز میشه . تا مدتی که آدم اسمشو تایپ کنه وقت ها پر میشه و فرم ارسال نمیشه !!!!!! نمیدونم واقعا این چه سیستمیه دیگه !!!!!
    الان من میخوام اقدام کنم برای پذیرش . مدرک لیسانسم مهر داره ولی دیپلم و پیش دانشگاهیم مهر سفارت ندارن . چند روز دیگه بیشتر وقت ندارم . واقعا موندم چه کنم !!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)