صفحه 360 از 398 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

اصولا این ترجمه مدارک از فارسی به انگلیسی و یا آلمانی باید در کشور محل سکونت باشه ولی ممکن است اگر مترجمه رسمی اونو پیدا کنید هم قبول کنند. ( این موضوع را باید از سفارت پرسید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط polymath نمایش پست ها
    دوستان امکانش هست کسی که آلمان هست برامون کپی تایید شده مدارک رو بگیره ؟ یعنی بفرستم مدارک رو با کپیش براش آلمان اونم بره از auslanderbehorde اونجا تاییده بگیره .

سلام دوستان،
    آیا باید کارت پایان خدمت رو هم برای ویزا دکتری ترجمه و تأیید سفارت کنیم.
    در کل برای ویزای دکتری چه مدارکی رو باید ترجمه و تأیید وزارت خارجه و سفارت کنیم؟
    هنوزم میشه بریم در سفارت صبح زود تأیید مدارکو بگیریم یا حتماً باید وقت بگیریم؟
    قضیه هزینه اش چطوره؟ آیا مدرکی هست که بابتش باید هزینه بدیم؟
    ممنون

Junior Member

برای پذیرش دکترا؛ دانشگاه یک نسخه تایید شده توسط سفارت آلمان از ریزنمرات و دانشنامه لیسانس و ارشد رو از من میخواد. آیا برای تایید کپی ها ؛ باید قبلش اصل اون مدرک هم سفارت تایید کرده باشه؟ آخه تایید اصل مدرک رایگان نیست و اینطوری من باید این هزینه ها رو بپردازم؛ درسته؟
    تایید اصل دانشنامه لیسانس و ارشد؛ هر کدوم ۴۵ یورو
    تایید اصل ریزنمرات لیسانس و ارشد؛ هر کدوم ۴۵ یورو
    تایید مدرک تحصیلی همسر ۴۵ یورو
    تایید سند ازدواج ۲۵ یورو

ینی جمعا ۲۹۵ یورو که مبلغ کمی هم نیس...!
    ممنون راهنمایی کنید که من اضافه سندی رو تایید نکنم و هزینه اضافه بپردازم...

Junior Member

همین الان وقت ها بازه ....

Junior Member

در ضمن اینکه گفته می شه وقت ها ساعت ۲.۳۰ صبح باز می شه صحیح نیست. من دیدم ۱۵ باز شده امروز هم که ۸.۳۰ باز شد. به نظر تصادفی می آد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک مهندسی دانشگاه تهران

سلام. ببخشید برای تایید مدارک الزاما باید از طریق سفارت اقدام کرد؟ سازمان امور دانشجویان هم تایید مدارک را انجام می دهد. برای دانشگاه های اروپایی این تاییدیه قابل قبول هست؟

با سلام، دوستان چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید:

1. در قسمت تعیین وقت تایید مدارک در قسمت application دو تا گزینه وجود داره. برای تایید ترجمه سند ازدواج و شناسنامه ها کدوم گزینه رو باید انتخاب کنیم؟
    2. اینکه برخی دوستان جدیدا میگن برای تایید مدارک، سفارت اصرار داره که مهر هم ترجمه شده باشه منظور چیه؟ من ترجمه انگلیسی از سند ازدواج و شناسنامه دارم ولی نمیدونم ترجمه مهر منظور چیه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimoj22 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید برای تایید مدارک الزاما باید از طریق سفارت اقدام کرد؟ سازمان امور دانشجویان هم تایید مدارک را انجام می دهد. برای دانشگاه های اروپایی این تاییدیه قابل قبول هست؟
    اگر مدارک تون را برای یک سازمان آلمانی می خواهید باید قاعدتا به تایید سفارت آلمان برسونید.

Junior Member

دوست عزیز
    وقت ها باز می شود و حتی در طول روز ولی دلیل اینکه دوستان و من ساعت ۲:۳۰ را از سمت سفارت آلمان اعلام میکنیم این است که ابتدای روز کاری است و وقت ها برای روزهای جدید باز می شود و دلیل وقت ها در طول روز این است که دوستانی وقت را کنسل کنند وقت برای دیگران باز می شود.
    و در کل تعداد زیادی از نفرات هستند که نیاز به وقت دارند و این مورد را سخت کرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط halehr نمایش پست ها
    در ضمن اینکه گفته می شه وقت ها ساعت ۲.۳۰ صبح باز می شه صحیح نیست. من دیدم ۱۵ باز شده امروز هم که ۸.۳۰ باز شد. به نظر تصادفی می آد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramw42 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    وقت ها باز می شود و حتی در طول روز ولی دلیل اینکه دوستان و من ساعت ۲:۳۰ را از سمت سفارت آلمان اعلام میکنیم این است که ابتدای روز کاری است و وقت ها برای روزهای جدید باز می شود و دلیل وقت ها در طول روز این است که دوستانی وقت را کنسل کنند وقت برای دیگران باز می شود.
    و در کل تعداد زیادی از نفرات هستند که نیاز به وقت دارند و این مورد را سخت کرده است.
    ۲ ژانویه وقت ها ساعت ۸.۳۰ صبح باز شد و کلی وقت خالی وجود داشت به نظر نمی آمد کنسلی باشد. در ضمن اگر کسی کنسل کند به صورت اتوماتیک وقت باز نمی شود. کارمند سفارت باید وقت ها را باز کند. حداقل این چیزی که تا اینجا من سر در آوردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)