صفحه 362 از 398 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوست عزیز
    . امروز وقت ها باز شدند 10:50 تا 22 ژانویه کلی هم وقت بودند تقریبا از 17 تا 22 هر روز 12 تا وقت بود که من برا خودم 17 گرفتم و یکی ازدوستانم. واقعا اتفاقی بود نیازی هم به نرم افزار نبود راحت میشد پر کرد تا 10 دقیقه میشد وقت گرفت.من هر شب چک می کردم2 ماه تمام 1 بارم باز شد چون کم بود سریع پر شد.
    خواستم تجربه ام رو بگم واین که دیگه تا22 وقت نیست مگه شبا تو کنسلی ها.

Junior Member

عجب داستانی شده، عجب گیری کردیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط famona نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    . امروز وقت ها باز شدند 10:50 تا 22 ژانویه کلی هم وقت بودند تقریبا از 17 تا 22 هر روز 12 تا وقت بود که من برا خودم 17 گرفتم و یکی ازدوستانم. واقعا اتفاقی بود نیازی هم به نرم افزار نبود راحت میشد پر کرد تا 10 دقیقه میشد وقت گرفت.من هر شب چک می کردم2 ماه تمام 1 بارم باز شد چون کم بود سریع پر شد.
    خواستم تجربه ام رو بگم واین که دیگه تا22 وقت نیست مگه شبا تو کنسلی ها.

سلام مرسی برای اطلاع رسانی میشه بفرمایید برای ۱۰ ژانویه هم باز شده بود؟ چون من تا حالا همچنین اتفاقی رو ندیدم فکر کنم سالی یه بار اینجوری بشه چون من بیش از ۲ ماهه چک میکنم و سه روز دیگه وقت مصاحبه دارم. البته بعضی دوستان گفتن روز قبلش برم راه میدن برای تایید و منم میخوام دو روز قبلش برم و همینطور یک روز قبلش هر کدوم راه دادن. چون یک بار رفتم گفتن باید وقت داشته باشی. اگر هم نشه بعضی از دوستان گفتن خود آفیسر یه برگه میده میگه برو تایید کن فرداش بیار چون اگر به من بگه چرا تایید نکردی به خودش میگم شما اگر خودت تونستی وقت بگیری من بهت جایزه میدم

Junior Member

سلام
    تمام وقت های باز شده از 17 به بعد بود. من هم قبلا هر چه تلاش کردم نتونستم و مجبور شدم روزقبل مصاحبه برم و اخرین نفر تونستم برم داخل برا تایید یعنی شانسی بود چون زمان مصاحبه ام 7 بود و عملا روز مصاحبه نمی تونستم تایید کنم. و چون نقصی خوردم الان دوباره وقت گرفتم که دیگه به مشکل نخورم چون خیلی از نقصی ها هم چند روز معطل می شن که برن داخل. واقعا خیلی شانسی هست وقت گرفتن.من هم تعجب کردم که این همه وقت یهویی بازمیشه و من تونستم وقت بگیرم. انشالا که موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed315 نمایش پست ها
    سلام مرسی برای اطلاع رسانی میشه بفرمایید برای ۱۰ ژانویه هم باز شده بود؟ چون من تا حالا همچنین اتفاقی رو ندیدم فکر کنم سالی یه بار اینجوری بشه چون من بیش از ۲ ماهه چک میکنم و سه روز دیگه وقت مصاحبه دارم. البته بعضی دوستان گفتن روز قبلش برم راه میدن برای تایید و منم میخوام دو روز قبلش برم و همینطور یک روز قبلش هر کدوم راه دادن. چون یک بار رفتم گفتن باید وقت داشته باشی. اگر هم نشه بعضی از دوستان گفتن خود آفیسر یه برگه میده میگه برو تایید کن فرداش بیار چون اگر به من بگه چرا تایید نکردی به خودش میگم شما اگر خودت تونستی وقت بگیری من بهت جایزه میدم
    سلام
    آقا سعید امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد. منم فعلا هرچی تلاش کردم نتونستم. لطفا مارو هم در جریان بزارید که بدونیم چی میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jjokocha13 نمایش پست ها
    سلام
    آقا سعید امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد. منم فعلا هرچی تلاش کردم نتونستم. لطفا مارو هم در جریان بزارید که بدونیم چی میشه.
    سلام مرسی از شما من امروز ساعت ۹ رفتم برای تایید مدارک و حدود ۲۰ دقیقه صبر کردم و بعدش رفتم تو و تایید انجام شد. چند نفر دیگه هم بودن که اونها هم وقت نداشتن ولی مامور درب فقط کسانی که فردا مصاحبه داشتن راه میداد. یه آقای واسطه هم آمد که با همه آشنا بود و همونی بود که وقتها رو تموم می کرد با برگه تایید وقت و با سلام و صلوات خیلی شیک رفت تو . برخورد ماموران درب ورودی تقریبا خوب بود ولی نوبتی در کار نبود و بعضی از افراد هم که متخصص ورود کردن مستقیم به سر صف هستن و سرما و معطلی و ایستادن رو هم نمیشد کاری کرد. یه بازرسی مختصر کردن و رفتم داخل اتاق انتظار پشت باجه ها و اونجا هم نوبتی نبود و به صورت خودجوش خودمون رعایت کردیم . متاسفانه نفر قبلی من مدارکش مشکل داشت و با مامور باجه چونه میزد و خیلی بحث می کرد که از شهرستان اومده و نمیتونه برگرده و شب کجا بخوابن و ... و اعصابش رو به هم ریخت که در نتیجه آثارش دامنگیر من شد و وقتی ازش پرسیدم چه مدرکی اول بدم چون اون زیر فضا نداشت که همه رو با هم بدم و ایشون هم فرمودن من اطلاعات ندارم با این که همه مدارک رو مرتب کرده بودم ولی برخورد گازانبری ایشون و این که عجله تو صحبت های ایشون حتی فرصت یک ثانیه عکس العمل مغز رو برای فکر کردن به من نمیداد کل معادلات من رو بهم ریخت و مدارک داشت قاطی میشد ولی من برگه نوبت مصاحبه و برگه ثبت نام دانشگاه رو دادم بهش و شانسی دو تا مدرک هم کشیدم بیرون و دادم بهش که اونام اصل ترجمه و خود مدرک کاردانی و کارشناسی بود و مدرک موقت ارشد هم از من قبول نکرد بعدش آیلتس رو دادم و یه رسید بهم داد گفت ۲.۵ برو بگیر.
    یه نکته رو اضافه کنم که چون اطلاعات کافی درباره مدارکی که باید تایید بشه وجود نداره و اطلاعات غیر رسمی هم باعث گنگ تر شدن موضوع میشه وقتی من رفتم همه مدارک رو که فکر میکردم بشه تایید کرد با خودم بردم چون خود اینکه شما پاتون رو بزارید تو سفارت یه موهبته و ممکنه دیگه نصیب آدم نشه ولی اگر یه کم شفاف سازی رسمی بشه آدم میدونه چی رو باید ببره و کلافه نمیشه ولی متاسفانه خود فایل های راهنمای سفارت با اینکه به زبان فارسی نوشته شده ولی گویا نیست البته به نظر من و خود ما هم به مرور زمان با شایعات مختلف به لیست مدارک مورد نیاز اضافه میکنیم. یه نکته آخر هم اینکه امروز متوجه شدم توی سفارت هم یه چیزی شبیه وقت ناهار و نماز دارن ولی برای صبحانه از ۹ تا ۹.۳۰
    ویرایش توسط Saeed315 : January 10th, 2018 در ساعت 12:18 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیز من برای دریافت مدارک تایید شده مراجعه کردم و ساعت تقریبا ۳ عصر مدارک دریافت شد. نکته هایی که خواستم بگم اینه که خواهش میکنم همه دوستان وقتی کارشون راه افتاد اینجا رو فراموش نکنن و تجربه واقعی شون رو بزارن که خیلی کمک میکنه دوم درباره یک سری از افراد خودزرنگ پندار با رنگ خون متفاوته که در بالا هم بهشون اشاره کردم من موقع دریافت مدارک یکی دیگه از اینها رو که متاسفانه کم هم نیستن مشاهده کردم خانمی که سن کمی داشت ولی راه زرنگ بازی رو بهشون یاد داده بودن در هنگامی که خیل جمعیت منتظر بودن درب باز بشه و برن مدارک تایید شده رو بگیرن و خیلی هم زمان نمیبرد و معطلی زیادی نداشت ایشون یهو تشریف آوردن و مثل عصای موسی که زد وسط دریا ایشون هم فرمودند راه رو باز کنید ما فکر کردیم کارمند سفارت هستن رفتن پشت درب و گفتن من برای دریافت مدارک اومدم و از شانسشون در باز شد و پریدن تو به همین راحتی و شیکی خدا شاهده اگه یک استپ زده باشن ایشون . فقط براش دعا میکنم ویزاش در بیاد بره تحت فرهنگ بیگانه قرار بگیره اصلاح کنه خودشو . خلاصه که دریافت مدارک خیلی معطلی نداره و همونجا که تحویل دادین میرین تحویل میگیرید از دوستانی که بلد هستن عذر میخوام اینارو برای مبتدی ها نوشتم.

Senior Member

سلام دوستان.من بار اوله که میرم مدارکمو سفارت المان تایید کنم و بعدش بفرستم برای دانشگاهها تا پذیرش بگیرم.الان باید از سایت سفارت وقت برا تایید مدارک بگیرم یا همون صبح پاشم برم بدون وقت تحویل میگیرن مدارکو؟یکم گیج شدم چون شما همه تون در مورد وقت مصاحبه حرف میزنین و بقیه سایتا ننوشتن که اینترنتیه و این حرفا.ممنون میشم جواب بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Media Technology- TU Ilmenau

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.من بار اوله که میرم مدارکمو سفارت المان تایید کنم و بعدش بفرستم برای دانشگاهها تا پذیرش بگیرم.الان باید از سایت سفارت وقت برا تایید مدارک بگیرم یا همون صبح پاشم برم بدون وقت تحویل میگیرن مدارکو؟یکم گیج شدم چون شما همه تون در مورد وقت مصاحبه حرف میزنین و بقیه سایتا ننوشتن که اینترنتیه و این حرفا.ممنون میشم جواب بدین.
    من دوبار رفتم برای تایید مدرک و هیچ باری وقت نگرفتم. تنها نکته اینه که خیلی زود بری صبح که زودتر انجام بشه. این نکته هم فراموش نشه اگه میخوایین براتون مجانی انجام بشه باید پرینت ایملی از پذیرش داشته باشین، اگه هم نداری که کافیه یه پرینتی باشه که نشون بده فلان دانشگاهی که میخوایین براش اپلای کنین، مدارک تایید شده میخواد، وگرنه ممکنه مجانی تایید نکنن. ( این اتفاق برای یکی از دوستانم افتاده).

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام من دو روز پیش تایید کردم بدون نوبت و تا اونجا که متوجه شدم بدون نوبت فقط با نامه وقت مصاحبه اونم اگر برای فرداش باشه قبول میکنن تایید کنن اونم با کلی حرف و برای تایید مدارک اولیه برای شروع پذیرش احتمالا باید وقت بگیرید که خیلی سخته و باید قید ساعت ۲.۴۵ بامداد رو بزنید که همه همون ساعت رو بلدن و رقابت در حد صدم ثانیه میشه و راهش اینه که از صبح مثلا ۸ تا ۸ شب مرتب چک کنی یهو باز میشه بدون هیچ ترتیب خاصی البته اگر دوست داشتین برید حضوری هم بپرسید ولی من اون روزایی که رفتم تازه با وقت مصاحبه رو هم به زور تایید میدادن. این داستان برای امروز و دیروزه و اگر دوستان روزای دیگه رفتن و جور دیگه بوده من نمیدونم چون مملکت رو ثانیه عوض میشه . موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)