صفحه 363 از 398 نخستنخست ... 263313353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,621 تا 3,630 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed315 نمایش پست ها
    سلام من دو روز پیش تایید کردم بدون نوبت و تا اونجا که متوجه شدم بدون نوبت فقط با نامه وقت مصاحبه اونم اگر برای فرداش باشه قبول میکنن تایید کنن اونم با کلی حرف و برای تایید مدارک اولیه برای شروع پذیرش احتمالا باید وقت بگیرید که خیلی سخته و باید قید ساعت ۲.۴۵ بامداد رو بزنید که همه همون ساعت رو بلدن و رقابت در حد صدم ثانیه میشه و راهش اینه که از صبح مثلا ۸ تا ۸ شب مرتب چک کنی یهو باز میشه بدون هیچ ترتیب خاصی البته اگر دوست داشتین برید حضوری هم بپرسید ولی من اون روزایی که رفتم تازه با وقت مصاحبه رو هم به زور تایید میدادن. این داستان برای امروز و دیروزه و اگر دوستان روزای دیگه رفتن و جور دیگه بوده من نمیدونم چون مملکت رو ثانیه عوض میشه . موفق باشید.
    مرسی از پاسختون.پس شما برای گرفتن پذیرش مدارکتون رو تایبد نکرده بودین؟اگه اره.چرا همه رو باهم تایید نکردین که دیگه برا مصاحبه ویزا هم به دردسر نیفتین دوباره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون.پس شما برای گرفتن پذیرش مدارکتون رو تایبد نکرده بودین؟اگه اره.چرا همه رو باهم تایید نکردین که دیگه برا مصاحبه ویزا هم به دردسر نیفتین دوباره
    بله من برای پذیرش گرفتن از هیچ دانشگاهی چه توی آلمان یا استرالیا یا انگلیس مدارک رو تایید نکردم و فقط ترجمه خالی کردم ولی اتریش تایید شده میخواد. ضمنا باید شرایط دانشگاه مقصد رو بخونین که میخواد یا نه و مال من چون نمیخواست تایید نکردم و هم اینکه دردسرش زیاد بود و اگر میخواستم به امید مصاحبه ویزا تایید کنم هم که خدا رو شکر اصلا معلوم نیست کی نوبت آدم میشه یهو تاریخ اعتبار مدارک تایید شده یا ترجمه شده میگذره یا یه قانون جدید میاد پس منطقی بود که نگه دارم برای قبل مصاحبه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed315 نمایش پست ها
    سلام مرسی از شما من امروز ساعت ۹ رفتم برای تایید مدارک و حدود ۲۰ دقیقه صبر کردم و بعدش رفتم تو و تایید انجام شد. چند نفر دیگه هم بودن که اونها هم وقت نداشتن ولی مامور درب فقط کسانی که فردا مصاحبه داشتن راه میداد. یه آقای واسطه هم آمد که با همه آشنا بود و همونی بود که وقتها رو تموم می کرد با برگه تایید وقت و با سلام و صلوات خیلی شیک رفت تو . برخورد ماموران درب ورودی تقریبا خوب بود ولی نوبتی در کار نبود و بعضی از افراد هم که متخصص ورود کردن مستقیم به سر صف هستن و سرما و معطلی و ایستادن رو هم نمیشد کاری کرد. یه بازرسی مختصر کردن و رفتم داخل اتاق انتظار پشت باجه ها و اونجا هم نوبتی نبود و به صورت خودجوش خودمون رعایت کردیم . متاسفانه نفر قبلی من مدارکش مشکل داشت و با مامور باجه چونه میزد و خیلی بحث می کرد که از شهرستان اومده و نمیتونه برگرده و شب کجا بخوابن و ... و اعصابش رو به هم ریخت که در نتیجه آثارش دامنگیر من شد و وقتی ازش پرسیدم چه مدرکی اول بدم چون اون زیر فضا نداشت که همه رو با هم بدم و ایشون هم فرمودن من اطلاعات ندارم با این که همه مدارک رو مرتب کرده بودم ولی برخورد گازانبری ایشون و این که عجله تو صحبت های ایشون حتی فرصت یک ثانیه عکس العمل مغز رو برای فکر کردن به من نمیداد کل معادلات من رو بهم ریخت و مدارک داشت قاطی میشد ولی من برگه نوبت مصاحبه و برگه ثبت نام دانشگاه رو دادم بهش و شانسی دو تا مدرک هم کشیدم بیرون و دادم بهش که اونام اصل ترجمه و خود مدرک کاردانی و کارشناسی بود و مدرک موقت ارشد هم از من قبول نکرد بعدش آیلتس رو دادم و یه رسید بهم داد گفت ۲.۵ برو بگیر.
    یه نکته رو اضافه کنم که چون اطلاعات کافی درباره مدارکی که باید تایید بشه وجود نداره و اطلاعات غیر رسمی هم باعث گنگ تر شدن موضوع میشه وقتی من رفتم همه مدارک رو که فکر میکردم بشه تایید کرد با خودم بردم چون خود اینکه شما پاتون رو بزارید تو سفارت یه موهبته و ممکنه دیگه نصیب آدم نشه ولی اگر یه کم شفاف سازی رسمی بشه آدم میدونه چی رو باید ببره و کلافه نمیشه ولی متاسفانه خود فایل های راهنمای سفارت با اینکه به زبان فارسی نوشته شده ولی گویا نیست البته به نظر من و خود ما هم به مرور زمان با شایعات مختلف به لیست مدارک مورد نیاز اضافه میکنیم. یه نکته آخر هم اینکه امروز متوجه شدم توی سفارت هم یه چیزی شبیه وقت ناهار و نماز دارن ولی برای صبحانه از ۹ تا ۹.۳۰
    ممنون از توضیحات کاملتون. من دوتا سوال داشتم اول اینکه واسه تایید مدارک تحصیلی هر مقطع چقدر پول دادید( به تومان یا یورو؟) و دوم روز مصاحبه سفارت چه مبلغی به یورو باید به آفیسر بدیم؟
    بازم ممنون از توضیحات کاملتون

صبح چه ساعتی باید اونجا باشیم که حتما تایید رو بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salmankhaksar نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملتون. من دوتا سوال داشتم اول اینکه واسه تایید مدارک تحصیلی هر مقطع چقدر پول دادید( به تومان یا یورو؟) و دوم روز مصاحبه سفارت چه مبلغی به یورو باید به آفیسر بدیم؟
    بازم ممنون از توضیحات کاملتون
    سلام تایید مدارک از ۷۰۳۰ تا ۱۰.۱۵ میپذیرن هر وقت برید میشه و پول فقط نقد همراهتون باشه اصلا یورو و کارت بانک نمیپذیرن و اینکه چه زمانی راه بده دست ماموره و ترافیک اون روز مبلغ تایید مدارک رو نمیدونم چون برای من مجانی بود و کلا دانشجویی با شرایط مشخص مجانی هستش و توی سایت قیمت پولیش رو زدن ولی مدرک ویزا ۷۵ یورو به اسکناس همراه باشه

با سلام. دوستانی که مطلع هستین لطف کنین ساعت‌های دقیق باز شدن سایت رو بگین.(نه حدودی مثلا از ۸ تا ۱۰) ممنون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alitaherizade نمایش پست ها
    با سلام. دوستانی که مطلع هستین لطف کنین ساعت‌های دقیق باز شدن سایت رو بگین.(نه حدودی مثلا از ۸ تا ۱۰) ممنون...
    دوست عزیز در طول روز اصن زمان مشخصی نداره، مثلا هفته گذشته یه روز ۱۱ باز شد، یه روز ۸:۲۰، یه روز ۱۲:۳۵، یه روز اصن باز نشد... متاسفانه باید از ۸ چک کنید مداوم... اما شبها همیشه راس ۲:۴۵ باز شد هفته قبل

Junior Member

امروز وقتا باز شد بلا فاصله همه پر شدند من نتونستم وقت بگیرم کسی اینجا مشکل Captcha نداشت؟ برای من مدام یا کپچای سفید میومد یا سیاه

Junior Member

کسی که به عنوان همراه با همسرش اقدام کرده؛ آیا کپی مدرک تحصیلی اون همراه هم باید به تایید سفارت برسه؟ آخه مسئول تایید مدرک فقط اصل مدرک رو برای ما تایید کرد و گفت کپی اون دیگه نیازی نیس...! ولی توی مدارک ویزا نوشته یه نسخه تایید شده و یه نسخه معمولی! این برای همراه هم صدق میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baktamoon نمایش پست ها
    امروز وقتا باز شد بلا فاصله همه پر شدند من نتونستم وقت بگیرم کسی اینجا مشکل Captcha نداشت؟ برای من مدام یا کپچای سفید میومد یا سیاه
    وقتی چند بار تلاش کنی کپچا کم کم شروع میکنه حرفاش زیاد میشه بعدشم سفید و آخرشم سیاه میشه راهشم اینه که یه بار صفحه رو ببندی از اول باز کنی یا کش بروزر رو خالی کنی. پس سعی کن با کمترین تلاش به موقع دگمه رو بزنی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)