صفحه 389 از 398 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

ددلاین دانشگاه فنی مونیخ ۳۱ام می هست و من تازه تونستم اصل مدارکم رو از دانشگاه بگیرم، بدون نوبت نمی‌شه رفت صف ایستاد و تایید ریزنمرات و دانشنامه رو گرفت؟ من هنوز ادمیشن ندارم برای اپلای کردن نیازشون دارم.

Junior Member

دوستان گرامی

در مورد رایگان بودن تاییدات با بردن مکاتبات، من اصل پذیرش رو دارم آیا:

۱- با بردن پذیرش ۵ سری تاییدات رایگان میشه؟
    ۲- این تاییدات فقط شامل مدارک دانشگاهی میشه؟ شناسنامه و عقدنامه رایگان نمیشه؟

ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط hhaniehh نمایش پست ها
    دوستان گرامی

در مورد رایگان بودن تاییدات با بردن مکاتبات، من اصل پذیرش رو دارم آیا:

۱- با بردن پذیرش ۵ سری تاییدات رایگان میشه؟
    ۲- این تاییدات فقط شامل مدارک دانشگاهی میشه؟ شناسنامه و عقدنامه رایگان نمیشه؟

ممنونم
    1. بله
    2.بله درسته شناسنامه و عقدنامه رایگان نیست

Junior Member

سلام به همگی
    من امروز برای تایید مدارکم رفتم..
    اول اینکه به ترتیب ساعتی که تو ایمیل سفارت بهتون اعلام شده راه میدن داخل پس وقتی میرسین دم ورودی تایید فکر نکنین با زرنگ بازی و 2 ساعت زودتر رفتن میتونین برین داخل!!!

گفتم این نکته رو هم اینجا بنویسم تا مثل افرادی که من دیروز دیدم سردرگم نشین..خیلی ها بودن که قبلا برای تایید مدارک اومده بودن ولی برخی مدارکشون به دلیل ناقص بودن مهرها یا عدم ترجمه تایید نشده بود و دوباره وقت گرفته بودن و دیروز اومده بودن... افرادی که ویزای دانشجویی میخوان ظاهرا تایید یک سری مدارک رایگانه ولی اگر مدارک مشکل داشته باشه و مجبور بشین دوباره برای تاییدشون مراجعه کنین یک بازه زمانی داره تا دوباره رایگان تایید بشن..و اگر به اون بازه زمانی نرسیده باشه باید پول پرداخت کنید
    2 3 نفر قبل من این موضوع رو نمیدونستن و هیچ پولی همراه نداشتن..پس حتما این نکته رو در نظر بگیرین
    ویرایش توسط i3abe : June 2nd, 2019 در ساعت 10:14 AM

Junior Member

من به صحبتهای مفیدتون یه نکته دیگه هم اضافه کنم. برای روزهاای دو شنبه و 5 شنبه که بدون وقت قبلی میتونین برین تایید مدرک (کسانی که وقت مصاحبشون هفته بعد هست) من با توجه به 3 روزی که خودم و همسرم رفتیم یه سری تجربه بگم :
    1. اول نقص مدرکی ها با پرینت برگه نقص مدرکشون میرن
    2.هر کس که نوبت مصاحبه اش سریعتر باشه زودتر میره داخل لازم نیست از 4 صبح برین جلوی در. من مثلا 4 شنبه مصاحبه ام بود روز دوشنبه ساعت 6.5 رفتم و 10 نوبتم شد. البته هفته قبل و بعدش سفارت روز دوشنبه و 5 شنبه اش تعطیلی خورده بود و خیلی شلوغ بود. لیستی که نوشته بودن ادم ها رو اصلا کاری بهش نداشت و به ترتیب روز مصاحبه گفت صف ببندین
    3. پرینت وقتتون رو حتما ببرین
    4. اصل مدارک رو حتما ببرین
    5. دارالترجمه حتما باید از تمام صفحات مدرکی که دارید میبرید کپی گرفته باشه و به ترجمه پیوست کرده باشه (تو پلمپ). حتی اگه صفحه خالی باشه. مثلا برای خودم پیش اومد که یکبار ترجمه عقدنامه رو قبول نکرد چون کپی صفحه های انتهایی که خالی بود رو نإاشته بود. کپی سند ازدواج از صفحه 1 تا 24 باید تو پلمپ ترجمه باشه
    6. یورو یادتون نره. ریال و کارت قبول نمیکنن. البته همون دور بر هستن کسایی که یورو میفروشن. اسکناس 500 یورویی هم نمیگیره متاسفانه دقیق نمیدونم درشتترین اسکناس که میگیرن 100 هست یا 200 تو سایت خودشون گفته و بقیه پول هم پس میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط i3abe نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من امروز برای تایید مدارکم رفتم..
    اول اینکه به ترتیب ساعتی که تو ایمیل سفارت بهتون اعلام شده راه میدن داخل پس وقتی میرسین دم ورودی تایید فکر نکنین با زرنگ بازی و 2 ساعت زودتر رفتن میتونین برین داخل!!!

گفتم این نکته رو هم اینجا بنویسم تا مثل افرادی که من دیروز دیدم سردرگم نشین..خیلی ها بودن که قبلا برای تایید مدارک اومده بودن ولی برخی مدارکشون به دلیل ناقص بودن مهرها یا عدم ترجمه تایید نشده بود و دوباره وقت گرفته بودن و دیروز اومده بودن... افرادی که ویزای دانشجویی میخوان ظاهرا تایید یک سری مدارک رایگانه ولی اگر مدارک مشکل داشته باشه و مجبور بشین دوباره برای تاییدشون مراجعه کنین یک بازه زمانی داره تا دوباره رایگان تایید بشن..و اگر به اون بازه زمانی نرسیده باشه باید پول پرداخت کنید
    2 3 نفر قبل من این موضوع رو نمیدونستن و هیچ پولی همراه نداشتن..پس حتما این نکته رو در نظر بگیرین

Junior Member

سلام دوستان برای ویزای جستجو کار 6 ماه عقد نامه - شناسنام- دانشنامه لیسانس- مدرک دیپلم-ریزنمرات باید ترجمه بشن ؟ چیز دیگه ای نیاز هست ؟
    چند سری باید ترجمه کنم ؟ کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه ؟

Junior Member

سلام.دوستان برای ویزای جستجوی کار مدرک دیپلم و ریز نمرات هم باید تایید سفارت بشه یا فقط لیسانس و ریز نمرات کافیه؟

Junior Member

سلام
    دوستان یک سوال، مدارک من برای دانشگاه به زبان انگلیسی ترجمه شده، برای گرفتن تاییدیه و بعد از اون برای ارائه ی همین مدارک تایید شده به خود سفارت، ترجمه ی انگلیسی کافی هست یا لازمه مدارک به زبان آلمانی ترجمه بشن؟

دوستان سلام
    برای تایید مدارک ازدواج که شامل ترجمه شناسنامه زوجین و سند ازدواج و وکالت نامه ازدواج هست باید هزینه رو به یورو پرداخت کنیم ؟؟ دقیقا چقدره این هزینه؟؟
    آیا لازمه از ترجمه هام کپی همراه داشته باشم یا نه فقط ترجمه و اصل مدارک کافیه؟؟
    ممنون مبشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sombody نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال، مدارک من برای دانشگاه به زبان انگلیسی ترجمه شده، برای گرفتن تاییدیه و بعد از اون برای ارائه ی همین مدارک تایید شده به خود سفارت، ترجمه ی انگلیسی کافی هست یا لازمه مدارک به زبان آلمانی ترجمه بشن؟
    سلام بستگی به دانشگاه مورد نظرتون داره بعضی دانشگاه ها ترجمه انگلیسی هم قبول میکنن ولی اول مطمئن بشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)