صفحه 4 از 398 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

I had the same case at the time of my application...I got acceptance only with English version of my certificates but for German embassy I asked the people in the embassy and they told me I have to provide German translation...So you can either call the embassy and ask them or just stay on the safe side and translate your documents into German...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

سلام
    برای ویزای دانشجویی مدارک تحصیلی علاوه بر مهر وزارت خارجه و دادگستری مهر خود سفارت آلمان رو هم لازم دارند؟

I don't think so...at least I didn't need that and as far as I remember other friends have also the same story...embassy certification is only necessary for those who apply for DAAD scholarship...But you should ask the embassy...Good luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

فكر میكنم برای اپلای از طریق uni-assisst هم تأیییدیه سفارت لازم باشه.

در مورد تأثیر حوادث اخیر بر روی صدور ویزا عرض كنم كه امروز با من تماس گرفتن و گفتن كه برم پول رو به آلمان انتقال بدم. من 31 اردیبهشت مصاحبه ویزا داشتم، با توجه به این نتیجه یكی از این دو تا احتمال وجود داره 1) برخورد سیاسی اخیر ایران و اتحادیه اروپا تأثیری روی ویزا ها نداره، 2) با ویزای من قبل از این اتفاقات موافقت شده، و هنوز معلوم نیست با بقیه دانشجو ها چه جوری برخورد میكنند.

امیدوارم احتمال اول درست باشه و همه بچه ها بتونن ویزاشون رو بگیرن. و همینطور دولت ایران تصمیم نگیره كه دیپلماتهای آلمانی رو هم اخراج كنه.

Senior Member maryamf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pars_1361

3) I don't Know
    I stamped it in both ministries; I guess it should be done. If you go to "taeede madarek" section of the embassy they will tell you what to do..

g'lck

نقل قول نوشته اصلی توسط pars_1361
    سلام
    من فوقم رو از دانشگاه آزاد گرفتم، مثل اینکه اصل مدرکم هم زمان میبره تا آماده بشه و الان فقط یه مدرک موقت دارم. پذیرشم اومده نمی دونم چکار کنم؟ 5 شهریور هم وقت سفارت دارم. لطفا کمکم کنید و یه راه حل بدید.
    ممنون
    برای مقطع لیسانس که میگند اماده شدن دانشنامه ممکنه تا 6 ماه طول بکشه.این رو میگن که کسی مدعی نباشه!،برای من که فکر میکنم بعد از صدور مدرک موقت4 ماه طول کشید تا دانشنامه ام امد.برای مقطع فوق اطلاعی ندارم و امیدوارم کمتر طول بکشه.بستگی داره مدرک موقت شما کی صادر شده باشه.به هر باید مدام پیگیری کنید.از بچه های دوره های قبل هم پرسجو کنید و ببینید در شرایط مشابه صدور دانشنامه برای اونا چقدر طول کشیده.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

من هفته بعد وقت مصاحبه برای ویزای دانشجویی دارم. در صورتی که لازم باشه مدارک رو به تایید سفارت رسوند ایا فقط ترجمه ها رو باید تایید کرد یا اصل مدارک هم تایید می خوان؟
    و دیگه اینکه اگه اصل مدارک تایید بخواد ایا همون تایید مدارک وزارت علوم کافیه یا حتما باید قبلش به تایید وزارت امور خارجه برسه؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

من هفته بعد وقت مصاحبه برای ویزای دانشجویی دارم. در صورتی که لازم باشه مدارک رو به تایید سفارت رسوند ایا فقط ترجمه ها رو باید تایید کرد یا اصل مدارک هم تایید می خوان؟
    و دیگه اینکه اگه اصل مدارک تایید بخواد ایا همون تایید مدارک وزارت علوم کافیه یا حتما باید قبلش به تایید وزارت امور خارجه برسه؟
    برای تایید مدارک شما کافیه ترجمه مدارک رو به همراه اصلش به سفارت ببری و اونجا ترجمه مدارک به تایید میرسه( یه کپی برابر اصل مدارکتون به ترجمه ها پیوست شده). اصل مدرک شما همون که به تایید وزارت علوم برسه کافیه که شما بتونید با اون ترجمه ها رو به تایید وزارت خارجه برسونید. به عبارت دیگه مدارک اصلی بعد از به تایید رسیدن توسط وزارت علوم کاملا رسمیه و دیگه همینجوری باید بمونه.
    من خودم مدارکمو به تایید سفارت نرسوندم مشکلی هم پیش نیومد البته شرایط برای همه یکسان نیست.
    موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط mtg1983
    اصل مدرك كه همون تاييد وزارت علوم براش كافيه و موقع تاييد فقط براي چك كردن ازش استفاده ميشه.ولي ترجمه ها فكر ميكنم هم تاييديه وازرت دادگستري رو ميخواد هم امور خارجه.البته برخي دوستان مثلا تاييديه وزارت خارجه رو نگرفتن.به هر حال اين دوكار رو خود دارالترجمه ها انجام ميدن و كار سختي نيست.من براي ترجمه هام تاييديه دادگستري و خارجه رو هم داشتم.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

Junior Member

سلام دوستان
    من پنجشنبه این هفته وقت مصاحبه دارم از مدارکم هم اینا جور شده:
    1) مدرک فوق اصل و ترجمه با مهر وزارت علوم و خارجه
    2) ریز نمرات فوق اصل و ترجمه با مهر وزارت علوم و خارجه
    3) یه گواهی پایان دوره لیسانس با مهر وزارت علوم و خارجه
    4) متاسفانه سیستم ریخته بهم و ریز نمرات لیسانس آماده نشد ( البته از طرف دانشگاه به طور محرمانه یکی به دانشگاهی که تو المان می خوام برم فرستاده شده)
    5) نامه پذیرش
    6) نامه بورس
    حالا
    آیا تاییدیه سفارت لازمه اگه جواب مثبته کی باید برم که برسم به مصاحبه
    و سئوال بعدی اینه که اگه مدارکم ناقصه راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)