صفحه 7 از 398 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3977

موضوع: بخش تایید مدارک سفارت - از تاریخ 11 آبان 1399 با شرکت خدماتی ویزامتریک جهت تصدیق اصل مدارک و تایید کپی مدارک تماس بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

یعنی این مدارکو بدون اینکه بخش تایید مدارک سفارت تایید کنه موقع مصاحبه باید تحویل بدم؟

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط manidiba نمایش پست ها
    یعنی این مدارکو بدون اینکه بخش تایید مدارک سفارت تایید کنه موقع مصاحبه باید تحویل بدم؟
    بخش تایید مدارک سفارت فقط مهر وزارت امور خارجه و دادگستري رو به رسمیت میشناسه.حالا موقع مصاحبه تایید نشده هارو قبول می کنن یا نه ،من نمی دونم.
    منم مشکل ریز نمرات انگلیسی دانشگاه رو داشتم ... فکر کنم راه حل ترجمه ریز نمرات فارسی به انگلیسی و تایید دوباره اون توسط امور خارجه وسفارته.البته شاید سفارت همون مهر دانشگاه رو قبول کنه.دوستانی که از این مرحله عبور کردن می تونن توضیح بیشتری بدن

Junior Member

سلام .
    آیا کسی می دونه که (از زمان تحوبل مدرک تا صدور ویزا) پاسپورت رو از سفارت چه جوری می شه گرفت؟ مثلا اگه بخوای واسه یه ویزا دیگه هم اقدام کنی پاست دستت باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen85 نمایش پست ها
    سلام .
    آیا کسی می دونه که (از زمان تحوبل مدرک تا صدور ویزا) پاسپورت رو از سفارت چه جوری می شه گرفت؟ مثلا اگه بخوای واسه یه ویزا دیگه هم اقدام کنی پاست دستت باشه!
    بارها گفته شده!!! بعدازمصاحبه های دانشجویی پاسپورت رو پس میدندچون مدت زمان پاسخگویی مشخص نیست.برای ویزای توریستی پاس رو نگه میدارند و اگرمنظورتون اینه دراین مدت نمیتونید پاس روپس بگیرید.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

آيا بايدبراي مصاحبه ويزا مدارك آلماني ترچمه بشن؟
    آيا بايد ببريم تا سفارت تاييد كنه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    آيا بايدبراي مصاحبه ويزا مدارك آلماني ترچمه بشن؟
    آيا بايد ببريم تا سفارت تاييد كنه ؟
    ترجمه انگلیسی با مهر دالرترجمه+ دادگستری و وزارت امور خارجه کافیه
    فقط یادمه که وقتی از طریق یه موسسه اونجا (مشابه استودرا ی سوئد) اپلای می کردید باید سفارت هم تایید می کرد
    من که دانشگاه ازم چیزی نخواست و حتی بدون مهر وزارت امور خارجه براشون فرستاده بودم و لی دو تا مهر قبلی روش بود
    برای مصاحبه ولی حتما دقت کنید که اونا مهر وزارت امور خارجه براشون در سفارت مهمه. یکی از دوستان جدیدا با همین مورد شما رفته بود سفارت که قبل از مصاجبه مدارک رو سفارت تایید کنه که گفته بودن لازم نیست. پس نگران این نباشید
    موفق باشید

سلام.حرف شمارو تاييد ميكنم.من هم فقط يك اي-ميل برده بودم

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

سلام دوستان من 24 may مصاحبه رفتم و مثله همه استرس اینو داشتم که ایا باید مدارکم تایید بشه یا نه . اما در نهایت تایید نشده مدارکمو دادم و اشکالی پیش نیومد التبه من مدارکمو داده بودم دارالترجمه ترجمه کرده بود و تاییدیه دادگستری و امورخارجه رو داشت . از یه نفرم تو سفارت پرسیدم که مدارکشو تایید کرده بود گفت که موقع تایید مدارکش همینو گفته بودن که با مهر این دو جا احتیاجی به تایید سفارت نیست. البته بعضی دانشگاهها تاکید می کنن که سفارت مدارکتونو تایید کرده باشه که خوب البته تعداد اینجور دانشگاه کمه ! موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Tehtan University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiak نمایش پست ها
    سلام دوستان من 24 may مصاحبه رفتم و مثله همه استرس اینو داشتم که ایا باید مدارکم تایید بشه یا نه . اما در نهایت تایید نشده مدارکمو دادم و اشکالی پیش نیومد التبه من مدارکمو داده بودم دارالترجمه ترجمه کرده بود و تاییدیه دادگستری و امورخارجه رو داشت . از یه نفرم تو سفارت پرسیدم که مدارکشو تایید کرده بود گفت که موقع تایید مدارکش همینو گفته بودن که با مهر این دو جا احتیاجی به تایید سفارت نیست. البته بعضی دانشگاهها تاکید می کنن که سفارت مدارکتونو تایید کرده باشه که خوب البته تعداد اینجور دانشگاه کمه ! موفق باشین
    سلام
    اینکه میگید مدارک رو ترجمه کردید و تایید امور خارجه کردید، منظور چه مدارکی هستند؟ هر مدرکی که بخوایم ارائه بدیم باید اینجوری باشه یا فقط گواهی لیسانس و اینجور چیزا؟
    و اینکه من دانشنامه رو ندارم و گواهی موقت لیسانس رو دارم فقط. آیا میشه اونو ترجمه کرد و تایید کرد و ارائه داد یا به درد نمیخوره؟
    ممنون

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط angabini نمایش پست ها
    سلام
    اینکه میگید مدارک رو ترجمه کردید و تایید امور خارجه کردید، منظور چه مدارکی هستند؟ هر مدرکی که بخوایم ارائه بدیم باید اینجوری باشه یا فقط گواهی لیسانس و اینجور چیزا؟
    و اینکه من دانشنامه رو ندارم و گواهی موقت لیسانس رو دارم فقط. آیا میشه اونو ترجمه کرد و تایید کرد و ارائه داد یا به درد نمیخوره؟
    ممنون
    ارائه ی دانشنامه ضروری نیست شما باید یه certificate از فارغ التحصیلی داشته باشین که با توجه به این که گواهی موقت هم قابل ترجمه و تایید است مشکلی پیش نمیاد.
    The End Justifies The Means

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)