صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 162

موضوع: Imperial College London

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Imperial College London

نقل قول نوشته اصلی توسط TohidBorhani نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .دیروز تماس گرفتن و گفتن ما فقط نامه COS رو برات ایمیل می‌کنیم و تو باید بری ویزا بگیری و بعد براساس ویزا ما قرار داد رو تنظیم می‌کنیم .شما اطلاعی دارید که بدون قرار داد و با کپی‌ COS می‌شه ویزا گرفت ؟چون قرار دادی به من ندادن تاریخ شروع رو من نمیدونم .
    بله برای ویزا فقط CoS لازم است. در انجمن درباره Tier 2 اطلاعات کافی وجود داره.

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای یک MSc دارم میرم امپریال کالج، برای بحث اقامت و Accommodation و اینحرفا یک گزینه پیشنهادی دانشگاه http://www.gradpadlondon.com ) GradPad ) هستش که مخصوص دانشجوهای Postgraduate دانشگاههای لندن معرفی شده و خب هزینه هاش به نظر بالاتره

میخواستم بپرسم کسی از دوستان تجربه ای از اقامت توی این محلها (به خصوص Griffon Studios) داره... راستش نمیدونم ارزش هزینه بیشتر رو داره یا نه؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام دوستان من می خوام برای مستر process automation که پارت تایم هم هست درخواست بدم فوند هم نمی خوام مدرک لیسانس برق از دانشگاه ازاد دارم با معدل 14.04 و حدود 4 سال سابقه کار بیمه ای وکلا 10 سال سابقه کار با قردادهای مختلف از شرکت ملی گاز و زبانم الان 6.5 ielts هست ولی دارم روی زبان بیشتر کار میکنم . ایا hمیدی به پذیرش گرفتن ازامپریال کالج هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsn_6080 نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام برای مستر process automation که پارت تایم هم هست درخواست بدم فوند هم نمی خوام مدرک لیسانس برق از دانشگاه ازاد دارم با معدل 14.04 و حدود 4 سال سابقه کار بیمه ای وکلا 10 سال سابقه کار با قردادهای مختلف از شرکت ملی گاز و زبانم الان 6.5 ielts هست ولی دارم روی زبان بیشتر کار میکنم . ایا hمیدی به پذیرش گرفتن ازامپریال کالج هست؟
    سلام

هیچ شانسی ندارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام اقا خیلی ممنون از جواب سریع و واضحتون ای کاش تو همه پیچ ها همین طوری جواب میدادن از هرکی در مورد دانشگاهای glasgow caledonian و derby و teesside پرسیدم که کدوم بهترن وکلا چه چور دانشگاههای هستن کسیجوابی ندادن اینه ارشد instrument & control دارن که با گرایش مخصوص نفت و گازهستن شمادر موردشون میدونین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahrokhX نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای یک MSc دارم میرم امپریال کالج، برای بحث اقامت و Accommodation و اینحرفا یک گزینه پیشنهادی دانشگاه http://www.gradpadlondon.com ) GradPad ) هستش که مخصوص دانشجوهای Postgraduate دانشگاههای لندن معرفی شده و خب هزینه هاش به نظر بالاتره

میخواستم بپرسم کسی از دوستان تجربه ای از اقامت توی این محلها (به خصوص Griffon Studios) داره... راستش نمیدونم ارزش هزینه بیشتر رو داره یا نه؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    آره خوبه نزديک ايستگاه کلفم هم هست که از آنجا مي شود به جاهاي مختلف انگليس رفت, ايراذش اينه که 1- کلا هرينه اقامت در خوابگاه هاي دانشگاه بالاست 2- براي رفت آمد بايد اتوبوس سوار شي .من يک نفر رو مي شناسم که تعداد زيادي هتل و اتاق در مرکز لندن داره, اگر جاي مناسبي پيدا نکرديد بگو شمارش رو بدم. البته يم يک سري سايت مثل https://www.spareroom.co.uk/ هم ميشه دنبال اتاق گشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان

بنده هم امسال واسه PhD از imperial college پذيرش گرفتم. خيلي از سايتها رو واسه accommodation نگاه كردم ولي واقعا ديدي ندارم بهشون كه چه جايي مناشسبه! انتخاب ها خيلي زيادن. اگه كمك كنيد كه ممنون ميشم.

با تشكر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده هم امسال واسه PhD از imperial college پذيرش گرفتم. خيلي از سايتها رو واسه accommodation نگاه كردم ولي واقعا ديدي ندارم بهشون كه چه جايي مناشسبه! انتخاب ها خيلي زيادن. اگه كمك كنيد كه ممنون ميشم.

با تشكر
    مهم بودجه شماست. نزدیک دانشگاه خیلی گرون قیمت است و معمولا باید برید مناطق دورتر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز،

همونطور که قبلا هم گفتم، بنده واسه PhD موفق شدم scholarship بگیرم از دانشگاه imperial college. هر ماه تقریبا 1400 پوند می دن واسه خرج و مخارج. سوال بنده اینه، با توجه به موقعیت imperial college تو لندن آیا این هزینه کافی هست واسه زندگی؟ خدودا هزینه ماهانه واسه ی زندگی دانشجویی (در حد معمول) چقدر میشه؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

همونطور که قبلا هم گفتم، بنده واسه PhD موفق شدم scholarship بگیرم از دانشگاه imperial college. هر ماه تقریبا 1400 پوند می دن واسه خرج و مخارج. سوال بنده اینه، با توجه به موقعیت imperial college تو لندن آیا این هزینه کافی هست واسه زندگی؟ خدودا هزینه ماهانه واسه ی زندگی دانشجویی (در حد معمول) چقدر میشه؟

با تشکر
    بله کافی است. بین 600 تا 800 پوند هزینه محل زندگی میشه و 200-300 پوند سایر هزینه ها اگه صرفه جویی کنید که اگه نکنید تا 600-700 پوند هم میتونه بیشتر بشه. Imperial college در South Kensington هست که منطقه فوق العاده گرون قیمتی است، شما باید در جای دیگه لندن محلی پیدا کنید.

برای خوابگاه های رسمی باید خیلی سریع اقدام کنید (شاید الان هم دیر باشه برای امسال). اولویت ها با Undergraduate هاست همیشه.