صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 162

موضوع: Imperial College London

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Imperial College London

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_niknam نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    سوالی داشتم از خدمت دوستان اینکه حدود چند ماه پیش پوزیشنی رودر بلاگ یکی از اساتید مهندسی مکانیک دیدم که به صورت خاص نوشته شده بود Fully Funded PhD Position at Imperial College و در توضیح هم نوشته بود فقط برای دانشجویان Overseas هست. به اون استاد میل زدم و بعد از چند هفته به من گفت که Shortlisted شدم و در سیستم Embark اپلای کنم برای بررسی بیشتر و دعوت احتمالی به مضاحبه.
    حالا میخواستم ببینم منظور از Fully Funded هزینه های زندگی هم هست و چقدر هست؟
    منظور از مصاحبه، مصاحبه حضوری هست یا اینترنتی؟
    حالا که تا اینجا پیش رفتم چقدر میتونم امیدوار باشم؟
    رزومه من هم: کارشناسی و ارشد از امیرکبیر با معدل به ترتیب 17.17 و 17.70. 4تا مقاله پابلیش شده در ژورنالهای معتبر، 1 سابمیت شده و 1 کنفرانسی.
    تافل 102 که البته تاریخ انقضاش گذشته.

تشکر ویژه از جناب S03 که تا اینجا پاسخهاشون رو خوندم و بسیار استفاده کردم.
    منظور معمولا کل هزینه ها + حدود 15 هزار پوند کمک هزینه زندگی است (مقدار فاند معمول در لندن). شرایط شما هم خوبه و شانس دارید قطعا. مصاحبه ها معمولا اینترنتی است برای دانشجوهای خارجی (اسکایپ).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام

میخواستم از دوستانی که برای دکترای این دانشگاه اقدام کردن بپرسم چه مدت طول میکشه تا وضعیت پذیرش این دانشگاه مشخص بشه؟
    من حدود پنج هفته پیش از طریق سیستم embark این دانشگاه اپلای کردم و مدارکی رو که میخواستن اپلود کردم و ریکام اساتیدم هم ارسال شده اما هنوز وضعیت Items Outstanding و Items Received and Approved بصورت No outstanding items و No approved items هست و تغییری ایجاد نشده. حدود دو هفته پیش بهشون ایمیل زدم و گفتن تا 8 هفته طول میکشه تا نتیجه نهایی مشخص بشه اما وضعیت این دو ایتم که هنوز تغییری نکرده به شدت باعث نگرانی من شده!!
    خیلی ممنون میشم از دوستان اگه تجربه مشابهی دارند لطفا راهنمایی کنند که اگر مشکلی هست زودتر به فکر باشم.
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام

میخواستم از دوستانی که برای دکترای این دانشگاه اقدام کردن بپرسم چه مدت طول میکشه تا وضعیت پذیرش این دانشگاه مشخص بشه؟
    من حدود پنج هفته پیش از طریق سیستم embark این دانشگاه اپلای کردم و مدارکی رو که میخواستن اپلود کردم و ریکام اساتیدم هم ارسال شده اما هنوز وضعیت Items Outstanding و Items Received and Approved بصورت No outstanding items و No approved items هست و تغییری ایجاد نشده. حدود دو هفته پیش بهشون ایمیل زدم و گفتن تا 8 هفته طول میکشه تا نتیجه نهایی مشخص بشه اما وضعیت این دو ایتم که هنوز تغییری نکرده به شدت باعث نگرانی من شده!!
    خیلی ممنون میشم از دوستان اگه تجربه مشابهی دارند لطفا راهنمایی کنند که اگر مشکلی هست زودتر به فکر باشم.
    مرسی
    ایمیل بزنید به دفتر پذیرش و بهشون بگید وضعیت اینطوری است و دستی چک کنند تا مطمئن بشید دریافت شده. اگه گفتند دریافت شده جای نگرانی نیست.

Junior Member

سلام به همگی.. و عرض ارادت به همه دوستانی که با پاسخ ها و راهکاراشون کمک می کنند الاخصوص دوستمون SO3

من هم عینا مسئله دوستمون cma رو دارم .. نمیدونم به استاد پیام دادم گفت هنوز پرونده شما به دست من نرسیده ... البته باید این نکته رو اضافه کنم من مدرک زبان ارائه نکردم اما مدارک مربوط به درس خوندن به زبان انگلیسی رو در مقطع فوق رو براشون آپلود کردم.. به نظرتون ممکنه به خاطر ارائه نکردن مدرک زبان باشه البته من فرم رزو امتحان IELTS رو هم براشون آپ کردم.. ممنون می شم اگه نظرات دوستان رو بشنوم..

ارادتمندم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI1329 نمایش پست ها
    سلام به همگی.. و عرض ارادت به همه دوستانی که با پاسخ ها و راهکاراشون کمک می کنند الاخصوص دوستمون SO3

من هم عینا مسئله دوستمون cma رو دارم .. نمیدونم به استاد پیام دادم گفت هنوز پرونده شما به دست من نرسیده ... البته باید این نکته رو اضافه کنم من مدرک زبان ارائه نکردم اما مدارک مربوط به درس خوندن به زبان انگلیسی رو در مقطع فوق رو براشون آپلود کردم.. به نظرتون ممکنه به خاطر ارائه نکردن مدرک زبان باشه البته من فرم رزو امتحان IELTS رو هم براشون آپ کردم.. ممنون می شم اگه نظرات دوستان رو بشنوم..

ارادتمندم
    شما هم ایمیل بزنید به دفتر پذیرش دانشکده ای که اپلای می کنید و سوال بپرسید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال اخر ارشد مهندسی مواد از دانشگاه تهران هستم. معدل ارشدم 15.5 و معدل لیسانسم 13.5 هست. میخواستم برای دکترا امریکا اپلای کنم برای دانشگاه های رنک بالا. اما ظاهرا با این رزومه نمیتونم این کار رو بکنم. یه مقاله ISI تو لیسانس داشتم و از کار ارشدم هم حداقل 2 یا 3 تا مقاله در میاد. وضعیت زبانمم طوریه که میتونم بالاتر از minimum requirement ایمپایرال کالج بیارم. به نظرتون اگر من یه ارشد یک ساله اپلای کنم تو این کالج ، میتونم بعدش برای تاپ رنک های آمریکا اپلای کنم؟؟؟( دقیقا منظورم هاروارده!!!!)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال اخر ارشد مهندسی مواد از دانشگاه تهران هستم. معدل ارشدم 15.5 و معدل لیسانسم 13.5 هست. میخواستم برای دکترا امریکا اپلای کنم برای دانشگاه های رنک بالا. اما ظاهرا با این رزومه نمیتونم این کار رو بکنم. یه مقاله ISI تو لیسانس داشتم و از کار ارشدم هم حداقل 2 یا 3 تا مقاله در میاد. وضعیت زبانمم طوریه که میتونم بالاتر از minimum requirement ایمپایرال کالج بیارم. به نظرتون اگر من یه ارشد یک ساله اپلای کنم تو این کالج ، میتونم بعدش برای تاپ رنک های آمریکا اپلای کنم؟؟؟( دقیقا منظورم هاروارده!!!!)
    شانستون برای هر دو پایینه (هم ارشد امپریال و هم بعد از اون جایی مثل هاروارد).

Junior Member

دوستان عزیز سلام،

سوالم اینه که آیا دانشگاه imperial همیشه این پروسه بررسی و پذیرش ش طولانی هستش یا نه .. 3 ماهی از apply می گذره و جوابی نیومده..

ممنونم از همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI1329 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،

سوالم اینه که آیا دانشگاه imperial همیشه این پروسه بررسی و پذیرش ش طولانی هستش یا نه .. 3 ماهی از apply می گذره و جوابی نیومده..

ممنونم از همه
    ایمیل بزنید به دفتر پذیرش و بپرسید آپدیتی هست یا خیر. بله پذیرش ها معمولا طولانی است و در خیلی مواقع پاسخ ها در June/July ارائه میشه (حتی اگه در سپتامبر اپلای کنید).

سلام دوستان من برای پستاک اقدام کردم و جزو شرت لیست شدم و یه مصاحبه داشتم با ۲ تا اساتید و دوباره دیروز ایمیل زدن گفتن مصاحبه بیا واسه فردا .روند کار مصاحبه دوم به چه صورت هست . و به نظرتون چرا مصاحبه دوم گذاشتن ؟