صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 162

موضوع: Imperial College London

YAZDANI
    Guest

پیش فرض Imperial College London

سلام
    مي خواستم ببينم كسي تا حالا از Imperal collage londenتو رشته ي فيزيك پذيرش گرفته يا نه؟؟
    fondميده يا نه؟

پیش فرض پاسخ : پذيرش از Imperal collage londen

منظورتون از فاند چيه؟ اگه منظورتون اونيه که تو آمريکا و کانادا به صورت RA ميدند خيلي کمه و معمولا به صورت studentship هست که 90 درصدش فقط براي دانشجوهايي هست که شهريشون تو رنج home rate هست. براي فاند شما بايد قبل يک deadline خاصي که خود دانشگاه تعيين ميکنه اقدام کنيد و اول بايد بورس ORS ببريد تا هزينه دانشگاهتون در رنج home بشه بعد بورساي ديگه رو هم بهتون ميدن. lمعمولا اساتيد دانشگاه تو انگليس به دانشجوها شخصا فاند نميدند چون هزينه کلي يک دانشجو خارجي خيلي زياده (در دانشگاههاي لندن شهريه براي انگليسي حدود 3300 پوند و براي خارجي 16000 پونده). لذا رو فاند اساتيد خيلي حساب باز نکنيد البته نااميد هم نشيد و براي اساتيد email بزنيد. در ضمن براي دوره فوق کلا فاند رو بيخيال شيد اينايي که گفتم براي PhD بود.

موفق باشيد.

Junior Member

سلام
    اگه کسی هست که از امپریال پذیرش گرفته لطفا منو راهنمایی کنه. می خوام بینم برای فوق با چه معدلی میشه پذیرش گرفت.مثلا 14.5 سراسری میشه؟ ایلتس 7.5. کمک لطفا.

ghavamis
    Guest

پیش فرض پذيرش از Imperal collage londen

من هم در به در دنبال كسي مي گردم كه راجع به Imperial كمكم كنه............................. اهي آيا كسي از شرايطش خبر داره؟ مخصوصاُ براي MBA.....................................

سلام دوستان سیستم Imperial College برای اپلای چه جوریه؟فقط باید فرم آنلاین رو پر کرد و نیازی به فرستادن مدرک نداره؟چون همه چی آپلود میشه!application fee چقدر هست؟مرسی
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

من واسه PhD اپلای کردم - مدارک رو باید پست کنید - دو تا توصیه نامه هم به ایمیل دو تا از اساتیدتون ارسال میکنه که باید آنلاین پر کنن (فقط ایمیل آکادمیک قبول میکنه) - اپلیکیشن فی هم نداره - ددلاینش واسه scholarships تا اول ژانویه 2009 بود . اما یه سوال : کسی میدونه بعد از اپلای کردن چطوری میشه application status رو چک کرد ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

هیچ کس واسه PhD واسه Imperial اپلای نکرده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    هیچ کس واسه PhD واسه Imperial اپلای نکرده ؟
    والا من برای مستر اقدام میکنم،مطمینید که باید مدارک ارسال بشه؟چون تو سیستم Quest دیگه ارسال مدارک حذف میشه؟ : توی این قسمت از فرم باید چی بنویسم؟Highest Achieved Secondary/High School Education ،نمیفهمم یعنی باید نمره دبیرستان نوشته بشه؟ ???شما Title of Qualification رو تو این بخش چی انتخاب کردید؟higher national diploma ؟

سلام. الان چک کردم دیدم شما درست میگید. نیازی به ارسال مدارک نیست. آخه من اینقدر مدرک پست کردم که دیگه یادم نیست چی به چی بوده ! در مورد دو تا سوالتون هم، بله. کاملا واضحه. همین جوابها رو من هم نوشتم. حالا من یه سوال: میدونید چه موقع جواب پذیرش های Imperial میاد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    سلام. الان چک کردم دیدم شما درست میگید. نیازی به ارسال مدارک نیست. آخه من اینقدر مدرک پست کردم که دیگه یادم نیست چی به چی بوده ! در مورد دو تا سوالتون هم، بله. کاملا واضحه. همین جوابها رو من هم نوشتم. حالا من یه سوال: میدونید چه موقع جواب پذیرش های Imperial میاد ؟
    ممنون از جواب،والا من واسه سیویل هر چی گشم یه جواب درست حسابی نداده تو سایت که کی جواب میدن ولی انشالا به زودی با موفقیت میاد : برای نمرات دبیرستان آخه من کدوما رو بنویسم؟کدومشون به عمران ربط دارن؟ ???

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین