صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 162

موضوع: Imperial College London

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پذيرش از Imperal collage londen

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ایمیلی که فرستاده ایمیلی است که برای اکثر کاندیدهای خوب می فرستن. با رزومه ای که دارید به نظر من شانستون برای فاند نسبتا خوبه ولی خودتون رو محدود به امپریال نکنید و بقیه جاها (مثل Heriot Watt) و بقیه کشورها هم قطعا اپلای کنید. حتما آمریکا هم اپلای کنید که به خاطر پوزیشن های RA/TA ای که دارن شانس فاند بسیار بیشتره.

حواستون باشه برای خیلی از فاند های امپریال باید جداگانه اپلای کنید و فرم ها رو پر کنید. هر چه زودتر هم بهتر.
    ممنون دوست عزیز
    این فرم هایی که میفرمایید تحت چه عناوینی هستن؟ تو سایت امپریال هست؟
    آیا فاندی که این دانشگاه میده همه شهریه و هزینه زندگی رو پوشش میده یا partial هست؟تو همین فروم بحثی تحت عنوان بورس انگلیس هست همه شدیدا شاکی بودن میگفتن یا بورس نمیکنن یا بورس جزئی هست و فقط تخفیف میدن نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    این فرم هایی که میفرمایید تحت چه عناوینی هستن؟ تو سایت امپریال هست؟
    آیا فاندی که این دانشگاه میده همه شهریه و هزینه زندگی رو پوشش میده یا partial هست؟تو همین فروم بحثی تحت عنوان بورس انگلیس هست همه شدیدا شاکی بودن میگفتن یا بورس نمیکنن یا بورس جزئی هست و فقط تخفیف میدن نظر شما چیه؟
    همه شکل هست ولی خب تعداد Full ها کمتره نسبت به Partial ها. اینجا رو ببینید:
    http://www3.imperial.ac.uk/registry/...rshipsoverseas

اینها به استثنای Studentship ها و فاند های دپارتمانی است. لیست هم در طول سال چند بار آپدیت میشه. بعضی از فاند های Home/EU رو برای Overseas هم در نظر می گیرن و همون مقدار رو میدن. متاسفانه اینجا فقط کمریج و آکسفورد هستن که اکثر دانشجوها رو فاند کامل می کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

ممنون از S03 عزیز. من هم تقریبا در شرایط محمود هستم با این تفاوت که میخوام واسه مهندسی برق اش اپلای کنم.
    سئوالی که من دارم: تو مدارک لازم یک Research Proposal و یک Research Summary هست. میشه لطفا یکم راجع به آماده کردن اینها راهنمایی کنید؟
    ممنون میشم.

همه شکل هست ولی خب تعداد Full ها کمتره نسبت به Partial ها. اینجا رو ببینید:

اینها به استثنای Studentship ها و فاند های دپارتمانی است. لیست هم در طول سال چند بار آپدیت میشه. بعضی از فاند های Home/EU رو برای Overseas هم در نظر می گیرن و همون مقدار رو میدن. متاسفانه اینجا فقط کمریج و آکسفورد هستن که اکثر دانشجوها رو فاند کامل می کنن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir_mba نمایش پست ها
    ممنون از S03 عزیز. من هم تقریبا در شرایط محمود هستم با این تفاوت که میخوام واسه مهندسی برق اش اپلای کنم.
    سئوالی که من دارم: تو مدارک لازم یک Research Proposal و یک Research Summary هست. میشه لطفا یکم راجع به آماده کردن اینها راهنمایی کنید؟
    ممنون میشم.
    این دو رو باید معمولا بعد از تماس گرفتن و مشورت با استاد ها (و پرسیدن جاهای خالی در ریسرچ هاشون) آماده کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

من زمینه کاریم، که دو تا ژورنال هم دارم توش، دقیقا با اون استادی که صحبت کردم یکیه. به من هم گفته خودت بنویس بده منم نگاه کنم! منم بلد نیستم چجوری بنویسم. میشه بپرسم اصلا فرق این دو تا چیه؟ و حدودا چقدر باید بنویسم؟
    راستی، راجع به فاند هم به من گفتن "I don't have funding at the moment but maybe the Department has or we can apply for some" حالا دیگه نمیدونم با این وضعیت چی میخواد پیش بیاد.!

این دو رو باید معمولا بعد از تماس گرفتن و مشورت با استاد ها (و پرسیدن جاهای خالی در ریسرچ هاشون) آماده کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir_mba نمایش پست ها
    من زمینه کاریم، که دو تا ژورنال هم دارم توش، دقیقا با اون استادی که صحبت کردم یکیه. به من هم گفته خودت بنویس بده منم نگاه کنم! منم بلد نیستم چجوری بنویسم. میشه بپرسم اصلا فرق این دو تا چیه؟ و حدودا چقدر باید بنویسم؟
    راستی، راجع به فاند هم به من گفتن "I don't have funding at the moment but maybe the Department has or we can apply for some" حالا دیگه نمیدونم با این وضعیت چی میخواد پیش بیاد.!
    عجیبه.
    من یه پرسشی می کنم از یکی از دوستانی که الان اونجاست ببینم سیاست فعلی چیه. زمانی که ما Imperial بودیم حتی اینها رو خود استادها به دانشجو می دادن!

این توضیحی است که کمبریج برای Research Proposal داده:

Students are not assigned to prespecified projects. They are expected to propose an area or topic, and will be accepted only if an appropriate and willing supervisor is available. Applicants should therefore prepare a statement of proposed research of no more than 3000 words (in addition to the usual personal statement) indicating their intended topic and research strategy. This should:

• show an understanding of existing work in the field,
    • identify an area for new work,
    • have concrete goals and deliverables for the first year, and
    • indicate that you know how to achieve them.

به نظرم شما این رو آماده کنید و برای استاد بفرستید ببینید نظرش چیه. درباره Summery هم می پرسم دقیقا منظور چیه.

پیش فرض پاسخ : پذيرش از Imperal collage london

سلام
    من می خوام برای یه دوره 6 ماه بیام امپریال (فرصت مطالعاتی)، به نظرتون بهتره خونه رو از دانشگاه بگیرم با از بیرون؟ لطف کنید اگر پیشنهاد خوبی دارین حتما در جریان بگذارین ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmardani نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای یه دوره 6 ماه بیام امپریال (فرصت مطالعاتی)، به نظرتون بهتره خونه رو از دانشگاه بگیرم با از بیرون؟ لطف کنید اگر پیشنهاد خوبی دارین حتما در جریان بگذارین ممنونم
    صد درصد بیرون و خارج از محوطه دانشگاه. South Kensington جزو محله های گرون لندن به حساب میاد و هزینه خوابگاه های امپریال هم خیلی بالاست.

Junior Member

من برای امپریال پذیرش دکترا گرفتم ژانویه میرم لندن. دنبال هم خونه نزدیکای دانشگاه می گردم. بچه های امپریال که هم خونه می خواند خبر بدن 09358301180

پیش فرض پاسخ : (Imperial College London (http://www3.imperial.ac.uk

سلام دوستان عزیز
    یه سوال در مورد Scholarship داشتم. تا اونجایی که من از لینک زیر متوجه شدم متوجه شدم، گویی اکثر فاندهای این دانشگاه مربوط به ایرانیها نمیشه:

با توجه به لینک فوق، به نظر میرسه دانشجوهای مهندسی ایرانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع PhD توی Imperial رو دارند فقط می‌تونند برای Rector's Scholarship درخواست بدن. تا اونجایی که من میبینم، مبلغ این اسکالرشیپ 15000 پاند در سال هست. حال آنکه فقط شهریه‌ی یک دانشجوی PhD مهندسی در حدود 19500 پاند در سال هست!! یعنی اونطور که من متوجه شدم، اگر حتی یک نفر بتونه Rector's Scholarship رو هم برنده بشه، بازهم حتی نمیتونه باهاش شهریشو پرداخت کنه. چه برسه به هزینه‌ی زندگی گرون توی لندن!
    می‌خواستم ببینم که آیا برداشت من درسته؟